Sıradaki içerik:

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered Yarın Gelebilir !

e
sv

165 TL değerinde: üç oyun kısa süreliğine ücretsiz!

30 Mart 2020 18:51
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital oyun mağazaları arasına 2018 yılında katılan Epic Games Store kısa süreliğine ücretsiz hale getirdiği oyunlar ile adını duyurdu. Kredi kartı veya bir ödeme bilgisi vermeden yalnızca hesap oluşturarak bu kez World War ZFigment ve Tormentor X Punisher üzere 3 oyunu ücretsiz alabiliyorsunuz.

Kısa süreliğine ücretsiz: World War Z
World War Z filmi 2013 yılında vizyona girdikten sonra ikinci filmi hiçbir zaman gelmemişti. İkinci filmin iptal haberinden kısa süre sonra oyunu duyuruldu ve geliştirilme sürecinin ardından Epic Games Store’daki yerini aldı. Oyuna ücretsiz olarak sahip olabilmek için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

2- Figment
El çizimi tarzında grafiklere sahip olan Figment, insan zihninin derinliklerinde müzikal bir maceraya sahiplik ediyor. Zeka oyunları arasında sayılabilecek oyun stratejik yöntemlere dayanıyor. Oyunu buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

3- Tormentor X Punisher
Bu haftanın üçüncü ücretsiz oyunu Tormentor X Punisher her bölümün sonunda daha güçlü düşmanlarla karşılaştıran, zorlayıcı bir yapıya sahip. Oynarken yeni yöntemler edinmenizi gerektirecek oyun akıcı bir oynanışa sahip. Oyunu buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli