Sıradaki içerik:

Whois Nedir ?

e
sv

Amazon’dan Alınan PS4’ün İçinden Taş Çıktı !

196 okunma — 06 Kasım 2020 18:09
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazon'dan Alınan PS4'ün İçinden Taş Çıktı !

Kutudaki telefon yerine sabun alan insanları duyduk , ancak bu sefer tamamen yeni bir seviyeye çıktı Amazon’dan Alınan PS4’ün İçinden Taş Çıktı. Delhi merkezli bir Amazon Prime müşterisi bir PlayStation 4 sipariş etti ve konsolu içinde taşlarla teslim aldı. Faturanın fotoğraflarını PS4 ile birlikte kayalarla aldığını söyleyen müşteri bu hatayı Amazon yapıyor dedi. 

Delhi merkezli bir müşteri olan Bayan Ruchita Juneja, Amazon Great Indian Festival satışından Spider-Man, GTaSport, Ratchet & Clank ve PSN 3 Month ile PS4 1 TB Slim sipariş etti . Müşterinin ifadesine göre, oğlu için bir doğum günü hediyesiydi. 26 Ekim’de emri verdi, 29 Ekim’de aldı ve 1 Kasım’da iki günlük karantina açtı. İşte o zaman konsol kutusunun “kırık ve açık” göründüğünü fark ettiler. Müşteriye geri ödeme yapmayı reddeden Amazon’dan gelen tüm postalar elimizde.

Amazon’dan Alınan PS4’ün İçinden Taş Çıktı !

 

Bir Kutuda İki Fatura

Amazon müşterisi PS4

Amazon müşterisi PS4 konsolunu açarak taşları buluyor ve iki fatura olduğunu söylüyor.

 

Aile kutuyu açtığında konsolu “üst kapakta çizikler” buldular. Kapak “gevşekti ve bir taraftan tutkal tabancasıyla sıkıştırılmıştı” ve kapağı açtıklarında “içinde büyük mermer taşlar buldular.” Sadece bu değil, paketle birlikte gelen fatura da farklı bir fatura idi. 

Amazon’un müşteriye gönderdiği son posta ise  “üzülerek size bir geri ödeme veya değişim sağlayamayacağımızı bildiririz” şeklindeydi.

Paket Aldığınızda Yapmanız Gerekenler:

İnsanların taşları, sabunları, ekran korumalarını ve çevrimiçi sipariş ettikleri pahalı cihazların ilk kopyalarını aldıklarına dair birkaç rapor var. Çevrimiçi sipariş ettiğiniz bir paketi aldığınızda, faturayı o anda kontrol edin.

Amazon’dan gadget sipariş ettiğinizde, dış fatura genellikle pakette ne olduğu hakkında hiçbir şey söylemez ancak doğru adres ayrıntılarına sahiptir. Amazon’dan aldığınız sipariş numarasına çapraz referans vererek siparişiniz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kuşkusuz buradaki en önemli şey, ambalajı her açtığınızda bir kutudan çıkarma videosu yapmaktır. Oyun istasyonunuzda hasarlı bir ürün veya taş alırsanız, kutudan çıkarma videosunuz varsa, elinizde güçlü bir kasa olacak.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli