Sıradaki içerik:

Gizlilik iyi bir yanılsamadır!

e
sv

WhatsApp Grubu Nasıl Silinir?

81 okunma — 02 Şubat 2021 13:23
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Grubu Nasıl Silinir?

WhatsApp Grubu Nasıl Silinir? konusunu sizler için derledik. Bir geziden yeni mi döndün? Tüm fotoğraflarınızı almak için bir WhatsApp grubu oluşturdunuz ve sohbetlerinizde bir grupta mı kaldınız?

Kendinizi bir WhatsApp grubundaki tek kişi olarak bulmak için uzun bir süre sonra telefonunuzu kontrol ettiniz mi? Hepimizin başına geliyor. Bu yüzden WhatsApp gruplarını silme işlemini sizler için anlatacağız.

Bununla birlikte, durumunuz tüm grupların silinmesini gerektirmiyorsa, bunun yerine susturmaya veya sohbetleri temizlemeye başvurabilirsiniz. Bu yazıda size WhatsApp gruplarının nasıl silineceğini ve sohbetleri nasıl sessize alacağınızı veya temizleyeceğinizi anlatacağız. WhatsApp Grubu Nasıl Silinir? bir bakalım.

WhatsApp Grup Sohbetini Sil

WhatsApp gelen kutunuzdan dağınıklığı kaldırmanın iki yolu vardır. Birincisi, sohbetleri silmek ve yer açmak, ikincisi ise WhatsApp grubundan veya gruplarından çıkmak ve silmek. Bununla birlikte, bu grupları nasıl sileceğimize ve depolama alanını boşaltmaya başlayalım.

 1. Yöntem 1

  Bir WhatsApp grubunu silmek için – Grup sohbetini açın> Grup konusuna dokunun> sayfanın en altına kaydırın . Burada Gruptan Çık> Gruptan Çık’a (onaylamak için) ve ardından Grubu Sil’e dokunun .

 2. Yöntem 2

  WhatsApp gelen kutunuzdan bir grubu sola kaydırın> Diğer> Gruptan Çık> Gruptan Çık’a dokunun (onaylamak için). Çıktıktan sonra grubu silmek için aynı adımları tekrarlayın.

WhatsApp Grubu Nasıl Kapatılır ve Grup Sohbeti Nasıl Temizlenir

Bir grubu kalıcı olarak silmek istemiyorsanız, dağınıklığı azaltmak için onları sessize alabilir ve mevcut sohbeti temizleyebilirsiniz. WhatsApp’ın en son sürümünde, bir grubu kalıcı olarak sessize almak ve yine de bir parçası olmak için kullanabileceğiniz ‘Her Zaman Sessiz’ seçeneği vardır. Hala bir gruptan bildirim almak istiyor ancak mevcut sohbeti silmek istiyorsanız, temiz sohbet seçeneğine gidin. WhatsApp gruplarını nasıl kapatacağınız ve sohbeti nasıl temizleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. WhatsApp Grubu Sessize Alma

  Bir WhatsApp grubunu sessize almak için – Grup sohbetini açın> Grup konusuna dokunun> Sessiz seçeneğine dokunun ve sohbeti sessize almak istediğiniz süreyi seçin .

 2. WhatsApp grubu tüm konuşmayı temizleme

  Telefonunuzda biraz yer açmak için başka bir yaklaşım, WhatsApp sohbetlerinizi temizlemektir. Bunu yapmak için, silmek istediğiniz sohbeti açın> Grup konusuna dokunun> En alta kaydırın ve Sohbeti Temizle> Tüm Mesajları Sil’e dokunun

WhatsApp Grubunu Şikayet Edin !

En kötü durum senaryosu, herhangi bir uygunsuz gruba veya size spam gönderen diğer WhatsApp gruplarına eklendiyseniz. Bu tür konuları her zaman rapor edebilirsiniz. En basit yol, bir gruptan ayrılmak ve onu silmektir, ancak bunu bildirmek tamamen ahlaki bir karardır.

Bir grubu bildirmek için , grup sohbetini açın> Grup konusuna dokunun> En alta kaydırın ve Grubu Rapor Et üzerine dokunun . Bunu yaptığınızda, WhatsApp grubun en son mesajlarını kontrol edecek ve bunların kötü niyetli veya uygunsuz olup olmadığını kontrol edecektir.

Bir başka makale:  WhatsApp Hacklemenin Yolları ve Bunlardan Kurtulma

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli