Sıradaki içerik:

Windows 10 Mavi Ekran Hatası Nasıl Onarılır ?

e
sv

WhatsApp Mesajları Herkes İçin Nasıl Silinir?

06 Ocak 2021 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Mesajları Herkes İçin Nasıl Silinir?

WhatsApp Mesajları Herkes İçin Nasıl Silinir? konusunu sizler için derledik. WhatsApp, kullanıcıların yanlışlarını geri almasına ve WhatsApp mesajlarını silmesine izin vermek zorunda kaldı. Çünkü kazalar her an olabilir. Sarhoş çalışanların yanlışlıkla patronlarına mesaj gönderdiklerini duyduk.

Şimdiye kadar, konuşmanın kendi tarafındaki mesajları silmek mümkündü. Ancak WhatsApp kullanıcıları artık alıcının mesajın kopyasını silebilir. Bu, insanlara mesajı olması gerekmediği yere gönderdiklerini anlarlarsa biraz pencere açacaktır. Bir Whatsapp mesajını göndermeyi geri almak veya iptal etmek için bireysel bir sohbette veya bir grupta yeni “Herkes için Sil” özelliğinden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp mesajları nasıl silinir?

Unutmayın, bir kişiye veya gruba gönderilen bir WhatsApp mesajını silmek için yalnızca 7 dakikanız vardır. Ayrıca hem gönderen hem de alıcının Android veya iOS için WhatsApp’ın en son sürümünü çalıştırıyor olması gerekir. WhatsApp mesajlarını silmek için sizlere vereceğimiz bu listede kalıcı olarak mesajları silebilirsiniz. İşte o liste.

Aşağıda belirtilen adımları izleyin:

 1. WhatsApp’a gidin.
 2. Whatsapp mesajını silmek istediğiniz sohbeti açın.
 3. Diğer seçenekleri görmek için mesaja dokunun ve basılı tutun.
 4. Üstteki Sil simgesine dokunun.
 5. Şimdi, her iki taraftaki WhatsApp mesajını silmek için ” Herkes için Sil ” e dokunun.

WhatsApp mesajı başarıyla kaldırıldıktan sonra, onun yerine “Bu mesajı sildiniz” yazısı görünecektir. Alıcı tarafında “Bu mesaj silindi” metni görünecektir.

Mesaj silme işleminin olumlu sonuçlar vermemesi ihtimali olabilir. WhatsApp bu durumda sizi bilgilendirecektir. Ayrıca, mesajı yalnızca kendiniz için silmek istiyorsanız, adımları olduğu gibi izleyin ve “Benim İçin Sil” e dokunun.

WhatsApp Mesajları Herkes İçin Nasıl Silinir? konusu umarım size faydalı olmuştur.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli