Sıradaki içerik:

ABD Ulusal İstihbarat Direktörlüğü Biden’a Rapor Verdi!

e
sv

Google Twitter’in logosu yerine Mesut Özil’in logosunu gösteriyor!

20 Mart 2021 13:25
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Twitter’in logosu yerine Mesut Özil’in logosunu gösteriyor! İnternet araması, çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketi olan Google, geçtiğimiz saatlerde Twitter araması üzerinde Twitter logosu yerine Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’in logosunu yayınladı. Google’ın neden bu hata ile karşılaştığı henüz bilinmemekte. Fakat bu durum birçok Fenerbahçeli taraftar tarafından ilgi ile karşılandı. Birçok sosyal medya hesabına da yoğun ilgi ile konu oldu.

Google Twitter’in logosu yerine Mesut Özil’in logosunu gösteriyor. Türkiyede temsilci açacağını bildiren Twitter, bu gün komik bir durum yaşıyor. Kullanıcılar web tarayıcılarından twitter’i aratınca sağ tarafta bulunan bilgi sekmesinde Twitter’in logosu yerine Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil’in logosu yer alıyor. Fakat işin değişik bir yanı Vikipedia kaynağında resim orijinal Twitter logosu olarak görünüyor. Farklı arama motorlarında bu durum orijinalliğini korurken sadece Google üzerinde bu hata gerçekleşiyor. Aynı aramayı Bing ve Yandex gibi arama motorlarından yapıtğımız vakit durum orijinalliğini korumakta. Google’in neden böyle bir hata ile karşılaştığı bilinmiyor. Hata sadece Türkiye için değil, tüm ülkelerdeki Google servisleri içinde geçerliliğini koruyor.

Google’in Twitter için arama sayfasında yaptığı hata

Hata şuan için hala devam ediyor. Google bu konu hakkında yorum yapmış değil. Bu hataya hangi konular sebep olmuş olabilir? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli