Sıradaki içerik:

YouTube Kanalı ve Instagram TikTok Hesabına Nasıl Eklenir?

e
sv

WhatsApp Web Karanlık Modu Etkinleştirme

25 Kasım 2020 19:19
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Web Karanlık Modu Etkinleştirme

WhatsApp Web Karanlık Modu Etkinleştirme konusunu sizler için araştırdık. Neredeyse her uygulama ve yazılım, arayüzleri için karanlık bir tema sağlamaya çalışıyor, ancak WhatsApp genellikle aynı temayı uygulamada gecikti.

Android ve iOS için WhatsApp karanlık modu kısa süre önce kararlı kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale geldi, ancak özellik henüz web sürümüne girmedi. Şimdi, nihayet WhatsApp web’de de karanlık modu etkinleştirmenin bir yolunu bulduk.

Burada tartışacağımız yöntem geçici bir çözümdür. Adımlar oldukça kolaydır, bu nedenle WhatsApp web’de Karanlık Mod’un resmi olarak kullanıma sunulmasını beklemek istemeyen kişiler için pek de güçlük çekmeyecektir.

WhatsApp Web Karanlık Modu Etkinleştirme

Whatsapp Web’deki gizli karanlık mod özelliğini herhangi bir üçüncü taraf eklentisi kullanmadan hemen etkinleştirmek için hızlı adımlar:

 1. Henüz  oturum açmadıysanız web.whatsapp.com adresini ziyaret edin  ve QR kodunu kullanarak oturum açın.
 2. Sohbetin dışındaki alana sağ tıklayın. Şimdi menüdeki ” İncele ” ye tıklayın. Veya bir tarayıcı konsolu açmak için şu klavye kısayollarını kullanabilirsiniz: (a) Mac için:  ⌘ + Shift + C (b) Windows / Linux için:  Ctrl + Shift + I Artık aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterilen arayüzü göreceksiniz
 3. Ctrl + F tuşlarına basın ve şu kodu arayın:  body class = ”web”
 4. Düzenlemek ve ” karanlık ” eklemek için üzerine çift tıklayın . Şimdi, kod şöyle olacaktır:  <body class = ”web dark”
 5. Değişiklikleri uygulamak için Enter tuşuna basın  .

Bu kadar! WhatsApp Web’iniz artık karanlık bir temaya sahip olacak.

Tıpkı başlangıçta bahsettiğim gibi, bu geçici bir çözüm, yani sekmeyi yenilemek veya kapatmak orijinal WhatsApp temasını geri yükleyecektir.

WhatsApp Web Dark Mod yapma konumuz umarım size faydalı olmuştur.

Bir başka makale : En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli