Sıradaki içerik:

Proxy Server Nasıl Kurulur ? Faydaları Nelerdir ?

e
sv

Türk hacker, Kıbrıs Rum kesiminin resmi devlet sitesine ele geçirdi!

698 okunma — 12 Mart 2020 17:14
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SpyHackerz” adlı hacker grubu üyesi olan ve “ Emilyano Zapota” ismi kullanan Türk bilgisayar korsanı, Kıbrıs Rum Kesimi resmi devlet sitesini ele geçirdi. Türk hacker, eylemini Yunanistan’ı protesto için yaptığını duyurdu.

Atılan indexte şu sözlere yer verildi;

“Ey Yunan Ve Rum Köpekleri Hak Ettiğiniz Cezayı Bulacaksınız Sizleri Yine Denize Dökmesini Biliriz Yüzmeyi Sayemizde Öğrendiniz Unutmayın. “

Ele geçirilen sitedeki haritada, Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin tamamı, batıda Makedonya, doğuda ise Irak, Suriye, Ermenistan ve Rusya’nın bir bölümü dahil, Hindistan’a kadar olan yerler ile beraber Mısır’da bulunuyor.

GİZLİ BİR YAPILANMA OLDUĞU BELİRLENDİ

Eylemini göçmenler için yaptığını ifade eden Türk bilgisayar korsanının, şifresini kırdığı “Egnosis” adlı sitedeki yazılardan, gizli bir yapılanma olduğu belirlendi.

Hacker’ın ele geçirdiği sitedeki gizli belge ve bilgilerden, Yunanistan ile Kıbrıs Rum kesiminin, devlet içinde beraber oluşturdukları, “Büyük Yunanistan” hayali kuran bir teşkilat kurdukları ortaya çıktı.

Sitede ele geçirilen “Büyük Yunanistan” planının haritasında, Kıbrıs’ın tamamı, İstanbul dahil Trakya’nın tümü, Ege ve Akdeniz kıyıları ile beraber Mısır’da bulunuyor.


Türkiye’den Avrupa’ya gitmek isteyen mültecilere, gerçek mermi atarak öldüren, kadın ve çocukların olduğu botları batıran Yunanistan’ın, Kıbrıs Rum Kesimi ile olan gizli bir çalışması belirlendi.

GİZLİ BELGE VE BİLGİLERİ KENDİNE ALDIĞINI YAZDI

Kıbrıs Rum Kesimi’nin resmi sitesinin şifrelerini kıran Türk bilgisayar korsanı, sitenin sunucusunda bulunan tüm gizli bilgi ve belgeleri kendisine aldığını duyurdu. Türk bilgisayar korsanı, siteyi ele geçirdiğini ve tüm bilgileri de aldığını siteye mesaj olarak bıraktı.

“BÜYÜK YUNANİSTAN” HAYALLERİ ORTAYA ÇIKTI

Türk bilgisayar korsanının şifresini kırdığı sitedeki yazılardan, Yunanistan ve Rum kesiminin, devlet içinde oluşturduğu, “Büyük Yunanistan” hayali kuran teşkilat olduğu ortaya çıktı..

“BÜYÜK YUNANİSTAN” PLANININ HARİTASI YAPILMIŞ

Sitede elegeçirilen “Büyük Yunanistan” planının bir haritasınında olduğu anlaşıldı. Bu gizli haritada, Yunanlılar ile Rumların ortak hayalleri de deşifre oldu.

Ele geçirilen sitedeki haritada, Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin tamamı, batıda Makedonya, doğuya ise Irak, Suriye, Ermenistan ve Rusya’nın bir bölümü dahil, Hindistana kadar olan yerler ile beraber Mısır’da bulunuyor.

İşte Türk bilgisayar korsanının ele geçirdği Kıbrıs Rum Kesimi egnosis adlı örgütünün elegeçirilen sitesi…

site: http://www.e-gnosis.kepa.mlsi.gov.cy/

ZONE https://mirror-h.org/zone/2582128

MARMARA, EGE VE AKDENİZ KIYILARINI ELE GEÇİRME PLANI

Öte yandan Enosis adlı sitede ele geçirilen belge haritada, önce Marmara, Ege ve Akdeniz kıyılarını ele geçirme planı da var. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli