Sıradaki içerik:

İPhone 14 Katlanabilir Olabilir !

e
sv

ABD Başkanı Joe Biden Türk Hacker Tarafından Hacklendi !

18 Kasım 2020 14:19
avatar

Omer

 • e 5

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Joe Biden Hacklendi !

Joe Biden hacklendi. 2020 ABD başkanlık seçimlerinde seçimleri kazanan demokrat parti üyesi olan Joe Biden resmi web sitesi bu sabah itibari ile RootAyyıldız kod adlı Türk hacker tarafından hacklendi. Ayrıca Joe Biden, bu zamana kadarki süreçte her defasında Türk ve Müslüman düşmanı olarak çeşitli yaptırımları ile bilinir.

Birçok gündem odaklı saldırıları ve Yunanistan devlet sitelerine gerçekleştirdiği saldırılar ile gündeme gelen RootAyyıldız bu sefer de ABD’nin kapısını çaldı. Biden’in resmi web sitesine yüklenen indeks metninde gündeme odaklı sözler yer alıyor. Ayrıca en alta eklenen görselde Osmanlı İmparatorluğunun 34. padişahı II. Abdülhamid ve Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın aynı şekilde duruşlarının yan yana birleştirildiği bir fotoğraf yer alıyor.

Joe Biden Kimdir ? 

Joe Biden Kimdir ? 
Joe Biden Kimdir ? 

Joseph Robinette “Joe” Biden Jr. Amerikalı politikacı ve eski avukattır. Demokrat Parti’nin bir üyesi olan Biden, 2009–2017 arası Birleşik Devletler’in 47. başkan yardımcılığını, 1973–2009 arasında ise Delaware senatörlüğünü yapmıştır. Demokrat Parti adayı olarak görevdeki 45. Cumhuriyetçi başkan Donald Trump’a karşı girdiği 2020 başkanlık seçimlerini resmî olmayan sonuçlara göre kazanmıştır ve sonuçların kesinleşmesi durumunda Ocak 2021’de 46. başkan olarak göreve başlayacaktır. 

Kaynak

Türk İçin Yaşayan İslam İçin Mücadele Eden Herkese Selam Olsun!

İndekse yazılan sözler;

Abdest alıp çıktık yola kendimiz kıldık cenaze namazımızı kardeşimiz için biledik pusatımızı. Ulu Hakana verdik sözümü Reis için öldürürüz. Davamıza köy koyana para ve nam için yaşayana lanet olsun. İslam davası için yaşayana selam olsun. Burdan chp hdp iyi parti gibi abd destekli sözde siyasi partileri uyarıyorum! Ellerinizi devletimin milletimin üzerinden çekmezseniz kabusunuz oluruz.

En özel konuşmalarınızı deşifre edip sizleri sokakta gezdirmeyiz kendinize çeki düzen verin. RootAyyıldız Bir Grup Veya Kuruluş Değil Tek Başına Mücadele Eden Vatan Sever Bidir.

TÜRK İÇİN YAŞAYAN İSLAM İÇİN MÜCADELE EDEN HERKESE SELAM OLSUN ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN!

Ayrıca sayfanın en altında da,

Biz; 15 Temmuz gecesi çıplak elleriyle tankları durduranlarız. O gece ölümü öldürenleriz. 15 asırdır Okçular Tepesi’ni bekleyenleriz! Biz, gölgesini üzerimizde hiç eksik etmeyecek o al sancağın bekçileriyiz.

Sözleri içeren bir metin yazıldı.

Her ne kadar bu saldırıları hoş görmesek dahi ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurularak yaptığı operasyonlar neticesinde RootAyyıldız’ı tebrik ediyoruz.

Sitenin anasayfasında yazdığı yazılar ile dikkat çeken hacker saldırılarına devam edeceğini söylüyor. Hacker’ın aldığı kayıtlar ise şu şekilde. 

Hacklenen Web Sitesi: Joe Biden

Hackerın Aldığı Kayıtlar:  Mirror-H — Arschive

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • RootAyyıldız6 ay önce
 • indexlenmeme sebebi o adrese gidildiginde başka bir adrese yönlendirmesidir her subu farklı hesaplarda barındıkları için her domaine hakim olamıyoruz dedigim gibi bu yönetiminde belirli bir kırıterleri var nasıl kim kardaşyan ermenilere destek verip binlerce dolar verdiyse ve o yakın zamanada amazonda olan sitesine nasıl index attıysam aynı şekil bundada oluyor bak güzel katibicigim yaptıgın iş güzel iş tebrikde ederim ama ben sen gibi veya başka biri gibi zone kasacak her buldugum siteye index atacak insan degilim ki zaten işinde gücünde çalışan bir insanım namla medyada kalmakla kendimi hatırlmak gibi bir işmi yok olsa sosyal medya hesaplarımın linki koyar prim üstüne prim yaparım sonra kitap yüzük satarım anladın ben zaten hedef aldıgım her devletin en önemli yerlerini basmış biriyim bu saaten sonrada aman aman öyle kendimi kasacak degilim sadece arkadaşlarımın rica etmesi ve biraz can sıknıtısı oldugundan bu işleri yaparım eyer vote.joebiden.com bunu twittrda paylaırsan önizmle olarak fakrlı bir sitenin adresini göstedigini göreceksin örnek https://www.resimag.com/p1/fe96b105879.png burdan bakabilirsin kendileri klasik olarak her abd başkanı gibi vote domainlerini alıp yönlendirmeler yapıyorlar paylasıtıgında zaten vote adresini farklı bir domain gözüküyor gördügün gibi yönlendirme oldugu için böyle umarım anlaşmısındır ben subdomain takover yapmıyor degilim yapıyorum bunda utanacak birşey yok gidip kendim bile paylasıyorum yaptıgım takoveri ama bu olay farklı bir olay. yani herşeyi geçtim gündemde kalmak için yapıyor demen çok saçma öyle bir derdimiz olsa ben tonlarca medyaya çıkmış insanım niye sabit 1 sosyal medyam yok takipci kasayım ego yapayım katib he neyse beni tanımamışsın ön yargılı olma telegramdan yazarsın tanışırız @own3dt8r burdan daha fazla vaktimi alma özelden yazar konusurz tüm soruların cevabını alırsın herkeze noramlde cevap vermem ama eskilerden oldugun için onun hatrına seni kaideye alıyor cevaplıyorum

 • KatiB6 ay önce
 • Öncelikle madem böyle büyük bir açık bulmuşsun bir suba değil de ana siteye basmak daha mantıklı ve akıllı bir hareket olurdu. Ben böyle bir açık bulsam hergün birini uçururdum.Twitter’a baktım, wiki’ye baktım ve daha başka yerlere…Örneğin sitenin kaç subu var diye baktığımızda toplamda 7 tane vardır.https://prnt.sc/vn0n1mGoogle sitelerin en ufak sayfasına kadar sayfaları indexler ki eğer site önceden açık olsa ve bir başlık vesaire paylaşılsa sadece senin index sayfan değil gerisi de çıkardı.https://prnt.sc/vn0oi7Başka bir subu için örnek verecek olursam:https://prnt.sc/vn0pgwhttps://prnt.sc/vn0puxyani sitenizden de örnek verelim.https://prnt.sc/vn0qapkendisi adına bile arama yaptığımızda bu kadar sonuç çıkıyorken, koskoca abd başkanının seçim sayfasında sadece tek sonuç çıkması tesadüf mü bilemedim.O yüzden karşınızda çocuk yok, sevgili arkadaşlar. Elinde büyük bir açık varsa ve kendin üst zirvelerdeysen durma devam et 😀

 • RootAyyıldız6 ay önce
 • katib normalde cevap vermezdim ama şöyle diyim burası turşucu sitesi değil yeni amerika başkanın seçim için “OY” topladıgı bir adress ne kadar önemli oldugunu görebilirsin twitter’dan siteyi araştırdıgın zaman zaten herkez siteyi paylasıp evet evet burdan oy verin diyor şimdi benim kendimi gündeme getirme gibi bir durumum yok güzel kardeşim şu sanalda tek başıma gele bilecegim en üst zirvelere gelmişim istedigim medyayada canlı yayınlarada çıkmışım takıldıgın insanlar forum belli o yüzden hakkımda böyle düşünyorsun beni tanımadan böyle düşüncelere kapılma whois olayınada gelirsek amazon’da kendimizin keşfettigimiz bir güvenlik zafiyeti var nerdeyse bir çok domaini istedigimiz gibi basabiliyorsun ama tabi bazı kırıterleride var bunun uzun süre index gözüksün diye domaini iptal edip farklı bir hespatan tekrar aktif ettim 2 gün boyunca bunu değiştiremediler eyer olayı araştırsan zaten bi tane hollanda basını yazmıs veri kaybı oldu diye anldın hani çamur veya bok atmaya calısma

 • KatiB6 ay önce
 • Hacklendiği gün açılan bir domain hackleniyor ve sizde bunu paylaşıyorsunuz. Arkadaş tamam arada gerçek domainleri hackliyor ama gündemden düşünce kendisi domain alıp hackliyor..Millette buna inanıyor.No match for “VOTE.JOEBIDEN.COM”.>>> Last update of whois database: 2020-11-18T15:07:51Z <<<

  • Omer6 ay önce
  • Merhaba, yorumunuz için teşekkürler. Haberlerimizi paylaşırken sitelere özenle dikkat ediyor ve seçici davranıyoruz. Yorumunuzdan sonra tekrar kontrol ettim, hacklenen site Joe Biden in resmi web sitesi olduğu için herhangi bir sıkıntı görmüyoruz. Wikipedia ve Twitter hesabından kullanılan web sayfası ile hacklenen sayfa birebir.