Sıradaki içerik:

Siber Güvenlik Uzmanına Göre, Telefonlar Nasıl Ele Geçiriliyor ! İşte Detaylar.

e
sv

Hitman 3 yeni Oyun Konsollarda 60 FPS İle Desteklenecek

29 Kasım 2020 21:47
avatar

----

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hitman 3 yeni Oyun Konsollarda 60 FPS İle Desteklenecek

Hitman 3 yeni Oyun Konsollarda 4K 60 FPS İle Desteklenecek! lO Interactive, Hitman 3 için yeni bir Chongqing lokasyonunu açıkladı ve oyunun PC ve yeni nesil konsollarda nasıl çalışacağı hakkında daha fazla ayrıntı bilgiler yayınladı.

Sevilen oyun serilerinden biri olan Hitman yeni oyunu ile oyuncularını karşılamaya hazırlanıyor. Üçüncü oyun ile birlikte yeni nesil konsollara da çıkış yapacak olan serinin son üyesi hakkında yeni bilgiler ortaya konuldu. The Glacier oyun motorundan gücünü alan oyun, Xbox Series X ve PlayStation 5 oyun konsollarında 4K 60 FPS desteğini oyuncularına sunacak. IO Interactive (video oyunları geliştiren Danimarka şirket) tarafından yayınlanan YouTube videosu ile ortaya çıkan bu özelliğin yanı sıra, oyun ile alakalı yeni detaylar da ortaya çıkmıştır.

 

IO Interactive Açıkladı!

Hitman 3, 20 Ocak 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve S, PC, Nintendo Switch ve Google Stadia için piyasaya sürülecek. Hitman 3’ün Nintendo Anahtarı versiyonu bulut tabanlı olacak.

Chongqing’in yağmurlu, neon ışıklı sokakları dükkanlar ve yemek tezgahları ile doludur, hepsi dar sokaklar ve geçitlere tıkıştırılmıştır – dövülmüş yollardan gizlenmiş pek çok sır vardır. Bu Çin ulaşım merkezi, HITMAN 3’e güç veren teknolojiye gelen iyileştirmelerden ve iyileştirmelerden sadece bazılarını sergilemek için mükemmel bir yer.

HITMAN 3, IO Interactive’in tescilli Glacier motoru tarafından desteklenmektedir. Aydınlatma, yansımalar, animasyon ve yapay zeka iyileştirmeleriyle her zamankinden daha iyi görünecek, ses çıkaracak ve oynayacaktır. Chongqing ayrıca, yağmur damlalarının Agent 47’ye çarpması ve kıyafetlerinin ıslanması gibi ayrıntılarla birlikte tam su efektleri de içeriyor. Ve bunların tümü HITMAN 3’ü deneyimlemenin sürükleyiciliğine katkıda bulunuyor.

Kaynak

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli