Sıradaki içerik:

Facebook Güvenli Bir Proxy Keşfetti !

e
sv

21 Yaşındaki Türk Genç Apple’ın Açıklarını Buldu!

467 okunma — 08 Mayıs 2020 12:17
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple müzik ve film kliplerini ücretsiz izleme ve ulaşma açığını bulan Mersinli Çayan’a 1,5 liralık ödül verdi. Daha önceden de firmanın birçok açığını bulan genç ödülü traji-komik bulduğunu söyledi.

Erdemli’de ikamet eden ve zamanının çoğunu telefon ve bilgisayar başında geçiren 21 yaşındaki Çayan Temel, Apple’da bulduğu açıklarla birçok kez gündeme geldi.

Temel, şimdi de ücretli olan müzik ve film kliplerini ücretsiz olarak indirme, dinleme ve izleme yöntemini keşfederek yeni bir açığı da ortaya çıkardı. Açığı kabullenen ve kapatan Apple da Temel’i teşekkür maili ve 1,5 TL değerindeki müzik klibi ile ödüllendirdi.

Bu duruma karşı Temel Çayan, şunları belirtti:

“Apple’nın birçok açığını buldum. Şu anda son olarak bulduğum açık ile de tamamıyla ücretli olan ve dışarıdan müdahale edilemeyen Apple müzik ve film kliplerini ücretsiz olarak indirebilmeyi, dinleme ve izleme olanağını buldum. Ben bunu daha sonra Apple’a bildirdim ve bana teşekkür maili gönderdiler. Mail’de daha sonraki görüşmelerimiz sonunda açığı kapattılar ve bana 1,5 lira değerindeki müzik klibi hediye ettiler. Bu komik bir durum ama gerçek.” 

Siber Basın ekibi olarak sevgili Çayan Temel’e başarılarının devamını diliyoruz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli