Sıradaki içerik:

M2 / M1X MacBook Pro Çıkış Tarihi ve Detaylar

e
sv

En İyi Discord Botları

01 Mart 2021 23:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi discord botları

En iyi discord botları konusunu sizler için derledik. Discord çok oyunculu oyunlar oynanırken sesli sohbet için oyuncular arasında en popüler sesli sohbet uygulamasıdır. Discord botları sunucunuzda güveni ve düzeni sağlar. Sesli sohbet bağlantısı için, oyunu oynarken kesintisiz net ses kalitesi sağlayan sunucu kullanır.

Kullanıcıların sesli sohbetin kontrolüne izin veren özelliğe sahiptir. Aynı sunucudaki herhangi bir kişiyi sessize almayı, sağırlaştırmayı sağlar. Bu yazımızda Discord sunucunuz için en iyi discord botları listesini oluşturduk.

En İyi Discord Botları

VİA BOT

Sunucu kurma, Nsfw komutları ve public sunucular için ideal komutlar içeren bu bot sunucunuzda koruma konusundada “Via Bot” çok işe yarayacaktır.

DİZİ BOT

Public sunucular için ideal dizi botu, favori dizi listesi, dizi önerisi alma, öneri verme ve sayısız ilginç konu ile “Dizi Bot” sunucunuza aktiflik katacak.

POKEMEOW BOT

PokeMeow kapanan pokecord benzeri bottur pokecord gibi hatta daha iyi bile denilebilir pokemon toplanıyor, savaştırılıyor gayet eğlenceli.

COİNMASTER BOT

Bu bot Discord üzerinde bir sürü dükkanlar kurmanızı, bu dükkanların gelirlerini toplamınızı, gittikçe yükselmenizi sağlar pokecord kadar eğlenceli bir bottur.

MC-AT BOT

Bu türk yapımı Discord botu reklam, küfür, spam, saldırı gibi konularda güvenilirdir bunun dışında bir sürü fonksiyonu vardır.

MEE6

Bu Discord’un en yaygın botlarından biridir. Özel rol verme, kayıt sistemi, renk verme, kendi komutlarınızı yapma konusunda çok iyidir. Paneli sitede olduğu içinde kolay bir bottur.

GROOVY

Bu Discord’un en yaygın ve en kullanışlı müzik botudur. Ne kadar bazen extra özellikler için sürekli para istesede gerçekten gördüğüm en iyi müzik botudur.

İNVİTE LOGGER BOT

invite Logger kimin kimi davet ettiğini gösterme, belli bir davette özel rol verme, kimin ne kadar üye çağırdığını gösterebilme gibi özelliklere sahip bottur.

GİVEAWAT BOAT

Çok güzel bir çekiliş işleyiş sistemi olan bu bot çekilişler için ideal, üyeleriniz sadece bir tepkiye basarak çekilişe rahatlıkla katılabilir. Ayrıca Türkçe desteğide bulunmaktadır. Çekiliş seçeneği diğer botlara göre daha fazla, dashboard gibi özellikleri de mevcut.

DYNOBOT

Kontrol özelliklerini kolaylaştıran sezgisel bir web panosuna sahiptir. Kullanıcı tanımlı denetleme, istenmeyen posta önleme, otomatik denetleme, rol yönetim sistemi özellikleri arasında yer alır. Ayrıca, arka plan müziği eklemek için ekstra bir avantaj sağlayan bir müzik botuna sahiptir.

BİRB BOT

Mevcut en güvenilir bot hizmetlerinden biridir. Çevrimdışı olarak bulamazsınız, tek bir gün için bile. Dog komut mesajları rasgele köpek ve b! Cat post otomatik olarak rasgele kedi gibi komik yollarla eğlendirmek için birçok komut vardır. Birb ayrıca sunucudaki anime sevgilisi üyeleriniz için anime bilgilerini aramak için komutlar içerir.

CAFE DİSCORD BOT

Arkadaşlarınız ve sunucunuzdaki diğer üyelerle birlikte oynayabileceğiniz Canlı skor tahtası ve lider tahta ile birlikte birçok Discord tabanlı oyun içeriyor. Listede tonlarca oyun var ve her hafta birçok oyun ekleniyor. Üyeleriniz bile çok oyunculu modlarda oyun oynarken biraz eğlenebilirler.

En iyi discord botları konusunu derledik umarım faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli