Sıradaki içerik:

WhatsAppın rakibi Signal daha çekici hale geliyor!

e
sv

WhatsApp sohbetleri Telegrama nasıl aktarılır?

63 okunma — 01 Şubat 2021 15:54
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp sohbetleri Telegrama nasıl aktarılır? Telegram v7.4.0 artık WhatsApp, Line ve KakaoTalk gibi diğer mesajlaşma uygulamalarından sohbet geçmişini aktarma yeteneği sağlayacak. Hareket, WhatsApp’ın kullanıcı verilerini Facebook ile paylaşmak için gizlilik politikasında yapılan tartışmalı bir değişikliği takip ediyor ve bu durum milyonlarca kullanıcının Telegram gibi diğer platformlara geçmesine neden oldu. Yeni sohbet aktarım özelliği hem bireysel hem de grup sohbetleri için çalışıyor.

Telegram v7.4.0’daki diğer değişiklikler, her iki taraf için de sohbetleri ve çağrıları silebilmenin yanı sıra tüm katılan üyelerin gruplarını silebilen sohbetleri silmek için ek seçenekler içerir. Sesli sohbetler artık tüm katılımcılar için ses düzeyini ayrı ayrı ayarlama ve ayrıca yerleşik ses çalarda müzik çalma hızını hızlı bir şekilde geri sarma ve geri alma yeteneğine sahip.

İlgili Makale: Signal Vs Telegram: 2021’de En İyi WhatsApp Alternatifi Hangisi?

WhatsApp sohbetleri Telegrama nasıl aktarılır?

https://twitter.com/telegram/status/1354803936675340292

Android için diğer eklentiler arasında yeni animasyonlar bulunur. Ünlüler veya kuruluşlar gibi poz veren sahte kanalları ve grupları bildirme seçeneği de var. TalkBack ve VoiceOver ile erişilebilirlik kullanıcıları için iyileştirmeler de vardır.

WhatsApp sohbetlerinizi iOS’ta dışa aktarmak için, dışa aktarmak istediğiniz sohbete ilişkin kişi veya grup bilgileri sayfasını açmanız, ardından Sohbeti Dışa Aktar’a gitmeniz, ardından Paylaş menüsünden Telegram’ı seçmeniz gerekiyor.

Android’de, sohbeti aktarmak için ise üç nokta simgesine dokunun, ardından Diğer’i seçin ve son olarak Sohbeti dışa aktar’ı seçin. Bir sohbeti içe aktardıktan sonra, sohbetler bulutta yedeklendiği için depolama alanınızı temizleyerek de telefonunuzda yer kazanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli