e
sv

Kripton: Yılbaşını hep birlikte kutluyoruz…

avatar

SEZER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripton: Yılbaşını hep birlikte kutluyoruz… Siber Basın yazarı aynı zamanda hacktivizm.com hack forum sitesinin yöneticisi olan Kripton instagram platformu üzerinden canlı yayın yapacağını telegram grubunda açıkladı. Yapacağı canlı yayında daha önce de ismini duyduğumuz RootAyyıldız kodadlı hacker ve hack aleminde tanınmış isimler ile soru & cevap ve sohbet tarzı bir canlı yayın açacağını belirtti. Açılan canlı yayın herkese açık olarak sergilenecek. Kripton, bu yayına herkesi davet ediyor.

Kripton: Yılbaşını hep birlikte kutluyoruz…

Açılan canlı yayında Kripton, hack aleminin gidişatını değerlendirmek ve siber güvenlik ile ilgilenen kişilere bilgi vermek amacıyla canlı olarak instagram platformundan canlı yayın yapacak. Yapılan yayında Kripton, hack olaylarına ilgi duyan kişilerin sorularını cevaplayacak.

Canlı yayına dünyaca Ünlü Türk hackerlarda davet edildi. Katılım için Perşembe akşamı 22:00 da @sezermx isimli instagram hesabından katılabileceksiniz.

İlgili Haber: ABD Başkanı Joe Biden Türk Hacker Tarafından Hacklendi!

İlgili Haber: Yunanistan hacklendi RootAyyıldız Sahnede !

RootAyyıldız Kimdir?

2008 Yılında Hack ile tanışan RootAyyıldız Türk ve Müslüman biri olarak internet ortamlarında misyon ve vizyona bağlı kalarak dünyada Müslüman ve Türklere yapılan saldırıları kınamak için bir çok ülkenin önemli internet adreslerini hacklemiştir. Yaptığı siber saldırılar ile dünyadaki bir çok haber portalarında yer almıs ve yaptığı saldırılar sonucunda ülkeleri zora sokmuştur. Rootayyıldız, Türk hack dünyasında bir çok kişinin örnek aldığı isimlerden biridir. RootAyyıldız 2018 yılında çekirdek bir kadro oluşturup bünyesine yakın arkadaşlarını ekleyerek RootAyyıldız Türk Hacker Topluluğunu kurdu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli