Sıradaki içerik:

Araştırmacılar Hackerone’da 2.000.000 $ dan fazla para kazandı

e
sv

TurkZ.org hacker grubu Türkiye’nin Yanında!

26 Aralık 2020 16:27
avatar

ryus4

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

201 Amerika Sitesi Hacklendi

Turkz grup 201 Amerika sitesini hackledi. Büyüyen ve gelişen Türkiye’nin önüne engel koymak isteyen Amerika’ya bir tepki olarak 201 Amerika lokasyonlu site hacklendi.

201 Amerika Sitesi Hacklendi !

Büyüyen Türkiye’nin önüne çeşitli engeller koyarak kutlu yürüyüşün önünü kesmeye çalışan herkese sanaldan dersini veriyorlar!

Herkesin bildiği üzere Türkiye’yi ekonomik olarak köşeye sıkıştırmaya, sanayisine darbe vurmaya çalışanlar var. Son olarak gitmekte olan ve son çırpınışlarını yapan ABD – Trump yönetimi tarihinde bir ilk yaparak NATO üyesi Türkiye’ye yeni yaptırımlar getirdi.

TurkZ hacker grubu bu yaptırımlara bir tepki olarak sanal alemde Türkiye’nin koruyuculuğunu yapıyor. Bu kapsamda Türkiye’yi tehdit eden Amerika lokasyonlu 201 site hacklendi.

TurkZ, bir nebze olsun Türkiye’nin haklılığını dünya’ya duyurmaya çalışmak ve Amerika’ya gerek reelden gerek sanaldan tepki göstermek maksadıyla bu operasyonu gerçekleştirdiler.

Aşağıda hacklenen sitelere Türkçe ve İngilizce mesaj ve Türk bayrağı bırakıldı.

İşte o mesaj:

Dinle Amerika
Gitmekte olan yönetiminizin son çırpınışları neticesinde Türkiye’ye yapmış olduğunuz her türlü yaptırmaları TurkZ Grup olarak kınıyoruz.
Ne yaparsanız yapın bu ülke büyüyecek.
Hiçbir engel bu değişimin, gelişmenin önünde duramaz. Bizler büyüdükçe sizler yok olacaksınız.
Gerek reelde, gerek sanalda TurkZ Grup olarak Türkiye’nin haklı mücadelesini sürdüreceğiz..

Hacklenen siteler bu adreste yer alıyor. Ayrıca Forum konusuna da ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin gündemine göre operasyon düzenleyen hack sitelerinden biri olan Turkz grup saldırılarına devam edecek gibi görünüyor.

Hacker grubu yaptğı açıklama ile net bir şekilde operasyonların devam edeceğini belirtti.

Ne yaparsanız yapın bu ülke büyüyecek. Hiçbir engel bu değişimin, gelişmenin önünde duramaz. Bizler büyüdükçe sizler yok olacaksınız. Gerek reelde, gerek sanalda TurkZ Grup olarak Türkiye’nin haklı mücadelesini sürdüreceğiz.

TurkZ.org hacker grubu Türkiye’nin Yanında!

TurkZ Grup, Türk milleti üzerinde hedef gözetmeksizin oynanan oyunlara, örf ve adetlerinde yapılmaya çalışılan deformasyona ve dini inancına yapılan saldırılara karşı siber savunma sağlamayı misyon edinmiş Türkiye’nin önde gelen Türk Hacker Gruplarındandır. Turkz Grup, kuruluşundan bu zamana kadar kendilerini Türk & Müslüman hacker grubu olarak tanıtmış, kendileri “Devlet-i Ebed Müddet” sloganını benimsemiştir.

TurkZ ekibi ulusal basında ses getiren bir çok operasyonda bulunmuş ayrıca site üzerinden akademiler oluşturarak bilişimin birçok dalında gençleri yetiştirmiştir.

TurkZ Grup, Türk milleti üzerinde hedef gözetmeksizin oynanan oyunlara, örf ve adetlerinde yapılmaya çalışılan deformasyona ve dini inancına yapılan saldırılara karşı siber savunma sağlamayı misyon haline getirmeye devam edecektir. Turkz Grup, kuruluşundan bu zamana kadar olan süreçte, belirlemiş olduğu misyonundan taviz vermemektedir.

Devamı…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli