Sıradaki içerik:

Apple Arama Motoru Yapmaya Hazırlanıyor !

e
sv

Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen Web Siteleri !

253 okunma — 28 Ekim 2020 15:18
avatar

SpyWhite

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen İnternet Siteleri Açıklandı !!

En çok ziyaret edilen web siteleri açıklandı. İnternet hayatımızın bir dönüm noktası oldu artık hayatımızda internetin çok önemli bir anlamı var açıkcası internet olmadan insanlar artık eğlenemiyor büyük bir bağımlılık haline geldi bulunmaktadır.  İnternet aleminde önemli rol oynayan bir çok  web sitesi var gerek sosyal medya web siteleri  gerekse bilgi amaçlı kurulan vb.. siteler var. Merak edilen bir konu ise dünyada en çok ziyaret edilen siteler hangileridir merak konusu idi ve o cevabı biz verelim.

Dünyanın En çok Ziyaret Edilen Web Siteleri !

Semrush isimli bir çevrimiçi pazarlama şirketi,  2 ay internet trafiğini inceleyerek dünyada 2020 yılının en çok ziyaret edilen internet sitelerinin bir listesini yayımladı. Hootsuite ve We Are Social platformları tarafından yayımlanan liste insanların sanal dünyada ki alışkanlıklarını gün yüzüne çıkarıyor.

Yayınlanan listede en çok ziyaret edilen sitelerde sosyal medya platformlarının yanısıra birçok adult ve +18 içeriklerin barındığı sitelerden de oluşmakta.

İşte en çok ziyaret edilen siteler

En çok ziyaret edilen sitelerin listesi aşağıdaki görselde belirtiliyor.

 Dünyanın En çok Ziyaret Edilen Siteleri !

 İşte Dünyanın En çok Ziyaret Edilen Siteleri

Sıralamadaki detaylara baktığımızda, dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon‘un da çok fazla ziyaretçi aldığını görüyoruz. Ayrıca eski popülaritesini kaybetmiş olsa da Yahoo da dünyanın en çok ziyaretçi alan yedinci internet sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu arada, dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 10 internet sitesinin 8 ve 10. sırasında pornografik içerikler paylaşılan sitelerin yer alması da dikkatlerden kaçmıyor.

İlgi çeken makale : Blogunuzu Geliştirmenin Yolları

Kaynak : https://www.digitalinformationworld.com/2020/10/the-new-digital-2020-global-statshot.html
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli