e
sv

Youtube Telefonda Arka Planda Nasıl Çalıştırılır?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Youtube Telefonda Arka Planda Nasıl Çalıştırılır?

Youtube Telefonda Arka Planda Nasıl Çalıştırılır? konusunu sizler için derledik. İnsanların hangi cihazı kullandığı önemli değil, YouTube çoğu için varsayılan akış hizmeti haline geldi. YouTube Red aboneliğine gitmeye karar verilmediği sürece herhangi bir maliyet içermez.

Youtube arka planda çalıştırılır mı? sorusunun cevabı, YouTube’un sunduğu tüm özelliklere ve harika kedi videolarına rağmen, kullanıcılar için baş belası olan bir şey var: arka planda video oynatma yeteneği. İnsanlar sadece müzik dinlemek ve başka şeyler yapmak istediklerinde yardımcı olabilir. Birçok müzik akışı uygulaması Google Play ve App Store’da indirilmek üzere hazır olsa da, YouTube çoğu kişi tarafından müzik ihtiyaçları için tercih edilmektedir.

YouTube’u arka planda çalıştırmanın en iyi yollarından biri, gerekli özelliği ekleyen (YouTube Müzik uygulaması aracılığıyla) ve ayrıca sinir bozucu reklamları ortadan kaldıran YouTube Red’e sahip olmaktır. Ancak abonelik tüm bölgelerde mevcut değildir.

Geçen yıl Google, YouTube ve diğer uygulamalar için PiP modunu tanıttı. Daha büyük ekrana sahip cihazlar için, çözümün tamamı olmasa da biraz yardımcı olabilir. Ancak bu özellik, sınırlı sayıda akıllı telefonda çalışan Android Oreo ile sınırlıdır.

İkilemden çıkmanın bir başka yolu da kendi resim içinde resim modunu etkinleştirebilen üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır. YouTube için ücretsiz müzik: Akış , Android için böyle bir uygulama. Ancak kullanıcılar her zaman herhangi bir uygulama yüklemeden çalışan bir çözüm için can atarlar. Görünüşe göre aynısını yapmak bir dereceye kadar mümkün. Youtube Telefonda Arka Planda Nasıl Çalıştırılır? bir bakalım.

YouTube’u Android ve iOS’ta arka planda nasıl çalıştırırım? (Uygulama Gerekmez)

Google Chrome kullanıyorsanız, YouTube videolarını arka planda oynatmak için bir geçici çözümden yararlanabilirsiniz. Red kadar kullanışlı olmayabilir, ancak hile, Chrome’un masaüstü modu özelliğinden yararlanarak işi yapıyor.

Chrome için aşağıda belirtilen adımları izleyin:

 1. Android veya iOS cihazınızda Google Chrome’da YouTube.com’u açın .
 2. Taşma menüsünü açmak için sağ üst köşedeki üç nokta düğmesine dokunun.
 3. Masaüstü sitesine dokunun ve YouTube, PC sürümünü açmak için yeniden yüklenecektir.
 4. Şimdi, istediğiniz herhangi bir videoyu oynatın ve uygulamayı arka plana koymak için Menü veya Ana Ekran düğmesine basın.
 5. Beklendiği gibi, videonun oynatılması durdurulacak. Sesi devam ettirmek için Bildirimler gölgesini aşağı çekebilir ve Chrome’un bildirimindeki oynat düğmesine dokunabilirsiniz. İOS için, oynatma kontrollerine erişmek için Kontrol Merkezini yukarı çekersiniz.

Artık ne istersen yapabilirsin; YouTube videosu arka planda oynatılmaya devam edecek. Ancak Google Chrome’a ​​geri dönüp uygulamayı küçülttüğünüzde videonun duraklatılacağını ve Bildirimler gölgesinden tekrar devam ettirmeniz gerekeceğini unutmayın. Ayrıca, YouTube’un mobil sürümünü çalıştırırken Chrome’u küçültürseniz ses çalmaya devam etmez.

En iyi kısım nedir?

Hile, Android telefonunuzun ekranı kapalı olsa bile çalışır. Bu, YouTube’u normal bir müzik çalar olarak da kullanabileceğiniz anlamına gelir.

İşin püf noktası Chrome’a ​​özel değil

Ayrıca, masaüstü modu seçeneğinin mevcut olması koşuluyla, YouTube’u arka planda çalıştırmak için başka bir tarayıcı da kullanabilirsiniz.

Youtube Telefonda Arka Planda Nasıl Çalıştırılır? konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: En İyi 10 YouTube Video İndirme Uygulamaları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli