Sıradaki içerik:

2021 En İyi 9 AirPods ve AirPods Pro Alternatifi

e
sv

18 Ücretsiz Film İndirme Siteleri [2021]

03 Şubat 2021 15:58
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ücretsiz Film İndirme

Ücretsiz Film İndirme için neler yapmalıyız. Filmleri seviyoruz ve özgür olsalar onları daha da çok seviyoruz. Web tarayıcınızı açıp ücretsiz film indirme web siteleri yazarsanız, en sevdiğiniz gişe rekorları kıran filminizi birkaç saniye içinde yakalamayı vaat eden uzun bir yasa dışı web sitesi listesi sunulur.

Herhangi bir para ödemeden kaliteli bir eğlence alabileceğiniz bazı ücretsiz film indirme web sitelerinin bir listesiyle buradayız.

Ücretsiz Film İndirme Web Siteleri

1. YouTube

Ücretsiz Film İndirme

Bu makalenin önceki bir sürümünde, YouTube bu listede çok daha aşağıda listelenmiştir. Ancak, son zamanlarda yapılan bazı değişiklikler ve şirketin ücretsiz, reklam destekli içeriğe yönelik artan eğilimi sayesinde, bunu 2021 yılında web’de 1 numaralı ücretsiz film kaynağı olarak listelemeye karar verdim.

Artık YouTube, platformunda 350’den fazla tam metrajlı film sunuyor (bunun canlı bir TV yayın hizmeti olan YouTube TV’den farklı olduğunu lütfen unutmayın ). En iyi film izleme siteleri listemizde de bahsediliyor . Bu, YouTube’u Netflix ve Hulu içeriğine erişmek için prim harcayamayanlar için mükemmel bir ücretsiz film sitesi yapar. Basitçe olabilir bu bağlantıyı ziyaret Zookeeper, Legally Blonde The Terminator, Flawless, Kung Fu Killer, IP Man, ve daha fazlası gibi ve film izlemek. Dahası, YouTube’un orijinal şovlarını ve filmlerini ücretsiz yapma planları da var .

YouTube hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Akış için 350’den fazla film
 • YouTube arayüzünün güvenilirliği
 • Cihazlar arası işlevsellik

2. The Internet Archive

Ücretsiz film indirme web sitelerimizin başında İnternet Arşivi’ni görünce şaşıracaksınız. Bedava film, müzik ve kitap indirmek bir altın madeni gibidir. Bu liste orijinal Orman Kitabı, Silahlara Veda, Demir Maske, Yaşayan Ölülerin Gecesi, Başka Gezegenden Kardeş vb. İçerir.

Yaklaşık 4-5 yıl önce, İnternet Arşivi yalnızca doğrudan bağlantılar sağladı ve dosya boyutları büyük olduğundan film indirmeleri başarısız oldu. Torrent bağlantıları sayesinde artık yüzlerce filmi bir kuruş harcamadan kolayca izleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu web sitesinde bulunan genel katalog sürekli büyümekte ve her gün yeni içerik eklenmektedir.

Bu ücretsiz film indirme sitesi ayrıca forumlara erişim, video yükleme, favori içeriği yer imlerine ekleme vb. İzin veren ücretsiz bir sanal kitaplık kartı oluşturmanıza da olanak tanır.

Kullanılabilirlik:  Her Yerde

İnternet Arşivi hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Birden çok türde indirilebilecek geniş film dizini
 • Tüm dünyada film indirilebilir
 • Bazı filmlerde Torrent indirme seçeneği

3. TCM

Ücretsiz Film İndirme

Ek bir avantaj olarak, birçok film stüdyosu ve akış hizmeti, aktif bir kablolu aboneliğiniz varsa film web sitelerine ücretsiz erişim sunar. Turner Classic Movies’in TCM, tüm bu ücretsiz tekliflerden en iyi film koleksiyonuna sahiptir. Watch TCM olarak adlandırılan bu hizmet, kablo veya uydu paketi ile sınırsız sayıda ücretsiz film izlemenizi sağlar.

Watch TCM’deki en popüler uzun metrajlı filmlerden bazıları Rüzgar Gibi Geçti, Westworld, Casablanca, vb. TCM’yi daha da iyi yapan, Android, iOS, Apple TV vb. İçin özel uygulamaların kullanılabilirliğidir. Hizmet ayrıca makaleler, bilgiler içerir. sanatçılar, kısa filmler ve film önerileri listeleri hakkında.

Kullanılabilirlik: ABD

TCM izle ile ilgili sevdiğimiz şeyler

 • Kablo TV aboneliği ile birleştirilebilir
 • Klasikleri farklı platformlarda izleyin

4. Hotstar

YouTube bölümünde Amerikalı izleyicilerden ve onlar için ücretsiz filmlerin mevcudiyetinden bahsettikten sonra, Hint / Hint içeriği hakkında konuşalım. Netflix ve Amazon Prime Video gibi ücretli hizmetler Hintli kitlelere gittikçe daha fazla odaklansa da, Hotstar çevrimdışı akış için iyi bir ücretsiz akış ve film indirme kaynağı olmaya devam ediyor.

Bu ücretsiz film indirme sitesinin kataloğunda Housefull, Raid, Kaabil, Jolly LLB, Bodyguard ve daha fazlası gibi çok sayıda popüler Hint filmi var. Hizmetin arayüzü oldukça temiz ve iyi tasarlanmış bir uygulama da var. Dahası, Hotstar ayrıca Hint TV şovlarını, sporları ve haberleri ücretsiz izlemek için mükemmeldir.

Kullanılabilirlik: Hindistan (ücretsiz), ABD (Ücretli)

Hotstar hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Hintli izleyiciler için en iyi ücretsiz eğlence kaynağı
 • Film indirmeleri için uygun fiyatlı premium abonelik

5. Kore Film Arşivi

YouTube’daki Kore Film Arşivi, film indirmeleri arayan sinemaseverlerin kesinlikle takdir edeceği gizli bir mücevherdir. Kore Klasik Filmi adlı bu resmi kanal, 1930’lardan itibaren 200’den fazla klasik Kore filmi içeriyor. Batı’da Kore sinemasının artan popülaritesi ile bu kanal, Güney Kore Sineması’nın klasik eserlerini keşfetmenin mükemmel bir yoludur.

Ücretsiz olarak yayınlanan bazı önemli eserler arasında The Day A Pig Fell Into The Well, Aimless Bullet, A Dwarf Launches A Little Ball, Sopyonje vb. Sayılabilir. Tüm filmler İngilizce altyazılı olarak gelir, bu nedenle dil engeli. Sinemayı seviyorsanız, devam edin ve bu ücretsiz filmleri deneyin – hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

Kore Film Arşivi hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Koreli sinemaseverler için en iyi ücretsiz film kaynağı
 • İngilizce altyazıların mevcudiyeti

6.  Le CiNéMa Kulübü

Bu yılın başlarında, yüksek küratörlü Indie film izleme sitesi Le CiNéMa Club, yeniden tasarlanmış bir arayüzle yeniden açıldı. İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen web sitesi, yeni yetenekleri teşvik etmeyi ve hak ettikleri ilgiyi görmeyen nadir mücevherlere maruz kalmayı hedefliyor.

Web sitesinin her hafta bir yeni film yayınladığı biliniyor ve film yapımcılarının katkılarına açık. Sitede bulacağınız içeriğin çoğu kısa film niteliğinde olsa da, web sitesi her uzunluktaki özelliğe açıktır. Site, geçmişte Claire Denis’in son derece nadir bulunan “Kendiniz İçin Saklayın” ı yayınladı. Bu makaleyi yazarken, web sitesi Frank Lebon’un Diddly Squat’ını yayınlıyor.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

Le CiNéMa Club hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Her hafta yeni ve seçilmiş bir film
 • Çeşitli ve orijinal filmler

7. Crackle

Ücretsiz Film İndirme

Crackle, Sony’ye ait olduğu için çevrimiçi ücretsiz filmler için harika bir web sitesidir. Yani, doğal olarak izleyecek çok sayıda filminiz oluyor. Kaydolmanız, bir izleme listesi oluşturmanız ve önceliklerinize göre öneriler göstermeniz gerekir.

Crackle, diğer web sitelerinde ücretsiz olarak bulamayacağınız birçok popüler film ve TV şovu sunuyor. Birkaç reklam ve reklam izlemeye istekli olduğunuz sürece. Harika tekliflerinden bazıları Seinfeld, Firefly, Sports Jeopardy ve daha fazlasını içerir. Crackle’ın Android ve iOS uygulamaları da var ki bu bariz bir artı nokta.

Crackle’daki içeriğin bir kısmı ülkenizde lisans kısıtlamaları nedeniyle engellenebilir. Bunlara bir VPN veya proxy hizmeti kullanarak erişebilirsiniz.

Kullanılabilirlik: ABD

Crackle hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Ücretsiz akış için 100’den fazla tamamen yasal film
 • Kolay görüntüleme için kullanışlı altyazı ayarları

8. Pluto TV

Ücretsiz Film İndirme

Pluto TV, geleneksel bir TV düzenini taklit etmeye çalışır ve bu listedeki en sevdiğim hizmetlerden biridir. Çevrimiçi ücretsiz film izlemek için bu hizmet, farklı kategorilerden 75’ten fazla TV kanalı sunar. Tüm bu kanallar haber, TV, film, teknoloji, spor ve diğer popüler bölümlere ayrılmıştır.

Pluto TV ayrıca neredeyse tüm popüler platformlar için resmi uygulamasını sunar ve hareket halindeyken içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca kendi film kanallarına da sahipler.

Unutmamanız gereken bir şey, bazı kanalların yalnızca ABD’deyseniz kullanılabileceği. Dolayısıyla, kesintisiz bir deneyim için bir VPN hizmeti veya bir proxy kullanabilirsiniz.

Kullanılabilirlik: Dünya Çapında (ABD’de daha fazla içerik)

Pluto TV hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Geleneksel TV benzeri arayüz
 • Dünya çapında, platformlar arası kullanılabilirlik

9. A24 Movies on Kanopy

Gizli film akışı mücevherleri hakkında konuştuğumuzda, Kanopy’yi kaçıramayız. Kanopy, dünyanın her yerindeki kütüphaneler ve üniversitelerle ortaklık kurarak benzersiz bir içerik koleksiyonunu ücretsiz olarak sunmayı başardı. Kanopy geçen yıl Oscar ödüllü film stüdyosu A24 ile ortaklığını duyurdu. Bunun bir sonucu olarak, Lady Bird, Good Time, Room, The Lobster, The Florida Project, Moonlight, First Reformed, vb. Gibi çok beğenilen özellikler ücretsiz olarak yayınlanabilir.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

Kanopy hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Tonlarca ödüllü ve bağımsız film
 • Benzersiz akış modeli (kitaplık kartı desteklenir)

10. Open Culture

Açık Kültür, dünyanın her yerinden yüksek kaliteli videolar sunar. Ücretsiz filmler, ücretsiz çevrimiçi kurslar ve ücretsiz dil derslerine ev sahipliği yapmaktadır. 2006 yılında kurulan, 6 ana bölümden oluşmaktadır: Filmler, Çevrimiçi kurslar, Dil dersleri, e-Kitaplar, Ders Kitapları, Sesli Kitaplar.

Filmler bölümü mükemmel bir koleksiyondan oluşuyor. Şu anda, Oscar Ödüllü Filmler ve Charlie Chaplin filmlerinden oluşan özel bir koleksiyon içeren 1.150 ücretsiz filme ev sahipliği yapıyor.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

OpenCulture hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Andrei Tarkovsky ve Charlie Chaplin filmlerinden oluşan özel ödüllü koleksiyon
 • Çevrimiçi kurslar, podcast’ler, e-kitaplar ve sesli kitaplar

11. MoviesFoundOnline

Ücretsiz Film İndirme

Bu web sitesi ücretsiz filmler, bağımsız filmler, TV şovları ve stand-up komedi videosu sergiliyor. Web sitesi kült klasikler ve kısa filmlerden belgesellere ve komedi filmlerine kadar çeşitli ücretsiz filmlere ev sahipliği yapıyor.

Bu web sitesi çok sayıda kamuya açık filmleri seçer ve bunları size sunar. MoviesFoundOnline kendi başına herhangi bir medyayı barındırmadığı veya yüklemediği için, bazı telif hakkı ihlali varsa filmleri silmek için aktif olarak çalışır.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

MoviesFoundOnline hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Rahat gezinme için gece modu özelliği
 • Ayrıca kısa filmler, belgeseller, animasyonlar ve TV şovları içerir

12. NoBudge

NoBudge’a tek kişilik bir proje dersem, yanılmış olmayacağım. Bağımsız film yapımcısı ve aktör Kentucker Audley tarafından kurulan bu web sitesi, bağımsız kısa ve uzun metraj filmlere adanmıştır. NoBudge’daki filmlerin çoğu eleştirmenler tarafından çok fazla görülmedi veya incelenmedi, bu yüzden herhangi bir yardım almadan onları izlemeniz gerekecek. Bununla birlikte, her para Audley tarafından kişisel olarak seçildiğinden, kötü bir filmde tökezleme şansı zayıftır.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

NoBudge hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Yönetmen röportajı ile her gün yeni, özenle seçilmiş bir film
 • % 60 kâr bağımsız film yapımcılarına gidiyor

13. PopcornFlix

Bu ücretsiz film izleme web sitesi Screen Media Ventures’a aittir. Web sitesi çok sayıda kamuya açık film ve orijinal içerik sunar. Tek bir kuruş bile harcamadan her tür cihazda içerik görüntülemek için bu web sitesini kullanabilirsiniz.

Web sitesi drama, aksiyon, komedi, korku vb. Gibi birden çok kategoriye yayılmış binlerce ücretsiz filme ev sahipliği yapıyor. Burada ayrıca birçok ücretsiz TV şovu ve tam National Geographic dizi kataloğu da alacaksınız.

Kullanılabilirlik: ABD

PopcornFlix hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Özel PopcornFlix çocuklar uygulaması
 • Film bölümlerine yorum eklemek ve GIF’ler oluşturmak için benzersiz özellik

14. Hulu

Abonelik tabanlı akış web sitesi Hulu, 30 günlük deneme hesabını seçseniz bile burada hizmetinizdedir. Ek olarak, Showtime ve Hulu ile Spotify Premium Öğrenci’yi ayda sadece 4,99 $ karşılığında seçebilirsiniz. Bu şekilde her üç hizmeti de rakipsiz bir fiyata alırsınız. Filmlerin yanı sıra, birçok ücretsiz TV bölümünü de izleyerek birkaç saat geçirebilirsiniz. Hulu’nun da Android ve iOS için uygulamaları var. Yine, Hulu dünyadaki tüm ülkelerde mevcut değildir. Bu nedenle, bir VPN veya proxy kullanımı gereklidir.

Kullanılabilirlik: ABD

Hulu hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Spotify’ın uygun öğrenci planı 4 yıla kadar sürer
 • Mükemmel çapraz platform işlevselliği

15. Vimeo

Tıpkı YouTube gibi, Vimeo da iyi bir ücretsiz film koleksiyonuna sahiptir. Sitenin, çevrimiçi ücretsiz bağımsız filmlerin ve belgesellerin keyfini çıkarmak isteyen film severler için harika bir yer haline getiren temiz bir düzen sunduğunu söylemeye gerek yok. Eğlenceniz için çok sayıda kısa film bulunmaktadır. Bilmiyor olabilirsiniz, ancak Vimeo ayrıca TV şovları ve filmler için ödeme yapabileceğiniz bir İsteğe Bağlı içerik bölümü sunar.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

Vimeo hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Tıpkı YouTube gibi, izlenecek tonlarca ücretsiz film
 • Daha fazla görüntüleme ve indirme için isteğe bağlı bölüm

16. IMDb TV

Güncelleme: Bu hizmet artık IMDb TV olarak yeniden adlandırıldı .

IMDb Freedive’daki bu film izleme siteleri listesine en son eklenen. IMDb Amazon’a ait olduğundan, bu hizmet Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm Fire TV sahiplerine ücretsiz olarak sunulmuştur. İlk ücretsiz film ve TV şovları koleksiyonu oldukça etkileyici ve hizmetin sahipleri zaman zaman daha fazla içerik eklemeye söz verdi.

Kullanıcılar ayrıca, Freedive çevrimiçi akışını başlatmak için Alexa’yı kullanabilir. Bunu yapmak için, “Alexa, Serbest Dalış’a git” demeniz yeterlidir. Lansmanda sunulan ilginç oyunlardan bazıları Midnight in Paris, The Illusionist, Memento, Born This Way, Quantum Leap ve daha fazlası.

Kullanılabilirlik: ABD

IMDb TV hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Platformlar arası kullanılabilirliğe sahip tamamen ücretsiz, reklam destekli hizmet
 • Aradığınızı bulmak için Gelişmiş Başlık Araması

17. Yidio

Birçoğunuz Yidio film sitesinin tam adının İnternet Videonuz olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Yidio’da bulunan tüm içerik kitaplığından bahsedersem, bu çevrimiçi video kılavuzu 1 milyondan fazla dizi ve film içerir. Kullanıcılar web sitesine kaydolabilir ve daha sonra izlemek için izleme listesi bölümüne film ekleyebilir. Bu özellik, en sevdiğiniz film koleksiyonunuzu korumak için çok kullanışlıdır.

Ücretsiz bölüme geçerek, en üstteki ücretsiz filtreyi seçebilir ve tüm içeriği tek bir yerde kategorilere ayırabilirsiniz. Sağ tarafta, içeriği popülerliğe, tarihe ve türe göre sıralama seçenekleri vardır. Ayrıca, ücretsiz filmleri R, PG-13, PG, G, NR ve NC-17 derecelendirmesine göre sıralama seçeneğine de sahipsiniz.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

Yidio hakkında sevdiğimiz şeyler

 • Amazon’dan içerik toplayan benzersiz platform. Crackle, Hulu, Netflix vb.
 • İnternet Videonuz’un kısaltması olan Yidio, tümü tek bir yerde ücretsiz ve ücretli içeriğe sahip bir çevrimiçi video kılavuzudur.

18. Yasal Torrent Siteleri

Son fakat kesinlikle en az değil. Dışarıda yalnızca kamu malı olan içeriği paylaşan tonlarca yasal torrent web sitesivar. Filmleri indirmek ve istediğiniz zaman çevrimdışı izlemek için bu güvenli torrent sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanılabilirlik: Her Yerde

Makalede daha önce bağlantılı olduğu gibi, hepimizin ücretsiz film izlemek için en iyi uygulamalar listemizi de ziyaret edebilirsiniz .

İpucu: Bu web sitelerinin çoğu, birçok izleyici için büyük bir dezavantaj olabilecek altyazı indirme işlevi sağlamaz. Bu durumda,en iyi altyazı web siteleri listemize gidebilir ve altyazıları indirebilirsiniz. Seçtiğiniz altyazıları otomatik olarak yüklemek için VLC media player’ın VLSub uzantısını da kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Film İndirme SSS’leri:

Ücretsiz filmler nasıl indirilir?

Filmleri ücretsiz web sitelerinden indirmek için, masaüstünüzü veya mobil web tarayıcınızı kullanarak onlara erişmeniz gerekir. Farklı web sitelerinin farklı indirme seçenekleri vardır: bazıları doğrudan indirme bağlantıları sağlarken bazıları da torrent bağlantıları sunar. Torrent bağlantıları için ayrı bir BitTorrent istemcisi de kurmanız gerekecektir.

Bir film indirme web sitesinin yasal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

İndirmekte olduğunuz sitenin yasal filmler sağladığını doğrulamak için gerçekleştirebileceğiniz belirli bir test yoktur. Ancak, listemizdeki tüm kaynakların% 100 yasal olduğundan emin olduk ve test ettik. Ek olarak, ücretsiz sitenin yeni çıkan filmleri sağlayıp sağlamadığını ve tonlarca reklam ve VPN önerileri yoluyla para kazanmaya çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz – bunlar, yasadışı bir kaynak için bazı uyarı işaretleridir.

Ücretsiz film indirmek için bir VPN’e ihtiyacım var mı?

Filmleri indirmek için yasal bir web sitesi kullandığınızdan eminseniz, çevrimiçi etkinliğinizi gizlemek için bir VPN veya proxy’ye ihtiyacınız yoktur.

Netflix’te film / show indirmek yasal mı?

Ücretli bir Netflix aboneliğiniz varsa, devam edip içeriği Android veya iOS akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Windows için resmi Netflix uygulamasını indirmeniz gerekir. Ancak, Netflix’i Mac’te izlemek / indirmek için kullanılabilecek bir uygulama yoktur.

Yukarıda sizlere film indirmek için ücretsiz siteleri sunduk sizde deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz Film İndirme Siteleri konumuz umarım size faydalı olmuştur.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli