Sıradaki içerik:

Cyber-Warrior ve Turkz Gruptan Fransaya Sert Tokat!

e
sv

Papara IBAN özelliğini artık kullanıyor !

254 okunma — 29 Ekim 2020 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Papara IBAN özelliği artık kullanıyor !

Papara IBAN özelliği resmen geliyor mu ?  Türkiye’nin en büyük sanal bankalarından biri olan Papara  iban özelliğini getirerek artık hesabınızdan direk havale veya eft yapabileceksiniz.

Ünlü sanal cüzdan olan Papara’yı bir çok web işleri ile uğraşan kişiler kullanıyor Papara bu özelliği ile bir çok kurumsal şirketler tarafından da kullanılabileceği tahmin ediliyor.  Uygun fiyatı ile herkesin ilgisini çeken sanal banka  bu hareketi ile daha çok kullanıcıya ulaşacağa benziyor.

BETA özelliği olarak geldi !

Papara

Papara Nedir ?

PaPara, internet üzerinden alışveriş yapanların güvenli bir şekilde ödeme almasını – yapmasını sağlayan online bir bankadır. Bu sayede  cüzdanına para eklemek isteyen herkes 10 dakikada hesabına para ekleyebilir. Papara‘nın en önemli özelliği kullanıcılarından herhangi bir komisyon talep etmemesidir.

7/24 Para Yatırma Özelliği

Papara hesabınıza haftanın her günü istediğiniz saatte para transferi yapabilirsiniz. Papara şirketi’nin tüm bankalarda hesabı mevcut olup; sizi EFT yapmakla uğraştırmaz. Hangi bankada hesabınız var ise; o banka hesabından Papara’nın o bankadaki hesabına parayı göndererek Papara hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Papara Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

Papara hesabına para yatırmak henüz manuel olarak ilerlemektedir. Papara’ya para yatırmak için HAVALE, EFT ve ATM’den para yatırma seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Üyeliğinize giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ekranda bir “Papara Hesabım” tarzında bir sekme görürsünüz bu sekmenin altında “Hesap Numaraları” yer alır. Bu butona tıklayarak para gönderebileceğiniz Papara hesaplarını görebilirsiniz.

EFT ücreti ödememek ve hafta sonları EFT’nin geçmesi için beklememek için hesabınızın olduğu bankadaki Papara hesabına para gönderebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Papara hesabına havale yaparken işlemin açıklama kısmına Papara üyelik numaranızı eklemeyi unutmayın. Bu işlemleri tamamladıktan 10-15 dakika sonra para hesabınıza geçmiş olacaktır.

Kaynak

Papara İBAN Özelliği Deneme Aşamasında Olabilir !

Bu  özelliği henüz deneme aşamasında olarak biliniyor. Papara BETA sürümünde yayınlanan bu özellik artık hep kullanılacak mı merak konusu.

Papara kullanmak istiyorsanız buradan kayıt olabilir sizde 7 -24 ücretsiz havale ve eft yapabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli