Sıradaki içerik:

Sony PlayStation 5’in Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

e
sv

Akıncılardan Yunanistana Ağır Darbe!

17 Ekim 2020 02:45
avatar

Omer

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akıncılardan Yunanistana Ağır Darbe!

Akıncılardan Yunanistana Ağır Darbe!

Cyber-Warrior hack grubunun saldırı takımı olarak bilinen Akıncılar, kendilerine hedef olarak Yunanistanı seçti. Yapılan operasyonlar sonucu binlerce Yunanistan vatandaşının verileri Cyber-Warrior forum portalında yayımlandı. Yayımlanan bilgilerde vatandaşların isimleri, şifreleri, telefon numaraları ve kimlik numaralarına kadar bilgileri erişime açıldı. Yapılan saldırılar bununla kalmayıp Ara Bul Yok Et sloganıyla birçok devlet sitesini, hackleyip bütün verileri paylaştılar. Yapılan saldırılar başlıca Leop4rD, 0x3D, THE_123_HACKER ve QARAKURT kod adlı Akıncılar grubunun hackerleri tarafından gerçekleştirildi.

Genel Kurmay Başkanlığı Hacklendi!

Yunanistan Genel Kurmay Başkanlığının resmi web sitesi hacklendi, veriler ve veritabanı bilgileri forumda açık şekilde paylaşıldı. Akıncılar tarafından yapılan açıklamada:

AKINCILAR olarak Yunanistan‘a ait tüm devlet siteleri ve kurumları hedefimiz dahilindedir.”

ve saldırıların devam edeceği ifadeleri yer aldı.

Saldırı Kayıtları:

Mavi Vatana Müdafa!

Son zamanlarda gündemden çıkmayan Mavi Vatanda yapılan sondaj çalışmalarına tepki gösteren ülkelerin başında yer alan ve hak talep eden Yunanistan’a Akıncılardan sert cevap geldi. Binlerce web sitesine Oruç Reis motifleri ve “Sizin dünyayı sevdiğiniz kadar bizimde ölümü ve şehitliği seven bir ordumuz var!” sloganı eklendi. Hacklenen sitelerin başında ise Akdeniz Enstitüsü yer alıyor.

Akıncılardan Yunanistana Ağır Darbe!

Vatanı sevmenin sağı solu olmaz yüreği olur, o da varsa.
Biz bir daha Yunanların sözlerinin yalnızca boş, kendini beğenmiş ve küstahca bir string yığını olduğunu dünyaya ispat ettik. Biz tüm dünyaya ispat ettik ki, biz bir şeyi yapacaz dedikse yaparız, kimse de karşımızı alamaz. Yunanistana ait Akdeniz Enstitüsü #AKINCILAR mühürü ile mühürlenmiş, bir çok data ele geçirilmiştir. Akıncılar olarak Yunanistan odaklı operasyonlarımız son hız devam etmektedir.

Olaylara ilişkin açıklamalar Cyber-Warrior hack forumundan paylaşıldı.

Saldırı Kayıtları:

Not: Paylaşılan vatandaş bilgilerini kullanıcı hakları nedeniyle portalımızda paylaşamıyoruz. Üstteki konulardan Cyber-Warrior sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cyber-Warrior (Akıncılar) Kimdir?

Cyber Warrior, 2000 yılında CwDoktoray tarafından kurulmuştur. Bu grup kendini İslamcı ve Devletçi olarak tanımlayıp, kendilerini “Bilişim teknolojilerinin yeraltı dünyası” sloganıyla Türk Milletine ve devletine yapılan saldırılara karşı siber güvenlik ve hack platformu olarak belirtiyorlar. Cyber-Warriorda kendi bünyesinde gruplar barındırıyor. Bunlardan en bildiğimiz isim Akıncılar. Ayrıyetten bu grubu diğer hack gruplarından ayıran olay Türk Hack tarihinin hâlâ aktif olan en eski hack grubu olmasıdır. Daha önce isimlerini saydığımız çoğu grup yöneticisi CyberWarrior ekibinde görev yapmış/yapmamış kişilerdir. Yazının devamı…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli