Sıradaki içerik:

En İyi Araba Aksesuarları [2021]

e
sv

WhatsApp Çıkartma Nasıl Eklenir?

02 Şubat 2021 13:44
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Çıkartma Nasıl Eklenir ?

WhatsApp Çıkartma Nasıl Eklenir? konusunu sizler için derledik. Biliyorsunuz ki bir resim ve komikli kelimeler ile bir çok çıkartma gönderilmekte. Bir resim bin kelimeyi söylüyor ve daha az kelimeyle daha fazlasını söylemek istiyorsanız WhatsApp çıkartmaları işe yarıyor. İşte WhatsApp etiketlerinin nasıl gönderileceğini sizlere gösteriyoruz.

Bonus olarak, WhatsApp’ta üçüncü taraf etiketlerinin nasıl indirileceğini ve WhatsApp iOS’ta üçüncü tarafların ücretsiz olarak nasıl alınacağını açıkladım. Böylece, hangi cihaza sahip olursanız olun, harika çıkartma paketlerini kullanabilirsiniz.

Android ve iOS’ta Çıkartmalar Nasıl Gönderilir ve Eklenir ?

Her iki cihazı da kullandıktan sonra Android telefonların daha iyi bir WhatsApp çıkartma deneyimine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Öyle çünkü Play Store’da ücretsiz olarak bulunan yüzlerce paket arasından seçim yapabilirsiniz.

İPhone’da WhatsApp kullanıyorsanız, üçüncü taraf çıkartmaları için haftalık / aylık / yıllık abonelik ödemeniz gerekir. Bununla birlikte, üçüncü taraf çıkartmaları Android’den iPhone’unuza almayı başarabileceğiniz bir yol hakkında konuşacağız.

WhatsApp’ta Üçüncü Taraf Çıkartmalar Nasıl İndirilir ve Gönderilir?

 1. Android’de WhatsApp Etiketleri Nasıl Gönderilir?

  Sohbet ve açma hafifçe vurun botton sticker butonuna emojisi düğmesi> dokunun> etikette dokunun göndermek istediğiniz.

 2. Android’de Yeni Çıkartmalar Nasıl Eklenir?

  ‘+’ Düğmesine dokunun üzerine çıkartmalar sayfa> Tüm Etiketlere dokunun> indir düğmesine dokunun WhatsApp yeni çıkartmalar eklemek

 3. WhatsApp’ta Üçüncü Taraf Çıkartmalar Nasıl İndirilir?

  Son adımda gösterildiği gibi Tüm Çıkartmalar sayfasına gidin. Alta kaydırın> “DAHA FAZLA ÇIKARTMA AL” seçeneğine dokunun ve Play Store’a yönlendirileceksiniz . Beğendiğiniz çıkartma paketlerini indirin .

 4. Üçüncü Taraf Etiketleri Nasıl Eklenir?

  Çıkartma paketini indirdikten sonra açın, beğendiğiniz çıkartmaları seçin, WhatsApp’a Ekle> Ekle’ye dokunun . Şimdi WhatsApp’a gidin ve yeni çıkartmalar çıkartma sayfasına eklenecektir .

WhatsApp iOS’ta Çıkartmalar Nasıl Eklenir ?

Not: Bu yöntemi kullanmak için WhatsApp yüklü bir Android telefona ihtiyacınız olacak. Çıkartmalar, Android’de gördüğünüz kadar düzenli olmayacak.

Apple App Store, iOS’ta üçüncü taraf WhatsApp çıkartmaları eklemek için ücretli ve abonelik tabanlı uygulamalar sunar. Bununla birlikte, iPhone’daki WhatsApp’ta ücretsiz üçüncü taraf çıkartmaları almanın başka bir yolu var.

 1. WhatsApp çıkartmalarını Android’den iOS’a gönderin

  İstediğiniz çıkartma paketini Android telefona yükleyin . Ardından çıkartmaları sohbet yoluyla iPhone’unuza gönderin.

 2. WhatsApp Çıkartmalarını iPhone’a Kaydet

  İOS cihazındaki çıkartmaları aldıktan sonra, çıkartmaya dokunun> Sık Kullanılanlara Ekle’ye dokunun; çıkartmaları iPhone’unuza kaydettirin.

Yukarıdaki adımları uygulayarak WhatsApp uygulamasına çıkartma ekleyebilirsiniz ve böylelikle arkadaşlarınıza komik çıkartmalar gönderebilirsiniz. Böylelikle WhatsApp Çıkartma Nasıl Eklenir ?  konusunun sonuna geldik umarım faydalı olmuştur.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli