Sıradaki içerik:

Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen Web Siteleri !

e
sv

Akıncılardan Karabağ Operasyonu!

242 okunma — 29 Ekim 2020 14:53
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyber-Warriordan Karabağ Operasyonu!

Cyber-Warrior hack grubunun saldırı timlerinden olan Akıncılar ekibi gündem odaklı saldırılarına devam ediyor. Azerbaycan – Ermenistan sınırındaki çatışmaya Türk hackerlerden tepkiler çığ gibi yağıyor. Akıncılar, daha önce de Ermenistan haber ajansı olan News.am sitesini hacklemiş, sitenin sayfasına ise “Bir gece ansızın gelebiliriz!” sloganı yerleştirmişlerdi. Saldırılar, Akıncılar grubu mensubu 0x3D ve Leop4rD kod adlı hackerler tarafından yayımlandı.

“Bir millet. İki devlet!”

“Bir millet. İki devlet!” sloganıyla saldırılarına devam eden Akıncılar, Ermenistan uzantılı binlerce web sitesine saldırı düzenledi. Hacklenen sitelere “We Are Turkey! We Are Cyber-Warrior! We Are Akıncılar! #armeniacivilterorism” sloganlı tam sayfa görsel eklendi.

Hacklenen siteler arasında Ermenistan başkenti resmi sitesi ve Türkiye aleyhine yazılar paylaşan socialism.am hacklendi. (görsel 1.0) Paylaşılan yazılar, Akıncılar tarafından silindi. Hacklenen sitelerden binlerce kullanıcının mail adresleri ve şifreleri forum portalında paylaşıldı. (Kişisel haklar nedeniyle görselleri blurlamak zorundayız, sansürsüz haline forum sayfasından ulaşabilirsiniz.)

görsel 1.0 (socialism.am Türkiye Aleyhine Yazılar)

Saldırılar genelinde Akıncılar şu açıklamada bulundu:

Ermenistan’a Karabağ‘da Türk Orduları darbe üstüne darbe vururken bizde Burada AKINCILAR olarak Ermeni Sistemlerine Hedef ayırt etmeksizin Saldırıyoruz. Tüm Ermeni Sistemleri Açık Hedefimizdir Gerekli ve Gereksiz Tüm Ele Geçirdiğimiz Bilgileri yayınlayacağız. Ermenilere Hak Ettikleri dersi vereceğiz. Türk Ordusu Sahada Biz Sanalda Ermenistan‘ın Üstüne Toprak atmaya devam ediyoruz !

Operasyonlarımız Kapsamında;
Türkiye Cumhuriyeti Aleyhine ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Aleyhine Haberler giren Aşırı Milliyetçi Haber Portalı “Socialism.am” Şanlı AKINCILAR adına mühürlenmiş ve Sunucusuna El Konulmuştur. Ayrıca Birçok Ermenistan Başkenti Olan Erivan‘a Ait Yerevan.am domainine ait alt alan adı AKINCILAR tarafından ele geçirilmiş ve İndexlenmiştir. Ek olarak Birçok Ermeni Vatandaşı‘nın Email Adresleri, numaraları, ad soyadları ele geçirilmiştir.

Türk Milletinin Bağımsızlık Sembolüne Şanlı Türk Bayrağına Saygısızlığın Sonu Yok Olmaktır !
BU GÜCE SAYGI DUYUN !

300.000 Kullanıcının Bilgileri Canlı Paylaşıldı!

Yapılan operasyon sadece site hacklemekle kalmayıp birçok Ermenistan vatandaşının bilgileri hacklenen web sitelerinden çekilip canlı halde forum portalında paylaşıldı. Akıncılar, operasyonların devam edeceğini belirtti.

Ayrıntılı konu linkleri:

Cyber Warrior Kimdir?

Cyber Warrior, 2000 yılında CwDoktoray tarafından kurulmuştur. Bu grup kendini İslamcı ve Devletçi olarak tanımlayıp, kendilerini “Bilişim teknolojilerinin yeraltı dünyası” sloganıyla Türk Milletine ve devletine yapılan saldırılara karşı siber güvenlik ve hack platformu olarak belirtiyorlar. Cyber-Warriorda kendi bünyesinde gruplar barındırıyor. Bunlardan en bildiğimiz isim Akıncılar. Ayrıyetten bu grubu diğer hack gruplarından ayıran olay Türk Hack tarihinin hâlâ aktif olan en eski hack grubu olmasıdır. Daha önce isimlerini saydığımız çoğu grup yöneticisi CyberWarrior ekibinde görev yapmış/yapmamış kişilerdir. Yazının devamı için tıklayın…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli