e
sv

Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları

Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları konusunu sizler için derledik. Her yerde tam teşekküllü bir DLSR taşımak yerine, ceplerimizde olağanüstü bir kameraya erişimimizin olduğu bir nesilde yaşıyoruz. Günümüzde birçok kişi video ve fotoğraf çekmek için akıllı telefonlarını birincil cihaz olarak kullanıyor.

Tüm akıllı telefonlar, önceden yüklenmiş bir kamera uygulamasıyla birlikte gelir. Ancak, varsayılan kamera her zaman en iyi tür resimleri elde etmenize yardımcı olmaz.

Neyse ki, en iyi fotoğrafçılık özelliklerini taşıyan ve size arzu ettiğiniz çekimleri veren Android 2020 için bazı harika kamera uygulamaları var. Yani, daha fazla uzatmadan, işte en iyi 12 Android kamera uygulamasının bir listesi –

Not: En iyi kamera uygulamaları listesi tercih sırasına göre değildir. İhtiyaçlarınıza göre bunlardan herhangi birini seçmekte özgürsünüz. Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları hangisidir bir bakalım.

Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları

 • Open Camera
 • Google Camera
 • Adobe Photoshop Camera
 • Camera MX
 • Candy Camera
 • Cymera
 • Camera FV-5
 • Camera Zoom FX
 • Z Camera
 • A Better Camera
 • Camera360
 • Manual Camera

Bir başka makale: 2021 İçin Ücretsiz HD Film İndirme Siteleri

Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları

1. Open Camera

Open Camera, Android telefonlar ve tabletler için hafif bir kamera uygulamasıdır. Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir.

Bu Android Kamera uygulaması, farklı odak modları, sahne modları, otomatik sabitleyici, HD video kaydı, kullanışlı uzaktan kumandalar, yapılandırılabilir ses tuşları, fotoğrafların ve videoların coğrafi etiketleme, harici mikrofon desteği, HDR, dinamik aralık optimizasyon modu, küçük desteği sunar dosya boyutu vb.

Bununla birlikte, Open Camera’yı Android için en iyi kamera uygulaması için harika bir rakip yapan şey, birçok insanın seveceği açık kaynaklı doğasıdır.

Dahası, GUI sol veya sağ elini kullanan kullanıcılar için verimli bir şekilde optimize edebilir. Tüm bu harika özelliklerle Open Camera, hiç şüphesiz denemeye değer en kullanışlı Android kamera uygulamalarından biridir. Bu Kamera uygulamasıyla ilgili küçük bir sorun, nesnelere odaklanmadaki sık verimsizliğidir.

Fiyat – Ücretsiz

İndir

2. Google Kamera (GCam)

Google Kamera, şirketin tüm Pixel cihazlarına önceden yüklenmiş olarak gelen tescilli Android kamera uygulamasıdır. Android topluluğuna tebrikler, birçoğu uygulamayı farklı Android cihazlara getirebilecek Google Kamera bağlantı noktalarını geliştirmeyi başardı .

Başka bir deyişle, uygulamanın tüm harika özelliklerini, örneğin ikonik Piksel portre modu, HDR + ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Geliştiriciler ayrıca Pixel 4 kameranın , kullanıcıların karanlıkta harika fotoğraflar çekmesini sağlayan Astrophotography özelliğini de taşımayı başardılar . Sonuç olarak, Android için en iyi kamera uygulamalarını ararken Google Kamera’yı görmezden gelemezsiniz.

GCAM uygulamaları üçüncü taraf geliştiriciler tarafından taşındığından, indirme paketinde gecikmeler ve hatalar bekleyin

Fiyat – Ücretsiz

 GCam’i indirin

3. Adobe Photoshop Camera

Adobe’nin bu en yeni kamera uygulaması, çok sayıda özçekim yapmayı seven Insta nesilleri için mükemmeldir. DSLR benzeri araçlar sağlamak yerine, kamera uygulaması bir ton kamera filtresi ve efektiyle birlikte gelir.

Filtreler, fotoğrafı çekmeden önce veya sonra uygulanabilir ve bazıları gerçekten çok iyi. Uygulamanın akıllı yapay zekası, resimdeki konuyu tanır ve süper hassasiyetle filtreler uygular.

Parlaklığı, kontrastı, doygunluğu vb. Değiştirmek için düzenleme sonrası araçları bile içerir. Keskin gölgeleri ve siyahları akıllıca kaldırabilen sihirli bir değnek aracı vardır.

Bununla birlikte, deklanşör hızı, pozlama, odaklanma ile oynamaktan ve Android kamera uygulamasında daha fazla RAW modu arayan fotoğraf meraklıları için değil. Ayrıca, uygulama yalnızca birkaç Android cihaz tarafından desteklenmektedir .

Fiyat – Ücretsiz

 Adobe Photoshop Camera’yı indirin

4. Camera MX

Camera MX, fotoğraf çekmek için birçok seçenek sunan, 2020 için tam özellikli bir Android kamera uygulamasıdır. Size çözünürlük üzerinde tam kontrol sağlar ve net görüntüler sağlayan net görseller sağlar. Camera MX ile animasyonlu fotoğraflar ve videolar oluşturabilir ve yaratıcı görüntü düzenleme için tonlarca efekt, filtre, çerçeve vb. Ekleyebilirsiniz.

En önemli özellikleri arasında canlı çekimler, GIF, Galeri ve fotoğrafı çektikten sonra bile fotoğraf için mükemmel anı seçebileceğiniz ‘Geçmişi Çekin’ seçeneği bulunur. Android’inizdeki stok kamera uygulamasını değiştirmek istiyorsanız, bu en iyi seçim olabilir.

Bu uygulamanın tek dezavantajı, birkaç DLSR özelliğinden yoksun olmasıdır. Ne olursa olsun, Android için en iyi ücretsiz kamera uygulamalarından biridir.

Fiyat – Ücretsiz

 Camera MX’i indirin

5. Candy Camera

Candy Camera, daha iyi özçekimler çekmeye yardımcı olan en iyi ücretsiz kamera Android uygulamalarından biridir. Makyaj araçları, yüz zayıflama efektleri, çıkartmalar vb. İçeren birçok filtre ve güzellik işlevi ile birlikte gelir.

Ayrıca sessiz özçekimler ve anlık görüntüler çekebilir ve birden fazla fotoğraftan bir kolaj oluşturabilirsiniz. Ciddi bir fotoğrafçı için istenen uygulama değil. Bununla birlikte, bir selfie aşığını tatmin etmek yeterli olabilir. Ücretsiz olarak kullanılabilir ve reklamlar içerir.

Fiyat – Ücretsiz

6. Cymera

100 milyondan fazla indirme ile Cymera, Google Play Store’daki en iyi Android kamera uygulamalarından biridir. Kullanıcılarını yedi farklı büyüleyici kamera lensi, kamera sabitleyici, zamanlayıcı ve herhangi bir fotoğrafı sessizce çekmenizi sağlayan sessiz modu ile şaşırtıyor.

Android için kamera uygulaması çok özelliklidir ve birden çok filtre, fotoğraf düzenleme araçları, vücut yeniden şekillendirme, Akıllı galeri vb. Gibi bir kullanıcının arayabileceği her şeyi içerir. Tıpkı Candy Camera gibi, tüm selfie özellikleriyle birlikte gelir.

Bu uygulamanın en iyi yanı, vücudunuzu yeniden şekillendirebileceğiniz, kalçanızı kaldırabileceğiniz vb. Fotoğraf editörüdür. Yine, profesyonel fotoğrafçılık arıyorsanız, bu uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir.

Fiyat – Ücretsiz

7. Camera FV-5

Camera FV-5, Android için en iyi DSLR kamera uygulamalarından biridir. Neredeyse tüm DSLR manuel fotoğrafçılık kontrollerini Android’e getiriyor. Android uygulaması öncelikle fotoğrafçılık meraklıları ve profesyoneller için tasarlanmıştır. ISO, ışık ölçüm odağı, beyaz dengesi, deklanşör hızı vb. Üzerinde tam kontrol sağlar.

Uygulama son derece özelliklidir ve kullanımı çok kolay olan sezgisel bir arayüzle birlikte gelir. Bu Android kamera uygulamasının önemli bir dezavantajı, ücretsiz sürümün daha düşük kaliteli görüntüler oluşturmasıdır. Ek olarak, geliştiriciler uygulamayı son üç yıldır güncellemedi.

Bununla birlikte, uygulama, pozlama basamaklama, manuel enstantane hızı ve daha fazlası gibi birçok özelliği bir araya getiriyor.

Fiyat – Ücretsiz / Premium 3,95 $

 Kamera FV-5’i indirin

8. Camera ZOOM FX

Android için en iyi DLSR kamera uygulamalarına geri dönersek, Camera ZOOM FX, telefon fotoğrafçılığı için kullanabileceğiniz zengin özelliklere sahip başka bir uygulamadır. Bu uygulamayla çok şey başarılabilir: aksiyon çekimleri, sabit çekimler, fotoğraf filtreleri, fotoğraf kompozisyonu ve daha fazlası.

Size tam manuel DSLR kontrolleri, RAW yakalama sağlar, ISO, odak mesafesi, deklanşör hızı, çekim modlarını birleştirme vb. Ayarlamanıza olanak tanır. Google Play Store bunu fotoğrafçılar için olmazsa olmaz kamera uygulamalarından biri olarak derecelendirdi.

Uygulamanın sağlam, benzersiz özellikleri arasında katil hız patlaması modu, HDR modu pro, casus kamera, ses aktivasyonu, canlı efektler vb. Yer alır. Diğer birkaç fotoğraf uygulaması gibi, yakalama, ZOOM FX’in premium sürümünü almak zorunda olmanızdır. tüm DSLR benzeri özelliklerin kilidini açın.

Fiyat – 3,99 $

 Camera ZOOM FX Premium’u indirin

9. Z Kamera

Z Camera, çok sayıda filtre ve düzenleme aracıyla birlikte gelen zarif bir kamera uygulamasıdır. Parmaklarınızla yalnızca birkaç kaydırma hareketiyle kullanımı kolay basit bir arayüz barındırır.

2020’de Android için en iyi kamera uygulamalarından biri, herhangi bir fotoğraf veya video çekmeden önce filtre efektlerini önizlemenizi sağlar. Uygulamanın diğer önemli özellikleri arasında bir fotoğraf editörü, HDR, güzellik özçekimi, özel galeri, eğme-kaydırma modu vb. Bulunur.

Yeni güncellemelerle, kamera uygulaması AR çıkartmaları, yüz özelliklerini değiştir, saç modeli düzenleyici, kas oluşturma, 3D dövme efektleri ve çok daha fazlasını içeriyor. Bu uygulamanın bir dezavantajı, uygulama içi satın alımların yüksek fiyatlı olmasıdır.

Fiyat – Ücretsiz

10. A Better Camera

A Better Camera, yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturmak için başka bir çok amaçlı kamera aracıdır. Bu, sunduğu tüm harika avantajlar nedeniyle 2020’de Android için en iyi kamera uygulamaları listemize eklediğimiz başka bir isim. Bu kamera uygulaması, HDR, HD panorama, çoklu çekim ve gece kamerası gibi tüm gelişmiş kamera işlevlerini tek bir uygulamada birleştirir.

Ayrıca, uygulamanın bir dizi fotoğraf çektikten sonra en iyi çekilmiş fotoğrafı otomatik olarak belirlediği bir ‘En İyi Çekim’ moduna sahiptir. Fotoğraf meraklılarının tercih edeceği birçok gelişmiş, benzersiz özelliği barındırır.

Videolarda da birkaç özellikle birlikte gelen Android için kullanışlı kamera uygulamalarından biridir. Örneğin, hızlandırılmış çekim, odak kilidi, beyaz dengesi kilidi vb. Bu kamera uygulamasının iyi yanı, premium sürümün maliyetinin 1 USD’den az olmasıdır.

Fiyat – Ücretsiz / Premium 0,99 $

11. Camera360

Camera360, bir profesyonel gibi fotoğraf çekmenize izin veren Android için en popüler ücretsiz kamera uygulamalarından biridir. Uygulama, her türden düzinelerce benzersiz efektle birlikte gelen çok çeşitli “Kameralara” sahiptir.

Ayrıca, yakalarken efektleri doğrudan resimlere entegre edebilirsiniz. Ancak, uygulama diğer kamera uygulamalarına kıyasla çok sezgisel değil. İlk başta gezinmekte zorlanabilirsiniz, ancak onu ve tüm özelliklerini doğru bir şekilde keşfettikten sonra, kolayca harika, profesyonel görünümlü fotoğraflar çekebilirsiniz.

Diğer özellikler arasında hareketli etiketler, uygulama içi bir fotoğraf galerisi, mükemmel filtreler ve bir şirket içi fotoğraf düzenleyici bulunur.

Fiyat – Ücretsiz

12. Manuel Kamera Lite

Manual Camera Lite, 2020 için Android için en iyi kamera uygulamalarından bir diğeridir. Uygulamanın kullanımı kolaydır, son derece sezgiseldir ve resimlere tıklarken bir cazibe gibi çalışır.

Bir DLSR kamera uygulamasında görmek istediğiniz tüm kamera araçlarına sahiptir. ISO, pozlama, beyaz dengesi, deklanşör hızından odak ayarına ve gerçek zamanlı renk filtrelerine kadar. Videoya gelince, 4K video kaydına, timelapse oluşturma seçeneklerine veya ağır çekim videoya sahipsiniz.

Ancak 4K kayıt ve 8MP’nin üzerinde çözünürlükte fotoğraf çekmek, kullanıcıların Manuel kameranın ücretli sürümünü satın almasını gerektirir. Ancak ücretsiz sürümü kullanmaya devam etmek istiyorsanız, reklamları önlemek için Android kamera uygulamasını kullanmadan önce verileri kapatmayı deneyin.

Fiyat – Ücretsiz / Premium 4,99 $

 Manual Camera Lite’ı İndirin

Android cihazınız için en iyi Kamera Uygulaması nedir?

İşte 2020 için Android’de bulunan en iyi kamera uygulamalarının listesi. Her birinin avantajları ve dezavantajları var. Bence, OnePlus’ımdaki Google Kamera Uygulaması, herhangi bir Android kamera uygulamasının yerini almak için mükemmel bir uyum. Sadece anlık görüntülere büyük kalite iyileştirmeleri getirebileceği için. Ancak, elbette, seçim yapabileceğiniz daha birçok seçenek var.

Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları konusunun sonuna geldik umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: Alt Yazı İndirme Siteleri

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli