Sıradaki içerik:

Kripton: Yılbaşını hep birlikte kutluyoruz…

e
sv

Aslan Neferler Timden Avrupa Operasyonu!

29 Aralık 2020 02:13
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aslan Neferler Timden Avrupa Operasyonu! Türkiye’nin ve İslam dünyasına yapılan hakaretlere ve tepkilere karşı Aslan Neferler Tim ekibinden dünya çapında operasyonlar devam ediyor. Birçok Avrupa ülkesi olan Fransa, İtalya, Almanya, ve ek olarak Amerika, Kanada lokasyonlu web siteleri hacklenerek arka planda ezan dinletiliyor. Hacklenen sitelere Osmanlı motifleri ve ezan sesi eklenirken Aslan Neferler Timin saldırıları hakkında bir de söz bulunduruyor.

Sanal dünyayı sizin gibi anti-Türk köpeklerine bırakmayacağız. Türkiye ve İslam’a karşı her ülkeyi ziyaret edeceğiz. Ateş istedin, cehennemi getireceğiz.

Hacklenen siteler forum portalında yayımlanırken, ayrıyetten Facebook sayfaları üzerinden de duyuruyorlar. Hacklenen sitelerin kayıtlarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Aslan Neferler Timden Avrupa Operasyonu!

Ayrıca yine Aslan Neferler Tim, daha önce de Yunanistan Savunma Bakanlığını erişime kapatmıştı. Aslan Neferler Tim, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Durmadan tehditler savuran Yunanistan! Bak her sistemin bizim merhametimize muhtaç… Yunanistan Savunma Bakanlığı down..” ifadeleriyle resmi siteyi erişime kapattığını duyurmuştu.

Haberin Devamı…

Aslan Neferler Tim Kimdir?

Kendilerini İslamcı ve Vatansever olarak tanıtan daha çok “Gece Uzun Mevzu Derin” sloganıyla tanıdığımız AslanNeferler yaklaşık 5 yıldır askeri hiyeraşi ile aktifliğini sürdürmekte. Bu grup daha önce birçok Yunanistan Belediyelerine, İsrail istihbarat servisi Mossad’ın internet sitesine, Ermenistanın merkez bankasına ve Yunanistanın Cumhurbaşkanlığı sitesine imzalarını bırakmıştı.

İlgili Haber: Yunanistan’ın Başı Ağrıyor! Aslan Neferler Tim Saldırılara Devam Ediyor!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli