Sıradaki içerik:

iPhone 12 Mini Üretimi Durdurulacak Mı?

e
sv

Resident Evil Filmi Çıkış Tarihi

06 Şubat 2021 16:13
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Resident Evil Filmi Çıkış Tarihi

Resident Evil Filmi Çıkış Tarihi Ne zaman ? son tarih, Resident Evil filminin yeniden başlatılmasının teatral başlangıcı için gayri resmi de olsa bir tarih belirlendiğini bildirdi. Çevrimiçi derginin kaynaklarına göre, film 3 Eylül’de Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD’de Tatil, İşçi Bayramı) gösterime girecek.

Resident Evil filminin yeniden başlatılması hakkında, orijinal dizi gibi Constantin tarafından üretilmesi dışında pek bir şey bilmiyoruz, ancak başka türlü Milla Jovovich’in filmleriyle bağlantılı değil. İlk oyunun olayları etrafında geçen bir ‘başlangıç ​​hikayesi’ olması gerekiyordu (Raccoon City, 1998). Resident evil herkesin beklediği bir film haline geldi oyunu bile tutan filmin işte çıkış tarihi detayına bir bakalım.

Bir başka haberThe Witcher 2. Sezon Çıkış Tarihi 

Resident Evil Filmi Oyuncuları

Oyuncular, Kaya Scodelario’nun (Maze Runner, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, Spinning Out) canlandırdığı Claire Redfield ve Robbie Amell’in (The Flash, X-Files, A Series of Unfortunate Events), Albert Wesker ise Tom Hopper (Black Sails, Game of Thrones, The Umbrella Academy) ve Dr.William Birkin, Neal McDonough (Captain America: The First Avenger, Suits, Yellowstone) , Arrow / Legends of Tomorrow). Ada Wong ve Jill Valentine, sırasıyla Lily Gao (The Expanse, The Handmaid’s Tale) ve Hannah John-Kamen (Killjoys, Ant-Man ve the Wasp, The Stranger, Brave New World) tarafından oynanacak. hayranları arasında, aktör Avan Jogia rolündeki Leon Scott Kennedy’nin (Ghost Wars, Shaft, Zombieland. Beklenen filmdeki oyuncular bunlar umarım film beklediğimiz gibi güzel olur.

Resident Evil filminin yeniden başlatılması, Johannes Roberts tarafından yönetiliyor ve yazılıyor. CAPCOM, üretimle doğrudan ilgilenmiyor, ancak tabii ki Mayıs ayı başlarında Resident Evil Village’ı piyasaya sürmek üzereler ; bu, her iki ürün de iyi karşılanırsa bu, marka için kesinlikle çok büyük bir yıl olabilir. Orada tamamen ayrı bir Netflix serisi üretiminde de, ama bu ne zaman yayınlanacağını biz henüz bilmiyoruz.

Resident Evil Filmi Çıkış Tarihi 3 Eylül’de film içeriği nasıl olacak merak konusu umarım beklentileri karşılar.

Haber kaynağı: WccTech 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli