Sıradaki içerik:

Youtube ABD Adsense Vergi Bilgileri Nasıl Gönderilir?

e
sv

En İyi Netflix Benzeri Film Siteleri

11 Mart 2021 20:47
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix Benzeri Film Siteleri

En İyi Netflix Benzeri Film Siteleri konusunu sizler için derliyoruz. Birçoğumuz Netflix’in gelmesinden sonra, daha doğrusu yayın hizmetinden sonra düzenli aralıksız film izlemek için her gün fırsat bulmaya başladık.

Netflix benzeri başka bir platform istiyorsanız sizin için bu makalemizde Netflix benzeri film siteleri konusundan bahsedeceğiz. İzlenmesi gereken bir kamyon dolusu içeriğe sahip olan bu platformlar Netflix gibi film izleme platformlarıdır.

En İyi Netflix Benzeri Film Siteleri

 • Amazon Prime
 • Exxen
 • Blu TV
 • Puhu TV

1- Amazon Prime

Amazon Prime Video’nun USP’si, popüler akış hizmetinin aylık Prime aboneliğiyle birlikte geliyor. Bu nedenle, dikkate alınması gereken ucuz bir anlaşmadır. Aylık üyelik ücreti Türkiye’de 7.90 TL olan ücret oldukça ucuz.

Prime Video, Netflix kapsamındaki içerik kataloğuna sahip olmayabilir, ancak 100’den fazla ülkedeki abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir. Amazon ayrıca American Gods, Z: The Begining of Everything, Man In The High Castle gibi harika şovlar da dahil olmak üzere birçok şirket içi prodüksiyona sahiptir.

Şimdi, Prime Video ile ilgili en iyi şey, diğer akış hizmetlerine nispeten daha ucuz erişim sağlayabilmenizdir. Showtime, Fandor, HBO vb. Dahil Kanallar adı verilen farklı eklentilere abone olabilirsiniz. Bu nedenle, en iyi Netflix alternatiflerinden biri olmasının yanı sıra, Prime Video yayın hizmetleriniz için merkezi bir merkez görevi görebilir. Ancak aktif bir Amazon Prime üyeliği ve ek bir aylık ücret gerektirir.

Neden Amazon Prime Kullanmalıyız !
 • Müzik aboneliği ve ücretsiz deneme sürümü 30 gün iade içeriyor.
 • Çok çeşitli içerik mevcuttur.

Sizde Amazon Prime Üyesi olmak için buraya tıklayın.

2- Exxen

Exxen

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan bir dijital içerik platformudur. İçerisinde bir çok içerik bulunan bu platform netflix benzeri bir film izleme platformudur. İçerisinde bir çok şov, film ve dizi bulunduruyor.  Fiyatı ise sadece 9.90 TL’dir.

Neden Exxen Kullanmalıyız !
 • Bir çok film ve dizi mevcut ve deneme sürümü, iade içeriyor.
 • Bir çok fenomenin bulunduğu bir ortamdır.

Sizde Exxen Üyesi olmak için buraya tıklayın.

3- Blu Tv

Blu Tv

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve video on demand aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.  İçerisinde bir çok dizi, film ve show bulunduran bu büyük platform resmen netflix platformuna rakip olarak görünüyor. Fiyatı ise 9.90 TL’dir

 • Bir çok film ve dizi mevcuttur ve deneme sürümü, iade içeriyor.
 • Bir çok sükse yapmış film ve dizi mevcuttur.

Sizde Blu Tv üyesi olmak için buraya tıklayın.

4- Puhu Tv

Puhu Tv

PuhuTV, 2016 yılında Doğuş Holding çatısı altında kurulan, internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlar üzerinden erişilebilen uygulama yayınlarının yanı sıra film, dizi, çocuk türlerinde yerli ve yabancı içerikler sunmaktadır. İçerisinde bir çok film bulunan bu platform netflix alternatifleri arasında yer alıyor ancak bu platformun bir özelliği de ücretsiz olmasıdır.

 • Bir çok film ve dizi mevcuttur.
 • Tamamen ücretsizdir.

Sizde Puhu Tv üyesi olmak istiyorsanız tıklayın.

Netflix Alternatifleri 

İyi içeriğe sahip olan ancak fiyat etiketini düşük tutan akış hizmetlerini kolayca bulabiliriz. Fiyatla ilgili değilse, bazı insanlar sadece katalogdaki değişiklik için Netflix gibi siteleri bilmek isteyebilir.

Pek çok kişi, çoğunlukla lisans kısıtlamaları nedeniyle, bölgeler arasında akış hizmetinin farklı kataloğu hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. Muhtemelen, Netflix’in orijinal filmlere ve TV şovlarına daha fazla odaklanmaya başlamasının nedenlerinden biri bu olabilir.

Yani bunlar, değerli bir Netflix alternatifi adına alabileceğiniz bazı film izleme siteleriydi. Bu akış hizmetlerinin çoğu ücretsiz denemeler de sunar. Bu, Netflix’in berbat olduğunu düşünen insanlardan biriyseniz, bir karara varmanızı kolaylaştırır. Onlara bir şans verin ve değerli geri bildirimlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Netflix hakkında SSS

Netflix’e en iyi alternatif hangisidir?

Netflix’in tek alternatifi olarak etiketlenebilecek hiçbir yayın sitesi yoktur. 

Netflix’e benzer ancak ücretsiz olan film izleme sitesi? 

Netflix’e benzer siteler arıyorsanız, ancak aynı zamanda kullanmakta özgürseniz, kaydolmaya bile ihtiyaç duymayan Puhu Tv’ye  gidebilirsiniz.

En İyi Netflix Benzeri Film Siteleri konusundan bahsettik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli