Sıradaki içerik:

Hackerlar Azerbaycan’a Yardım Kampanyası Başlattı !

e
sv

Booking Türkiye’ye Geri Dönüyor !

14 Ekim 2020 18:27
avatar

SpyWhite

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Booking Türkiye'ye geri dönüyor

2017 ‘ den beri Türkiye ‘ de erişime yasaklanan Hollanda merkezli dünyaca ünlü online rezervesyon sitesi Booking.com Türkiyede ofis açıp vergi vermeyi kabul etti. Ofis açma işlerini hızlandıran şirket kazancının %7.5 vergi olarak vereceği belirtildi. Yakında Booking.com ‘a atılan erişim engelinin kaldırılması bekleniyor.

Booking.com hakkında

Booking – Ev ve Otel Kiralama Hakkında Her Şey - Missafir

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın lider dijital seyahat şirketlerinden biri haline geldi. Booking Holdings Inc.’in (NASDAQ: BKNG) bir parçası olan Booking.com’un misyonu herkesin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırmaktır.

Booking.com, seyahatteki pürüzleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan teknolojiye yatırım yaparak evlerden otellere ve çok daha fazlasının olduğu harika konaklama yerleri, çeşitli ulaşım seçenekleri ve unutulmayacak deneyimleriyle milyonlarca gezgini sorunsuz bir şekilde bir araya getirir.

Köklü markalar ve her büyüklükten girişimciler için dünyanın en büyük seyahat pazar yerlerinden biri olan Booking.com, dünyanın dört bir yanındaki tesislerin global bir kitleye ulaşmasını ve işlerini büyütmesini sağlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli