e
sv

Türkiye’de Korona Virüs Alarmı !

avatar

SEZER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sağlık Bakanı , korona virüs sayısının 47‘ye çıktığını açıkladı. “Tedbir ve panik, birbirinin zıttıdır. Tedirbirleri sıkı tutulalım. Virüsle temas ihtimali sıfırlayalım.” uyarısında bulundu. Ayrıca önemli bir işiniz yoksa dışarı çıkmayın uyarısı yapıldı

Dün yayıylanan bildiri ile kafe, tiyatro, sinemalar… Kapatıldı.

Kafe İşletenler , Mekanlarını Kapatmak Zorunda Kaldı !

Dün gece 12:00‘da başlayan uygulama ile kafeler ikinci bir bildiriye kadar kapalı tutulacaklar. İşletmeler ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Korona virüs , ekonomiyi darmadağın etmiş durumda. Çin’den gelen ürünler tam 5 kat pahalılaştı.

Hergün Yüzlerce Kişi Ölüyor !

İtalya‘da artık ölü sayıları teker teker sayılmaya değil , yüzer yüzer sayılmaya başladı. Bunun tek sebebi de korona virüsü ciddiye almamak !

Borrelli, ülkede mevcut virüs vaka sayısının 23 bin 73‘e çıktığını, bu sayıya ölenler ve iyileşenler dahil edildiğinde Kovid-19 bulaşanların toplam sayısının ise 27 bin 980 olduğunu bildirdi.

Ölü sayısının düne göre 349 kişi daha arttığını kaydeden Borrelli, toplam sayının 2158‘e yükseldiğini belirtti.

Türkiye Kolonya Üretimi Yapamıyor

Çin’den hammadde alamayan Türkiye artık kolanya üretimi bile yapamıyor….

Eczaneler Tıka Basa Doldu Taştı…

Eczaneler , covid-19 virüsü nediyle isteklere yetişemez oldu. Hergün binlerce , onbinlerce dezentefkan maske satmaya başladılar. Hatta stoklarında maske bile kalmayınca fiyatı 10 katına çıkarttılar.

Ülkede Fırsatçı Dolu !

Covid-19 , nedeniyele maske ve dezenfektan fiyatları birden 10 katına çıktı 10TL – 30TL civarında satılan maskeler 100TL – 300TL civarında satılmaya başlandı.

Evde Yapmamız gerekler ;

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli