Sıradaki içerik:

Apple’ın İlham Aldığı O Tasarımcı Kimdir?

e
sv

Zoom Snapchat Filtreleri Nasıl Yapılır ?

66 okunma — 16 Şubat 2021 21:47
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zoom Snapchat Filtreleri Nasıl Yapılır ?

Zoom Snapchat Filtreleri Nasıl Yapılır ?  konusunu sizler için araştırdık. Video konferans uygulaması Zoom, kullanıcıların aramalarda güzelliklerini artırmalarına olanak tanıyan gizli bir özellikle birlikte gelir.

Video konferans uygulaması Zoom, geçtiğimiz birkaç ay içinde oldukça popüler hale geldi ve hala dünya çapında milyonlarca insan arasında tercih ediliyor. Çevrimiçi hizmet yaygın olarak çalışan profesyoneller tarafından kullanılıyordu, ancak bu platformda arkadaşlarıyla ve aile üyeleriyle iletişim kurmak için daha fazla insanın atlamasıyla açıkça değişti. Ve birlikte gelen çok çeşitli yerleşik araçlara ve özelliklere zaten aşina olsanız da, canlı videonuza filtre eklemenin ve bir video ile etkileşim kurarken genel görünümünüzü geliştirmenin gerçekten bir yolu olup olmadığını merak ediyor olmalısınız.

Neyse ki platform, cilt yumuşatma filtresini etkinleştirerek kullanıcıların her toplantı için yeterince güzel görünmesine olanak tanıyan yerleşik bir özellik sunuyor. Öyleyse, Zoom Snapchat Filtreleri Nasıl Yapılır ? hızlı bir şekilde gösterelim.

Zoom Filtreleri Nasıl Yapılır ?

Zoom’a video filtreleri eklemenin adımları şunlardır:

 • Adım 1: Ekranın sağ üst köşesinde bulunan profil resminize tıklayın.
 • Adım 2: Açılır menüden ‘Ayarlar’ seçeneğine tıklayın.
 • Adım 3: Ayarlar menüsünden ikinci seçenek olan ‘Video’ sekmesine tıklayın.
 • Adım 4: Burada, ‘Görünümüme rötuş’ etiketli bir seçenek aramanız gerekiyor. Seçeneğin yanındaki kutuyu işaretleyerek bu özelliği etkinleştirmeniz gerekir.

Özelliği etkinleştirdikten sonra, uygulama, tercihlerinize göre efekti ayarlamanıza izin verecek bir kaydırıcı görüntüleyecektir. Özelliği etkinleştirdikten sonra Zoom, tercihlerinizi otomatik olarak kaydedecektir. Bu, her Yakınlaştırma toplantısı için filtreyi etkinleştirmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Zoom ayrıca, Ayarlar’dan ‘Arka Plan ve Filtreler’ seçeneğine tıklanarak erişilebilen çeşitli başka eğlenceli filtreler sunar. Ancak, herhangi bir güzellik geliştirmesi sunmuyor.

Zoom Filtreleri Neden Görünmez ?

Sosyal medyadaki birkaç kullanıcı, bilgisayarlarında Zoom filtrelerini görüntüleyemediklerini bildiriyor. Bu sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, hizmete bir web tarayıcısı kullanarak erişiyorsanız filtreyi göremeyebileceğinizi unutmamalısınız. Zoom masaüstü istemcisinin en son sürümünü sisteminize yüklemeniz ve filtreleri görüntülemek için oturum açmanız gerekecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli