Sıradaki içerik:

Neuralink üzerinden insan beyni hack’lenebilir mi?

e
sv

Akdeniz İçin Türk Hackerlardan Dünya Turu: Sipahiler

05 Eylül 2020 22:43
avatar

Omer

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mavi Vatan’ın Müdafası Sanal Ortamda Devam Ediyor!

Türk hackerlardan saldırılar devam ediyor. Birçok defa haberini paylaştığımız Türk-Yunan ilişkilerine karşı gösterilen saldırılara bir yenisini daha ekliyoruz. Bunun ile birlikte Yunanistan’a bağlı sistemlerin ne kadar korumasız olduğu aşikar oluyor. Yapılan tehditlere karşı Turkz Grup adına Sipahiler harekete geçti.

Son dönemde Türkiye Cumhuriyeti’nin mavi vatan Karadeniz ve Akdenizde yapmış olduğu sondaj çalışmalarına karşı çıkan başta Yunanistan olmak üzere birçok siyasi ülkeye Türk hackerlardan tepkiler çığ gibi yağmaya devam ediyor. Web sitelerine yüklenen indexlerde birçok mesaj içeren paylaşımlarda bulunmaya devam ediyorlar. Web sitelerine giriş yapan birçok kullanıcı Türk Bayrağı manzaralı OruçReis gemi motifi ile karşılaştı.

“Tarih boyunca, her zaman var olan bir devleti bize karşı başkalarının arkasına saklanarak kışkırtarak kendi gizli amaçlarını gerçekleştirmeye çalışanların yaptığı en büyük haksızlıktır. . Türkiye gibi hem bölgesel hem de küresel güç olan bir ülkenin ayağına bile dayanamayan bir ülkeyi devirmek, bu noktada komik olmaktan başka bir şey değildir.”

açıklamaları ve ayrıca Biz Türkler Dünyaya Bedeliz! sloganı yazıldı.

Turkz, Türk Hackerları Operasyona Davet Ediyor!

Turkz Grup tarafından yapılan açıklamalar:

Birleşmiş devletlerin ŞIMARIK cocuğu Yunanistan! Başkalarını arkana alarak onların emirleri ile yem olmaya devam edeceksiniz.

Bu operasyonumuzda hedefimiz sizler değil siz ve size kim destek veriyorsa açık hedefimizsiniz ve bu süreçte hedef tanımaksızın sitelerinizde Türk bayrağını görmeye devam edeceksiniz.. Akdeniz’de ki çalışmaları görmekten nefret ettiğiniz tahammül edemediğiniz ORUÇ REİS’i ve Türk bayrağını zorla sizlere göstereceğiz!

Tarih boyunca, hep başkalarının arkasına saklanarak varlığını sürdürmüş bir devleti önümüze atarak, kendi gizli emellerini gerçekleştirmeye çalışanların yaptıkları da en büyük adaletsizliktir. Kendine bile hayrı olmayan bir devleti, Türkiye gibi bölgesel ve küresel bir gücün önüne atıp yem etmeye çalışmak, artık; komik kaçmaya başladı. 

açıklamaları, Turkz Grup tarafından tarafımıza yapıldı.

Saldırı Kayıtları:

Turkz Hacker Grubu Kimdir?

Turkz Grubun temelleri 2007 yılında atılmış olup, hiçbir resmi ya da gayri resmi kurumla bağlantısı yoktur. Grup, grubun misyonu doğrultusunda bir araya gelmiş bir ekiple kurulduğu günden bu yana farklı alan adları ile kesintisiz faaliyetlerini sürdürmektedir. Daha önce faaliyet gösterdiği alan adlarından en meşhuru yaptığı icraatleriyle DarkDevilZ’dir… devamına buradan ulaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli