Sıradaki içerik:

C ve C ++ Programlama Dillerini Öğrenmek İçin En İyi Yerler

e
sv

Windows En İyi Antivirüs Programları Testlere Göre

80 okunma — 15 Ocak 2021 19:28
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Windows En İyi Antivirüs Programları Testlere Göre

En İyi Antivirüs Programları öneren bilgisayarlar için en iyi antivirüs programlarını sizler için derledik. Bilgisayarınızı virüs saldırılarından korumaya hevesliyseniz ve çevrimiçi güvenliği önemsiyorsanız, işte size harika bir haber.

AV-Test , önde gelen antivirüs test firmalarından biridir ve Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 PC’ler için antivirüs derecelendirmelerini yayınlamıştır. Test, koruma, kullanılabilirlik ve performans temelinde yaklaşık 27 kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımını değerlendirdi.

Microsoft yine altta olduğu için testlerin sonuçları şaşırtıcı değil. Dolayısıyla, Microsoft’un yerleşik güvenlik çözümünü kullanıyorsanız, seçimlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekir.

1- Antivirüs programı nedir?

Antivirüs programı, virüslere karşı yazılmış, temizleme, kurtarma işlemlerini yerine getiren koruyucu programlara verilen genel isimdir.

2- Antivirüs programı ne işe yarar?

Antivirüs programları virüsleri bulmak, karantina altına almak/silmek için çeşitli yöntemleri izlerler. Bu yöntemler antivirüs programlarının çalışma hızını ve prensiblerini belirler.

Bir başka makale: Bilgisayarımı Virüslerden Nasıl Koruyabilirim ?

En iyi ücretsiz antivirüs programları

Windows 7 için en iyi antivirüs:

Bitdefender’ın antivirüsü , mevcut bir numaralı güvenlik çözümüdür ve tüm cephelerde maksimum 6 noktayı güvence altına almıştır. McAfee ikinci, ardından  üçüncü sırada Kaspersky yer alıyor.

Microsoft, QuickHeal ve Comodo, en kötü değerlendirilen antivirüs çözümleridir ve Avira, en iyi derecelendirilen ücretsiz antivirüs ürünüdür.

Windows 8.1 için en iyi antivirüs:

Bitdefender burada bir kez daha listelerin zirvesine çıktı, ardından Kaspersky, Qihoo 360 ve Avira geldi.

 Windows 10 için en iyi antivirüs

Avira , Windows 10 için en iyi antivirüs listesinin başında yer alırken, Bitdefender bu kez ikinci sırada yer alıyor. Quickheal ve Threattrack bu listede en kötü sırada yer alıyor.

Hangi antivirüs korumasını kullanıyorsunuz? En iyi ücretsiz antivirüs programları konusu umarım faydalı olmuştur. 

Bir başka makale: En İyi 5 Anti-Virüs Programları Hangileridir ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli