En İyi Bethesda game pass oyunları konusunu sizler için derledik. Microsoft’un Bethesda Softworks’ün ana şirketi olan ZeniMax Media’yı satın alması oyun dünyasını şok etti. Bethesda, DOOM, The Elder Scrolls, Fallout ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok büyük video oyunu serisinin arkasında. Bu nedenle, satın alma işleminden sonra gelecekteki Bethesda oyunları Xbox ve PC’ye özel olabilir. Dahası, bugünden itibaren, Microsoft’un Xbox Game Pass hizmeti 20 harika Bethesda oyununa sahiptir.

Elbette, Game Pass’te halihazırda birkaç Bethesda oyunu mevcuttu. Ancak birkaç oyun yenidir. Bu yüzden, bu yazıda, Microsoft-Bethesda anlaşmasının ardından oynayabileceğiniz en iyi 7 Bethesda Game Pass oyunundan bahsettik.

En İyi 7 Bethesda Game Pass Oyunu

  1. Fallout 4
  2. Wolfenstein: The New Order
  3. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  4. The Evil Within
  5. Prey
  6. Dishonored
  7. Doom Eternal Standard Edition

En İyi Bethesda Game Pass Oyunları

1. Fallout 4

Fallout serisinin dördüncü bölümü Fallout 4, açık dünya kıyamet sonrası video oyunudur. Bethesda Softworks, Fallout 4’ü 10 Kasım 2015’te Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürdü. Bununla birlikte, Microsoft ve ZeniMax Media’nın anlaşmasından sonra, aksiyon rol yapma oyunu artık Xbox Game Pass’in bir parçası.

Oyun: Fallout 4

2. Wolfenstein: Yeni Düzen

MachineGames’in Wolfenstein: The New Order , 2014’te Windows, PS3, PS4, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya sürülen bir aksiyon macera birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, Nazilerin ikinci dünyayı kazandığı alternatif bir zaman çizelgesinde geçiyor. savaş. Kısacası, Wolfenstein: The New Order, video oyunlarında bazı Nazileri yerle bir etmek istiyorsanız, muhtemelen en iyi Bethesda Game Pass oyunlarından biridir.

Oynayın: Wolfenstein Yeni Düzen

3. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

En iyi Bethesda Game Pass oyunlarından bahsediyorsak, Skyrim’den nasıl bahsetmeyiz? The Elder Scrolls V’nin Bethesda’nın en iyi eserlerinden biri olduğuna katılmamak zor. Açık dünya aksiyon RPG’si sizi dünya düşkünü Alduin’i yenmek için Dragonborn’un yolculuğuna çıkarıyor. Ana hikayeyi takip etmenin yanı sıra, oyuncuların The Elder Scrolls V: Skyrim’de seviye atlamak için birden fazla yan görevi tamamlaması gerekiyor.

Oynayın: The Elder Scrolls V Skyrim

4. The Evil Within

Korku oyunları için yumuşak bir köşeniz var mı? Cevabınız evet ise, Tango Gameworks’ün The  Evil Within’i denemeniz gereken en iyi Bethesda Game Pass oyunlarından biridir.

Oyunda, silahlarınızı ve yakın dövüş silahlarınızı kullanarak korkunç patronlar ve yaratıklarla savaşıyorsunuz. The Evil Within’in korkunç doğası size kesinlikle atlayışlar verecek. Öyleyse, bu tür bir deneyime hazırsanız, devam edin ve bir Xbox Game Pass aboneliği alarak oyunu indirin.

Oynayın: The Evil Within

5. Prey

Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ve Arkane Studios tarafından geliştirilen Prey, 2017’nin en iyi video oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Prey’nin hikayesi, düşman bir uzaylı güce karşı hayatta kalmaya çalıştığınız alternatif bir zaman çizelgesinde geçiyor. Bu uzaylılar, onları güçlü şekil değiştiren canavarlar yapan hem fiziksel hem de psişik güçlere sahiptir.

Üçüncü şahıs nişancı oyunu gizlilik, RPG ve sürükleyici simülasyon unsurlarını içerir. İnanılmaz silahları deneyecek ve garip bir açık dünya ortamını keşfedeceksiniz.

Oyun: Prey

6. Dishonored: Definitive Edition

Arkane Studios’un Dishonored, tüm zamanların en iyi aksiyon-macera oyunlarından biridir. Hayali Dunwall şehrinde geçen Dishonored, Corvo Attano’nun Isles İmparatoriçesi cinayetiyle suçlanan hikayesini anlatıyor. Attano, dirençli bir grubun ve Attano’ya bazı büyülü yetenekler veren The Outsider’ın desteğini alır. Ardından Corvo, hayatını mahvetmeye çalışan insanları alaşağı etmek için öfkeye kapılır.

Bazı insanlar Xbox Game Pass’te de bulunan Dishonored 2’nin Dishonored’dan daha iyi olduğunu söyleyebilir. Ancak, ilk oyunu denemeden önce gerçekten devam filmini oynamamalısınız.

Play: Dishonored Definitive Edition

7. DOOM Eternal Standard Edition

Son olarak, DOOM Eternal şu ​​anda oynamanız gereken Bethesda Game Pass oyunlarından biridir. Tabii ki DOOM Eternal, Microsoft-Bethesda anlaşmasından önce Xbox Game Pass’te mevcuttu. Bununla birlikte, Game Pass’teki en iyi Bethesda oyunlarından bahsederken, DOOM Eternal’ı listeden çıkaramayız.

Bir kez daha, Cehennemin Dünya’yı ele geçirmesini engellemek isteyen DOOM Slayer’ın kontrolünü ele alıyorsunuz. Bu yolculukta, birkaç şeytanı yenmeli ve Maykr’lerin insanlığı yok etmesini engellemelisin.

Oynayın: DOOM Eternal Standard Edition

Bethesda Game Pass Oyunları

En İyi Bethesda game pass oyunları konusunu derledik. Umarım sizlere faydalı olmuştur. Sizde bir oyun satın alarak deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bir başka makalemiz olan En İyi Xbox Game Pass Oyunları makalemize de göz atabilirsiniz.

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version