Sıradaki içerik:

Call Of Duty Mobile Hesaptan Nasıl Çıkış Yapılır?

e
sv

Ücretsiz Film İndirme Siteleri [YASAL]

298 okunma — 04 Kasım 2020 01:43
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ücretsiz Film İndirme Siteleri

Arama motorlarına Ücretsiz Film İndirme Siteleri  yazarsanız, en sevdiğiniz gişe rekorları kıran filmler birkaç saniye içinde bir çok arama sonuçu çıkarak yasa dışı web sitesi listesi sunulur.

Para ödemeden kaliteli bir eğlence alabileceğiniz bazı ücretsiz film indirme web sitelerinin bir listesiyle buradayız. Listede The Internet Archive, Kanopy, Hotstar, Pluto TV, Public Domain Torrents, Retrovision vb.

Ücretsiz film ve TV şovları sunan birçok yasal kaynak vardır bunları sizler için aşağıda sıraladık.

Yasal Ücretsiz Film İndirme Siteleri

Ücretsiz Film İndirme Web Siteleri [Tamamen Yasal]

 1. Youtube
 2. The Internet Archive
 3. Hotstar
 4. Retrovision
 5. Netflix Trial
 6. Crackle
 7. Pluto TV
 8. Open Culture
 9. MoviesFoundOnline
 10. PopcornFlix
 11. Hulu
 12. Legal Torrent Sites
 13. Le CiNéMa Club
 14. The Korean Film Archive

Ücretsiz Film İndirmek İçin Sıkça Sorulan Sorular ?

Ücretsiz filmler nasıl indirilir?

Filmleri ücretsiz web sitelerinden indirmek için, masaüstünüzü veya mobil web tarayıcınızı kullanarak onlara erişmeniz gerekir. Farklı web sitelerinin farklı indirme seçenekleri vardır: bazıları doğrudan indirme bağlantıları sağlar ve bazıları da torrent bağlantıları sunar. Torrent bağlantıları için ayrı bir BitTorrent istemcisi de kurmanız gerekecektir.

Bir film indirme web sitesinin yasal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

İndirmekte olduğunuz sitenin yasal filmler sağladığını doğrulamak için gerçekleştirebileceğiniz belirli bir test yoktur. Ancak, listemizdeki tüm kaynakların% 100 yasal olduğunu test ettik ve emin olduk. Ek olarak, ücretsiz sitenin yeni çıkan filmleri sağlayıp sağlamadığını ve tonlarca reklam ve VPN tavsiyesi yoluyla para kazanmaya çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz – bunlar, yasadışı bir kaynak için bazı kırmızı bayraklardır.

Ücretsiz film indirmek için bir VPN’e ihtiyacım var mı?

Film indirmek için yasal bir web sitesi kullandığınızdan eminseniz, çevrimiçi etkinliğinizi gizlemek için bir VPN veya proxy’ye ihtiyacınız yoktur.

YouTube ücretsiz filmler sunuyor mu?

Şu anda YouTube, web sitesinde 100’den fazla tam film izlemenize izin veriyor. Ancak bu özellik yalnızca ABD’de mevcuttur ve gelecekte diğer ülkelere yayılması beklenmektedir.

Netflix’te film / şov indirmek yasal mı?

Ücretli bir Netflix aboneliğiniz varsa, devam edip içeriği Android veya iOS akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Windows için resmi Netflix uygulamasını indirmeniz gerekir. Ancak, Netflix’i Mac’te izlemek / indirmek için kullanılabilecek bir uygulama yoktur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli