GTA 6 çıkış tarihi ne zaman herkesin akıllarında bu soru var. Doğrulanmamış GTA 6 sızıntısı, 1970’lerin Miami ortamını da yaşatıyor. İşte sizlere araştırdığımız GTA 6 haberlerini bu makalemizde paylaşacağız. GTA bildiğiniz gibi herkesin beklediği bir oyundur. İşte o sızıntılar.

GTA 6 2023 Yılında Çıkabilir!

GTA 6 çıkış tarihi sızıntıları internetteki şüpheli bir sızıntıdan gelen yeni ayrıntılara göre GTA 6 Ekim 2023′te piyasaya sürülebilir ve Miami’de kurulabilir.

Kataloğa gibi Reddit, anonim ve sızıntı açık-dünya suç netice yapı olarak benzer bir bölümlü hikaye ile, 1970’lerin Florida’da tek, erkek kahramanın üzerinde durulacağını belirtti Red Dead Redemption 2 olarak [“görünüşte oldukça, ancak] duygusal ” olacak.

İlginç bir şekilde (veya belki de tesadüfen), sızıntının çoğu, Rockstar’ın açık dünyası için daha küçük, daha yoğun bir kapsam, daha gelişmiş NPC AI ve birkaç yıl uzakta olması da dahil olmak üzere, daha önce Rockstar’ın bir sonraki projesi hakkında duyduklarımızla destekleniyor. Ve bazılarının umduğu gibi yakın zamanda ortaya çıkmayacak .

Açık değilse, bu yeni söylentileri bol miktarda şüpheyle ele almaya değer. Özellikle de kaynak doğrulama için bir temel sunmadığından ve listenin çoğu rüzgar sörfü vaatleri, tam yetişkin içeriği ve yakın olan bir hayranın kontrol listesi gibi okunduğu için. Bu arada Rockstar hayranlarını etkilemek için bir Red Dead Redemption remaster yayınladı.

Gerçekten de, GTA 5’in “genişletilmiş ve geliştirilmiş” bir sürümünün bu yaz PS5’te piyasaya sürülmesi planlandığı göz önüne alındığında, Rockstar’ın GTA Online ve Red Dead Online için devam eden güncellemelerin ötesinde yılın geri kalanı için planladığı başka bir şey olduğunu hayal edemiyoruz. Tabii ki, GTA 6 hakkında daha fazla bir şey duyduğumuzda size haber vereceğiz. Rockstar Support, geçen yıl hayranlarına resmi güncellemeler için “bizi izlemeye devam et” diyordu.

Oynayacaksanız, haftalık güncellemeleri takip etmeniz gerekecek. GTA çevrimiçi yama notlarımız bunun için. Ve biraz eğlenmek istiyorsanız, GTA 5 hileleri listemize göz atın

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version