Sıradaki içerik:

Yüzlerce Teröristin Twitter Hesabı Hacklendi

e
sv

WhatsAppın rakibi Signal daha çekici hale geliyor!

01 Şubat 2021 15:48
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsAppın rakibi Signal daha çekici hale geliyor! WhatsApp’taki tartışmalı değişikliklerin yarattığı muazzam popülerlik ile Signal messenger, başlangıçta sınırlı işlevselliğini genişletiyor.

WhatsApp uygulamasıyla ilgili son tartışmalı kararların ardından, rakip haberci Signal yeni kullanıcılarla dolup taştı. Kayıt olan kişi sayısı o kadar fazlaydı ki, haberci aktivasyon kodlarının gönderilmesini yavaşlatmak zorunda kaldı. Sunucu tıkanıklığı sorunlarına rağmen, uygulamanın arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluş, etkinlikteki artıştan memnun olduğunu ve başlangıçta ciddi şekilde sınırlı olan işlevselliğini mümkün olan en kısa sürede genişletmeye karar verdiğini söyledi.

Signal, güvenliği ve kullanım kolaylığını artırmanın yanı sıra, habercilerin görsel niteliklerine değer veren kişilere de hitap etmeye karar verdi. Bunu yapmak için uygulama, özel duvar kağıtları ayarlama veya animasyonlu çıkartmalar gönderme özelliğini sunar.

Duvar kağıdını değiştirme seçeneği Ayarlar >> Görünüm >> Sohbet duvar kağıdında mevcuttur. Program, 12 düz renk ve 9 degrade dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz önceden tanımlanmış birkaç grafiğe sahiptir. Telefonunuzdan fotoğrafları ayarlayarak herhangi bir duvar kağıdını da seçebilirsiniz.

Signal ayrıca kullanıcı profilleri hakkında temel bilgileri içeren bir bölüm ekler. Burada arkadaşlarınızın profilimize girdiklerinde görecekleri kendinizle ilgili kısa bir not yazabilirsiniz.

İlgili haber: WhatsApp Ne Kadar Kullanıcı Kaybetti?

WhatsAppın rakibi Signal daha çekici hale geliyor!

WhatsApp gizliliğin değiştirilmesine karar vermek için son tarihi açıkladı

WhatsApp gizliliğin değiştirilmesine karar vermek için son tarihi açıkladı. Popüler haberci, gizlilik politikasındaki değişiklikleri duyurduğu için eleştirildi. Şirket, kullanıcılara duruma alışmaları için daha fazla zaman vermek istiyor.

Ayın başında, popüler WhatsApp messenger’ın kullanıcılarıyla ilgili gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında internette bilgiler yayınlandı. Çoğu kişiyi şaşırtacak şekilde, platformun sahibi Facebook, kurallarını değiştirmeye ve tüm kullanıcı bilgilerini zorla doğrudan şirketin genel merkezine aktarmaya karar verdi.

Haberin devamı…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli