En iyi Red Dead Redemption 2 modları konusunu sizler için derledik. Rockstar Games’in Red Dead Redemption 2, şimdiye kadar yaratılmış en iyi açık dünya video oyunlarından biridir. Red Dead Redemption 2’nin bir başyapıt olduğu yadsınamaz bir gerçek; hikayeden oynanışa kadar her şey nefes kesici. Dahası, tıpkı GTA Online gibi, Red Dead Redemption 2’nin de Red Dead Online adlı bir çevrimiçi sürümü var. Ancak oyunun resmi olarak sunduğu şeylerin yanı sıra Red Dead Redemption 2 modları da milyonlarca oyuncunun hala oyundan keyif almasının bir nedeni.

Hikaye kampanyasını tamamladıktan sonra bile, oyuncular bazı ilginç modlar yükleyerek RDR2’de patlama yaşayabilir. Bu nedenle, bu yazıda en iyi Red Dead Redemption 2 modlarından bazılarını listeledik. Öyleyse devam edin ve en ilginç bulduğunuz modu yükleyin. En İyi RDR2 Modları konusuna bir bakalım.

Red Dead Redemption 2 Mod Yöneticisi

Red Dead Redemption 2 mod yöneticisi

İndirmeniz gereken ilk mod Red Dead Redemption 2 Mod Manager’dır. Tek bir yerden birden fazla modu etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza izin veren bir mod yönetim aracıdır. Aynı anda yükleyebileceğiniz birkaç Red Dead Redemption 2 modu vardır. Bununla birlikte, tüm modları yönetmek zor olabilir. Neyse ki, Red Dead Redemption 2 Mod Manager görevinizi kolaylaştırır.

İndir: Red Dead Redemption 2 Mod Manager

En İyi 10 Red Dead Redemption Modu

GTA 5 ile karşılaştırıldığında, Red Dead Redemption 2 nispeten yeni bir video oyunudur. Bu nedenle, birçok oyuncu Red Read Redemption 2’nin modları olup olmadığını merak ediyor. Modlama topluluğu, oyunculara istediklerini vermek için her zaman bir adım öndedir. Listede bahsedilen Red Dead Redemption 2 modları bunun kanıtıdır:

1. Hayvan Olarak Oynayın

RDR2’deki Anahtar Modelleri

En İyi RDR2 Modları arasında olan, Arthur olarak oynamaktan sıkıldıysanız, belki de bu oyun modunu  denemelisiniz. Oyundaki herhangi bir NPC veya hayvan olarak oynamanıza izin veren Red Dead Redemption 2 modlarından biridir.

Yani, Red Dead Redemption 2’nin güzelliğine gökyüzünden şahit olmak için ayı ya da kuş olarak oynayabilirsiniz. Belirli bir NPC’yi oynamaktan sıkılırsanız, kolayca başka bir NPC’ye geçebilirsiniz.

İndirin: Modelleri Değiştirin

2. Fotogerçekçi Yeniden Gölge

Birkaç Red Dead Redemption 2 grafik modu vardır, ancak Photorealistic ReShade, 2021’de deneyebileceğiniz en iyilerden biridir.

Bu Red Dead Redemption 2 modu, bazı overkill özellikleri ekleyerek oyunun performansını etkilemez. Bunun yerine renkleri, ton eşlemesini, gölgeleri ve keskinliği geliştirir. Kısacası, bu modu yükledikten sonra, Red Dead Redemption 2’nin zaten var olan grafiklerini iyileştirebilirsiniz.

İndir: Photorealistic ReShade

3. Arthur Morgan Joker olarak oynayın

Arthur Morgan joker

En İyi RDR2 Modları arasında olan Hem DC’nin Joker hem de RDR2’s Arthur Morgan hayranı mısınız? Cevabınız evet ise, Red Dead Redemption 2 modlarından birini kullanarak her iki karakteri de karıştırabileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız.

İlginç bir şekilde, bu mod Arthur’un yüzünü Joker’in gülümsemesiyle yeniden şekillendiriyor. Filmlerde ve animasyon dizilerinde birkaç Joker gördük, ancak bu belirli RDR2 modu Joaquin Phoenix’in Joker’ine saygı gösteriyor. Öyleyse, Arthur’u Vahşi Batı’nın Jokeri yapmak istiyorsanız, devam edin ve bu Red Dead Redemption 2 modunu yükleyin.

Not: Bu makaleyi yazarken, bu mod WIP olduğu için gizli olarak ayarlanmıştır. Ancak, kısa süre sonra tekrar yayına girebileceğinden, modda yine de göz kulak olabilirsiniz.

İndir: Arthur Morgan Joker olarak

4. Ağır Çekim Modu

En İyi RDR2 Modları arasında olan, Red Dead Redemption 2’yi ağır çekimde oynamak, oyunun fizik motorunun güzelliğini daha verimli bir şekilde incelemenizi sağlar. Ancak, silahlı çatışmalara özel Deadeye özelliğinin yanı sıra, Red Dead Redemption 2’yi ağır çekimde oynamanın başka resmi bir yolu yoktur.

Neyse ki, bu Red Dead Redemption 2 moduyla silahlı çatışmaların dışındaki zamanı yavaşlatabilirsiniz. Basit Ağır Çekim modunun çalışmasını sağlamak için varsayılan anahtar “Y ..” dir. Ancak, modu yükledikten sonra anahtarı ve oyunun hızını özelleştirebilirsiniz.

İndir: Basit Ağır Çekim

5. Hava Balonu Modu

Sıcak Hava Balonu modu, 2021’deki en basit ama en kullanışlı Red Dead Redemption 2 modlarından biridir.

Kısacası, bu mod oyuncuların istedikleri yerde ve istedikleri zaman bir sıcak hava balonu oluşturmalarına izin veriyor. Ayrıca oyunculara sıcak hava balonlarının tam kontrolünü sağlar. Yani bu modu yükleyerek Red Dead Redemption 2 haritasının doğal güzelliğine yukarıdan kolayca şahit olabilirsiniz.

İndir: Sıcak Hava Balonu modu

6. RDR2’deki açılış eylemini atla

En İyi Red Dead Redemption 2 Modları

Red Dead Redemption 2’yi ilk kez oynuyorsanız, devasa açılış hareketini çok sevecek ve seveceksiniz. Bunun nedeni, açılış perdesinin sizi karakterlerle tanıştırması ve sizi hikayeye bağlamasıdır.

Öte yandan, bir süre sonra RDR2’ye dönecekseniz, açılış hareketini atlayamamak bir baş ağrısıdır. Merak etmeyin, çünkü bu tür sorunları çözmek için insanlar Red Dead Redemption 2 modları üzerinde çalışıyor.

Daha basit bir deyişle, bu modu yükledikten sonra, açılış hareketinden sonra otomatik olarak oyuna  başlayabilirsiniz. Bu mod, size kolaylık sağlamak için RDR2 klasörüne kaydedilmiş bir dosya ekler, bu nedenle açılış eylemini atlamak için bu kaydetme dosyasını yüklemeniz gerekir.

İndirme: Giriş Tamamlandı kaydetme dosyası

7. NPC’lerin boyutunu artırın veya azaltın

Adından da anlaşılacağı gibi, oyunda Oynanamaz Karakterlerin boyutunu değiştirmenize izin veren Red Dead Redemption 2 modlarından biridir. Yani, yayaların boyutunu küçültmek ve bundan komik bir video yapmak istiyorsanız, bu mod sizin için en iyisidir. Bir canavar gibi görünmelerini sağlamak için Arthur veya diğer NPC’lerin boyutunu da artırabilirsiniz.

İndir: MiniNPC’ler

8. Anında 1 Atış Öldürme Modu

1 atış öldürmenin inanılmaz bir duygu olduğu gerçeğini inkar edemeyiz. Ne yazık ki, Red Dead Redemption 2 gibi oyunlarda, kafasından vurmak dışında birini tek atışla öldüremezsin.

Yine de Red Dead Redemption 2’nin 1 Shot 1 Kill modu, nerede çekim yaparsanız yapın, size herkesi tek bir atışla öldürme yeteneği veriyor.

Öyleyse, RDR2 modları ile kendinizi güçlendirilmiş hissetmek istiyorsanız, bu, 2021’de yüklemeniz gereken en iyi Red Read Redemption modlarından biridir.

İndir: 1 Shot 1 Kill

9. Red Dead Redemption 2 Eğitmeni Programı

Red Redemption 2 için bir God modu istiyorsanız, bu mod alabileceğiniz en yakın şeydir. İlginç bir şekilde, bu RDR2 modunu yüklemek size sonsuz miktarda sağlık ve cephane verir. Bununla birlikte, Deadeye özelliğini istediğiniz kadar kullanabilirsiniz ve silahlarınızı yeniden yüklemek zorunda kalmazsınız. Yani, bu mod size vahşi batıda gerçekten delirme yeteneği veriyor.

Bu yeterli değilse, atınızın da yeterince sağlıklı olduğunu bilmelisiniz. Öyleyse, RDR2’nin sanal dünyasında hayvanları seviyorsanız, hemen bu modu kurun.

İndir: Red Dead Redemption 2 Trainer

10. Basit Ragdoll

Basit Ragdoll

Bu Red Dead Redemption 2 modu, Normal Ragdoll ve Drunk Ragdoll olmak üzere iki tür ragdoll’u kontrol etmenizi sağlar. Yani, normal bez bebekle eğlenmenin yanı sıra, Arthur’u kafasından sarhoş edip, istediğiniz yere ve zamanda düşmesini sağlayabilirsiniz.

Tabii ki, faydalı Red Dead Redemption 2 modları kategorisine girmiyor. Yine de, bu modun eğlenceli yönü denemeye değer.

İndir: Simple Ragdoll

Red Dead Redemption 2’de Modlar Nasıl Yüklenir?

Genel olarak, mod dosyasını Red Dead Redemption 2’nin konum klasörüne yapıştırmanız gerekir. Ancak bazı RDR2 modları farklı bir yükleme işlemi gerektirebilir. Bu durumda, modu indirdiğiniz yerden talimatları okumak en iyisidir.

Red Dead Redemption 2 Modları Tamamen Tamamlamak

Yani bunlar 2021’de denemeniz gereken en iyi Red Dead Redemption 2 modlarından bazılarıydı. Zamanla Rockstar’ın başlığı için daha kullanışlı ve ilginç modlar göreceğiz, bu yüzden bu yazıyı buna göre güncelleyeceğiz. Bu arada, bu listedeki en iyi RDR2 modlarını yükleyerek dünyadaki tüm eğlenceye sahip olabilirsiniz.

En İyi Red Dead Redemption 2 Modları konusu umarım sizlere faydalı olmuştur. Bir başka makalemiz olan En İyi GTA 5 Modları [2021] İnanılmaz GTA V Modları makalemize de göz atabilirsiniz.

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version