Sıradaki içerik:

TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir ?

e
sv

WhatsApp’ta 8 Kişiye Kadar Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

25 Kasım 2020 19:55
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp'ta 8 Kişiye Kadar Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ta 8 Kişiye Kadar Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? konusunu sizler için derledik. WhatsApp, bir video görüşmesindeki katılımcı sınırını dörtten sekize çıkardı. Facebook’un sahip olduğu anlık mesajlaşma platformu, birçok kullanıcı daha fazla katılımcı için görüntülü görüşme sunan Zoom ve House Party gibi farklı uygulamalara geçerken adımı attı.

Nispeten geniş bir kullanıcı tabanı nedeniyle, WhatsApp’ın bu yeni özellikten faydalanması ve izleyicisini görüntülü görüşme için tutması kolay olacak.

Bu özellik ilk olarak, web sitelerini takip eden en güvenilir WhatsApp özelliklerinden biri olan WABetaInfo tarafından tespit edildi . Şu an itibariyle, bir görüşmeye sekiz katılımcı ekleme özelliği yalnızca WhatsApp’ın beta sürümü için kullanılabilir. Yakında kararlı sürüm için de kullanıma sunulacak.

WhatsApp’ta 8 Kişiye Kadar Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

 1. Android akıllı telefona ve iPhone için beta sürüm 2.20.50.25’e sahipseniz 2.20.133 beta sürümünü indirin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı açın ve bir katılımcıyla video görüşmesi başlatın.
 3. Şimdi ekranın sağ üst köşesindeki katılımcı ekle düğmesine dokunun ve diğer yedi katılımcı ekleyin.
 4. Yalnızca WhatsApp’ın beta sürümünü akıllı telefonlarına yükleyen katılımcıları ekleyebileceksiniz. WhatsApp’ın normal sürümlerine sahip kullanıcılar bu özellikten yararlanamayacaklar.

Android ve iOS için WhatsApp’ın beta sürümünü Google Play Store ve Flight Tester’dan edinebilirsiniz. Android için WhatsApp’ın beta sürümünü edinmek için, Google Play Store’da WhatsApp’ın beta testçisi olmanız gerekir.

Google Play Store’da beta programına kaydolmadıysanız, WhatsApp ApkMirror’ın 2.20.133 beta sürümünü de indirebilirsiniz. Ancak, Google Play Store dışında başka herhangi bir kaynaktan uygulama indirmek güvenli sayılmaz.

WhatsApp’ta 8 Kişiye Kadar Görüntülü Arama yapma konusunu sizler için derledik. Umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: WhatsApp Web Karanlık Modu Etkinleştirme

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli