Sıradaki içerik:

Elektrikli Arabalar Motor Yağı Kullanır mı?

e
sv

Venom 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

18 Mart 2021 14:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Venom 2 Çıkış Tarihi

Venom 2 çıkış tarihi ertelendi. Marvel Venom 2  devam filminin daha önce planlandığı gibi 25 Haziran’da gelmeyeceğini bildirdi. Bunun yerine, Sony Pictures tarafından geliştirilen film, Covid-19 salgınının bir sonucu olarak daha fazla gecikme olmaması koşuluyla 17 Eylül’de dünya çapında piyasaya sürülecek.

Venom: Let There Be Carnage’ın 2 Ekim 2020’de vizyona girmesi gerekiyordu. Geçen yıl gösterime girmesi beklenen diğer tüm filmler gibi, ancak Venom 2’nin dünya çapında sinema zincirlerini kapanmaya zorlayan salgın nedeniyle ertelendi.

Venom: Let There Be Carnage Tekrar Ertelendi !

Sony’nin kararının iki ana nedeni var. İlki, bahsettiğimiz gibi, Covid-19 salgını ile ilgili. Birçok ülkenin hastalıkla mücadele etmek için aşı programları başlatmasına rağmen, tiyatrolar yeniden açılmaları güvenli olana kadar dünyanın çoğu bölgesinde kapalı kalacak. 

2018’in Venom’u küresel gişede şaşırtıcı bir şekilde 856 milyon dolar çekerken, Sony’nin Venom 2 ile bu başarının üzerine inşa etmek istediği açıktır. Yine de bazı film hayranları, kapalı sinemalara dönmeden önce% 100 güvenli olana kadar beklemek isteyecekler. Bilet satın alan bahisçiler olmadan, Venom: Let There Be Carnage bir kar elde edemez veya pazarlama maliyetleri gibi parasal harcamaları karşılayamaz.

Öyleyse, filmin gecikmeli piyasaya sürülmesi öncelikle bir iş kararı, ancak Venom 2’nin 17 Eylül’e kadar gelmemesinin tek nedeni bu değil.  Hızlı ve Öfkeli 9 25 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek. Venom 2 de o tarihte giriş yapsaydı gişeleri düşebilirdi. Sony muhtemelen Haziran 2001’den bu yana dünya çapında neredeyse 6 milyar dolarlık kazanç sağlayan bir diziyle rekabet edemeyeceğini düşünüyor. 

Bunun yerine, Venom: Let There Be Carnage, Disney’in Death on the Nile yeniden yapımı ve Universal’in The Boss Baby: Family Business filmleriyle oynayacak.

Venom: Let There Be Carnage’ın başrollerinde Eddie Brock / Venom olarak Tom Hardy, Cletus Kasady / Carnage rolünde Woody Harrelson, Anne Weying rolünde Michelle Williams ve Shriek rolünde Naomi Harris yer alıyor. Venom 2 çıkış tarihi 17 Eylül’de dünya çapında gösterime girecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli