Sıradaki içerik:

iPhone 11 Ekranı Ücretsiz Olarak Nasıl Değiştirilir?

e
sv

Ücretsiz Proxy Listesi [Güncel] İP Gizleme

06 Aralık 2020 01:21
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ücretsiz Proxy Listesi [Güncel] İP Gizleme

Ücretsiz Proxy Listesi konusunu sizler için paylaştık. İnternetin izleme faaliyetleri için bir yuva haline gelmesi ve veri toplamak için sürekli büyüyen bir yarışla birlikte, özellikle bir gizlilik fanatiği iseniz, dijital ayak izlerinizi gizlemek için bir yol bulmak çok önemli hale geldi. İnternette anonim olarak gezinmenin birkaç yöntemi vardır, ancak ücretsiz olanları arıyorsanız, seçenekler biraz sınırlıdır. En güvenli seçeneklerden biri ücretsiz bir proxy kullanmaktır.

Proxy sunucuları, sizi izleyen izleyiciler ve web siteleri hakkında endişelenmeden IP adresinizi gizlemek ve internette gezinmek için uygun bir yol sunar. İnternette kolayca ücretsiz proxy listeleri bulabilirsiniz, ancak gerçekten çalışan ücretsiz proxy’lerin bir listesine rastlarsanız bunun iyi bir şans olması gerekir.

Ücretsiz proxy listeleri, veri sıyırıcılar ve ödeme duvarını veya oran sınırlarını atlamayı dört gözle bekleyenler de dahil olmak üzere birçok kişi tarafından kullanılır, ancak ücretsiz proxy’ler belirli uyarılarla birlikte gelir. Bilgisayarınızdan gelen ve giden trafik onu görebileceğinden, güvenilir proxyler kullandığınızdan emin olmanız gerekir. İşinizi kolaylaştırmak için, farklı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ücretsiz bir proxy listesi derledik.

IP Adresini Gizlemek İçin Ücretsiz Proxy Listesi 2020 ve Proxy Sunucular

1. Free Proxy – Best free proxy server to use for data scraping

Bir veri kazıyıcı bot kullanmak istiyorsanız, ‘Ücretsiz Proxy’den daha iyi bir site yoktur. Adından da anlaşılacağı gibi, web sitesi bir dizi  (yazma sırasında 7350 proxy sunucusu) proxy sunucusu sunmaktadır.

HTTP, HTTPS, SOCKS4, SOCKS5 dahil çeşitli protokoller arasından seçim yapabilirsiniz. Free Proxy web sitesi üç anonimlik seviyesi sunar – Seviye 1 (Elit), Seviye 2 (Anonim) ve Seviye 3 (Şeffaf).

 Belirli bir ülkeye göre ücretsiz vekil sunucuları seçme seçeneği de vardır . Web sitesinin özenle tasarlanmış kullanıcı arayüzü, anonimlik seviyesi, hız, çalışma süresi, yanıt ve ücretsiz proxy’nin en son ne zaman kontrol edildiği veya güncellendiği hakkında bilgiler sunar.

2. ProxyScrape – ~ 10.000 ücretsiz proxy içeren popüler Proxy sitesi

ProxyScrape, sık sık ücretsiz proxy listeleri arayanlar arasında popüler bir isimdir.

Bu siteyi benzersiz kılan şey, burada kayıtlı tüm proxy’lerin sık sık kontrol edilmesidir, bu nedenle çalışmayan ücretsiz bir proxy bulma şansını ortadan kaldırır. Burada,  internet trafiğinize fazladan bir koruma katmanı eklemek veya bir web sitesinden zarar vermeden veri toplamak gibi çeşitli amaçlarla bir proxy sunucu listesi bulabilirsiniz.

ProxyScrape, onları daha iyi ve daha hızlı istiyorsanız, premium proxy’ler de sunar.

3. ProxyNova – Her 60 saniyede bir güncellenen ücretsiz proxy listesi

ProxyNova, son derece işlevsel ücretsiz proxy’lerin bir listesini almak için başka bir web sitesidir. Web sitesi, çoğu proxy ile her gün bir milyondan fazla proxy sunucusunu kontrol eder, her 15 dakikada bir test edilir ve proxy listesi her 60 saniyede bir güncellenir.

ProxyNova web sitesinde, proxy’leri ülkeye ve anonimlik düzeyine göre filtreleyebilirsiniz. Ana sayfada proxy hızı, proxy bağlantı noktası, çalışma süresi, proxy ülkesi ve anonimlik düzeyi gibi seçenekleri göreceksiniz. Web sitesindeki en iyi proxy’lerin çoğu bir dakikadan eski değil.

Ancak, bu listedeki diğer sitelerden farklı olarak
ProxyNova’nın manuel olarak güncellenmesi gerektiği ve otomatik olarak yenilenmediği büyük bir uyarı var .

4. SSL Proxy – Ücretsiz ve çalışan SSL proxy’leri edinin

Bu web sitesinde bulunan ücretsiz proxy’lerin sayısı, burada listelenen diğer sitelere kıyasla nispeten daha azdır. Yetersiz 100 ücretsiz proxy sitesi ile web sitesi, dünyanın çeşitli ülkelerinden proxy’leri barındırıyor.

Diğer ücretsiz proxy sunan web siteleriyle rekabet etmek için, SSL Proxy kısa süre önce herhangi bir uygulama olmadan normal bir HTTP (ler) / Socks5 proxy gibi çalışan Rotating Proxy adlı yeni bir ürün piyasaya sürdü. Bununla birlikte, arkasında 3252 kararlı IP’ye sahiptir ve IP / Geçiş kimlik doğrulaması ve ülke filtresini destekler. İki tür dönüşümlü proxy vardır – hızlı dönen proxy’ler ve yavaş dönen proxy’ler.

Web sitesindeki HTTP proxy’leri, ana sayfanın iddialarına göre her 10 dakikada bir güncellenir.

5. Hide.me – İnternette anonim olarak gezinmek için ücretsiz proxy sunucusu

Beni sakla  , internetteki dijital varlığınızı gizlemenin başka bir yolu .

6. HMA – Ücretsiz proxy siteleriyle engellenen web sitelerine erişin

HMA veya Hide My Ass, birkaç kullanıcı tarafından internet sansürünü atlamak için kullanılan oldukça popüler bir web sitesidir. HMA, orijinal IP adresinizi gizlemenize ve internet trafiğinizi proxy adresi aracılığıyla yönlendirmenize olanak tanıyan, düzenli olarak güncellenen ücretsiz bir proxy hizmeti sunar.

Ücretsiz kullanmak için proxy sunucusu hizmetini , metin kutusuna web sitesi girin. Ardından, bağlantı ayarları menüsünde tanımlama bilgilerine izin vermek, komut dosyalarını kaldırmak ve URL’yi şifrelemek isteyip istemediğinizi seçin.

HMA’nın proxy sunucuları, büyük ölçüde kendi bölgelerindeki engellenen web sitelerinin engelini kaldırmak isteyen bireysel kullanıcılar içindir. Profesyonel amaçlar için, ücretsiz bir proxy sunucu listesi sunan diğer kayıtlı web sitelerini kullanabilirsiniz.

7. Open Proxy Space – Free proxy list

Ücretsiz proxy listeleri arayan bir serbest yükleyiciyseniz, Open Proxy Space’i denemelisiniz. Bu web sitesi, her zaman güncellenen proxy’lerin bir listesini sunar ve ayrıca proxy sitelerinizi yükleme seçeneği de vardır. Web sitesinde sunulan çeşitli ülkeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Open Space Proxy’deki ücretsiz proxy’ler, en son güncellendikleri zamana göre listelenir. Proxy’ler ne kadar eski güncellenirse, çalışma şansları o kadar az olur. Güncelleme zamanına göre bir parti seçtikten sonra, bir sonraki adım ülkeyi seçmektir. Ayrıca, IP’leri bir API’de kullanmayı planlıyorsanız , bir metin olarak dışa aktarılabilir .

8. ProxyScan – 5000+ Ücretsiz proxy

ProxyScan, kullanıcılar için 5000’den fazla proxy’nin bulunduğu ücretsiz bir proxy listesi sunan standart bir sitedir. ProxyScan tarafından sunulan tüm proxy siteleri her 10 dakikada bir kontrol edilir.

En iyi proxy sitesini seçmek için sunduğu parametreler nedeniyle bu web sitesini listeye dahil ettik. Ping, ülke, şehir, tür ve anonimlik derecesi gibi parametreleri uygulayabilirsiniz.

Web sitesi ayrıca bir proxy denetleyicisi, proxy filtresi ve proxy kazıyıcı gibi başka araçlar da sunar. Web sitesi, yeni eklenen proxy siteleriyle otomatik olarak güncellenir.

Ücretsiz Proxy Listesi SSS

1. En iyi ücretsiz proxy nedir?

Ücretsiz proxy’ler sunan birkaç web sitesi var. Free Proxy, SSL Proxy, ProxyScrape ve ProxyScan gibi web sitelerini içeren yukarıdaki listeye başvurabilirsiniz.

2. Ücretsiz proxy listesi güvenli midir?

Ücretsiz proxy listelerinin çoğu, geçici olan proxy siteleri sunar ve ödemeleri gerçekleştirmek ve diğer gizli veri alışverişi gibi etkinlikleri gerçekleştirmek için bu proxy sunuculara gerçekten güvenemezsiniz.

3. Ücretsiz bir proxy sunucusunu nasıl kullanırım?

Google Chrome’da ücretsiz bir proxy sunucusu kullanmak için Ayarlar> Gelişmiş> Sistem> Bilgisayarınızın proxy ayarlarını açın. Manuel proxy ayarları altında, proxy adresini ve bağlantı noktasını girin.

4. Proxy nerede bulabilirim?

İnternette proxy siteleri sunan birkaç web sitesi bulabilirsiniz. Yukarıda, ücretsiz proxy listesi sunan 8 web sitesini listeledik. Proxy sitelerini bulmak için ProxyScrape, ProxyNova, ProxyScan ve Open Proxy Scan gibi siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Bir başka makale: İnternetten Para Kazanma Yolları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli