Sıradaki içerik:

Twitter Hesap Koruma Yöntemleri

e
sv

En İyi Çizgi Film İzleme Siteleri

10 Mart 2021 13:54
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Çizgi Film İzleme Siteleri

En İyi Çizgi Film İzleme Siteleri konusunu sizler için derliyoruz. Çocuklar olarak, televizyonda çizgi film izleme şansımızı hevesle beklerdik. Ancak internet çağında, çizgi filmleri herhangi bir saatte çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

Ücretsiz çizgi filmleri nerede izleyeceğinizden emin değilseniz, çizgi film dizilerini ve filmleri ücretsiz izleyebileceğiniz 2021’deki en iyi çizgi film izleme sitelerinin bir listesini derledik.

En İyi Çizgi Film İzleme Siteleri

 1.  Cartoon Network
 2.  Disney Now
 3.  Nickelodeon
 4.  CONtv
 5. Cartoonito
 6.  Fox
 7.  YouTube
 8. SeeZisKids
 9.  WatchCartoonOnline
 10. Kisscartoon

Bu listede belirtilen en iyi sekiz çizgi film izleme web sitesinde  çizgi film izlemek için tamamen ücretsiz, yasal ve güvenlidir. Animasyonlu şovların keyfini çıkarmak için bu web sitelerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

1. Cartoon Network

Cartoon Network, çocuklar için animasyon şovlarının en büyük merkezi olduğu için 90’lı yılların hepsine tanıdık gelen bir isim. Powerpuff Girls ve Ben 10 gibi eski Cartoon Network şovlarını bu web sitesinde 2021’de bile izleyebilirsiniz. En iyi yanı, kayıt olmadan çizgi film çizgisini ücretsiz izlemenize izin vermesidir.

2. Disney Now

Disney Now, Mickey Mouse, Chip ‘N’ Dales, Winnie The Pooh, Disney Princess ve daha fazlası gibi Disney çizgi filmlerinin tadını çıkarmak için en iyi çizgi film izleme sitesidir. Disney artık her türden şova sahip, bunlardan bazıları aksiyon, gençlerle flört ve romantizm içerebilir. Ebeveynler içeriğin çocukları için yaşa uygun olmadığını düşünürse, içeriği Disney Junior ile sınırlayabilir.

3. Nickelodeon

Nickelodeon TV, 2021’de çocuklar arasında popüler bir çizgi film izleme sitesidir. Her yaş grubuna uygun tüm orijinal Nick çizgi filmlerine, filmlerine, animasyon dizilerine ve ödül programlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Çevrimiçi çizgi film izlemenin yanı sıra, farklı çizgi film karakterlerine dayanan şovların ve oyunların da tadını çıkarabilirsiniz. Burada izleyebileceğiniz bazı popüler şovlar Kung Fu Panda, Spongebob Square Pants ve Power Rangers’tır.

4. CONtv

CONtv, filmler , TV şovları ve anime sunan hepsi bir arada bir eğlence sitesidir. Aynı zamanda ücretsiz olarak küçük bir çizgi film bölümü sunar. CONtv’da Popeye, Daffy Duck, Cops, Superman vb. Gibi çizgi filmleri çevrimiçi izleyebilirsiniz.

Bu çizgi film izleme sitesinin tek dezavantajı, çizgi filmlerin iyi bir şekilde sınıflandırılmamış olmasıdır. Bu nedenle, arama seçeneğiyle çizgi film gösterilerini manuel olarak aramanız gerekecek.

5. Cartoonito

Cartoonito’da çocuklar için eğitici olduğu kadar eğlenceli de olan birçok çizgi film vardır. Gençler için yaşa uygun içerik barındırdığı için 2021’de çevrimiçi çizgi film izlemek için en iyi sitelerden biridir. Bu çizgi film izleme sitesinde ‘Masha and the Bear’ ve ‘Thomas & Friends’ gibi popüler çizgi filmleri ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, şarkılar ve çocuklar için oyunlar da içeriyor .

6. Fox

Bu ücretsiz çizgi film akışı sitesi, Family Guy, The Simpsons, Bob’s Burgers, The Great North ve daha fazlası gibi yetişkinler için bir dizi çizgi film sunuyor. Akış sırasında reklamlarla karşılaşacaksınız, ancak 2021’de en iyi çizgi film şovlarından bazılarını çevrimiçi ücretsiz ve yüksek video kalitesinde izleyebildiğiniz için buna kesinlikle değer.

7. YouTube

YouTube, çevrimiçi videoların en büyük merkezidir, bu nedenle çok sayıda ücretsiz çizgi film şovu ve film içermesine şaşmamalı. WB Kids , Mr. Bean , Peppa Pig gibi popüler çizgi film yayıncıları tarafından tek bir kuruş ödemeden yasal olarak çizgi film yayınlayabileceğiniz birkaç doğrulanmış kanal vardır . 2021’de eski çizgi filmleri çevrimiçi ücretsiz olarak izlemek için her zaman Cartoon Network’ün YT kanalını açabilirsiniz.

8. SeeZisKids

Listemizdeki bir sonraki ücretsiz çizgi film izleme sitesi SeeZisKids. 5-6 yaşına kadar yürümeye başlayan bir çocuğunuz veya çocuğunuz varsa bu web sitesini tavsiye ederim, çünkü bu web sitesindeki içerik gençlere odaklanmıştır. Aynı zamanda hem eğlenceli hem de çocuklar için faydalı olan eğitici videolar ve tekerlemeler içerir.

Çevrimiçi Çizgi Film İzlemek İçin Yasadışı Siteler

Hem eski hem de yeni tonlarca çizgi film barındıran birkaç çizgi film izleme sitesi var. Ancak, telif hakkıyla korunan içerik sağlayarak bunu yasa dışı olarak yaparlar. Birkaç izleyicinin, kısıtlanmamış içerikleri nedeniyle bu tür yasa dışı web sitelerine başvurduğunun farkındayız. Bu makalenin amacını yerine getirmek için, bu tür web sitelerinden de bahsetmiştim. Ancak bu tür web sitelerinde çizgi film izlemenin yasa dışı ve bu nedenle cezalandırılabilir bir suç olduğunu hatırlatmak isterim. Ayrıca, cihazınıza kötü amaçlı yazılım bulaşma riski her zaman vardır.

9. WatchCartoonOnline

WatchCartoonOnline, çizgi film korsan siteleri arasında en büyük isimdir. Bu site her saat yeni çizgi filmler eklemeye devam ediyor ve en iyi yanı, müdahaleci reklamların olmaması. Çizgi filmleri burada hem SD hem de HD kalitesinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yakında çıkacak çizgi filmlerin yayın programını da burada bulacaksınız.

10. Kisscartoon

Çevrimiçi çizgi film izlemek için korsan siteleri kullandıysanız, anime ve çizgi film olarak adlandırılan HD kalitesinde Kisscartoon’a aşina olmalısınız. Burada, en geniş animasyonlu video koleksiyonuna sahip olduğu için hem yeni hem de eski çizgi filmleri çevrimiçi olarak ücretsiz izleyebilirsiniz. Videoları 240p’den 1080p’ye aktarabilirsiniz, bu nedenle yavaş internet bağlantısı olanlar için bile iyi bir seçenektir.

En İyi Çizgi Film İzleme Siteleri

Bir çizgi film aşığıysanız, yukarıda bahsedilen ücretsiz çizgi film sitelerinde çizgi film şovlarını izleyerek kesinlikle harika vakit geçireceksiniz. Ancak bir kez daha, çizgi film yayınlamak için korsan siteleri yerine yasal web sitelerini kullanmanın daha iyi olduğunu tekrarlamak isterim. Ücretsiz çizgi film gösterileri için daha fazla ücretsiz ve yasal kaynak biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın.

Çizgi Film İzleme Siteleri SSS

1. Çizgi Filmleri Ücretsiz Olarak Nereden İzleyebilirim?

Çizgi filmleri Cartoon Network, Nickelodeon, Disney Now, CONTv ve bu makalede adı geçen diğer web sitelerinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

2. Çizgi Film Dizilerini Nereden İndirebilirim?

Çizgi film dizilerini KissCartoon veya AnimeFrenzy üzerinden indirebilirsiniz.

3. Eski Çizgi Filmleri Çevrimiçi Ücretsiz Nerede İzleyebilirim?

WB Kids ve Cartoon Network gibi YouTube kanallarında eski çizgi filmleri ücretsiz olarak çevrimiçi izleyebilirsiniz. CONtv ve Nickelodeon gibi diğer çizgi film izleme siteleri de eski çizgi film şovlarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlar.

En İyi Çizgi Film İzleme Siteleri konusunu sizler için derledik. Umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli