Sıradaki içerik:

Akıncılardan Karabağ Operasyonu!

e
sv

Cyber-Warrior ve Turkz Gruptan Fransaya Sert Tokat!

284 okunma — 29 Ekim 2020 16:08
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dakika gelişmeleri ile Fransa ile Türkiye arasında yaşanan gerilime Türk hacker gruplarından tepkiler gelmeye devam ediyor. Gündem odaklı saldırılarıyla tanıdığımız Cyber-Warrior ve Turkz Grup, Fransa uzantılı resmi ve gayriresmi web sayfalarını hacklemeye devam ediyor. Saldırıların arkasında olduklarını belirten hackerler, müslümanlara ve Türkiye Cumhuriyetine karşı yapılan hiçbir saygısızlığa tahammüllerinin olmadığını belirtiyor, operasyonların devam edeceğinin altını çiziyor.

BU BİR PROTESTO DEĞİLDİR AÇIK ŞEKİLDE BİR SALDIRIDIR!

Turkz Grup yöneticisi Zer0day tarafından gerçekleştirilen operasyonda Turkz Grup adına operasyonların başladığını, bunların bir protesto olmadığını, açıkça bir saldırı olduğunu belirtti. Zer0day, birçok sivil Fransa uzantılı siteyi hackleyip arka planda İstiklal Marşımızı dinletti. (görsel 1.0)

Hacklenen sitelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

görsel 1.0

Akıncılardan Fransaya Tokat Gibi Cevap!

Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un yaptığı açıklamalara istinaden ve Fransız Anonim Hack grubunun twitter adresi üzerinden paylaştığı Türkiye serverlerine saldırıda bulunacağı haberine ilişkin Cyber-Warrior hack grubu saldırı grubu olan Akıncılardan sert tokat gibi bir cevap geldi.

Akıncılar grubu mensubu Leop4rD, birçok belediye web sitesini ve kamu kurumlarını, polis merkezlerini ve televizyon kanallarını hackledi. Hacklenen sitelerden personel ve demirbaş bilgileri, veritabanı bilgileri forum portalında açık şekilde paylaşıldı. Hacklenen sitelere Türkçe yazı ile “Biz Osmanlıyız! Biz Akıncılarız! Biz Türkiyeyiz!” yazıldı. (Yasal zorunluluktan dolayı bilgileri sansürlüyoruz. Orijinal resimlere forum portalından ulaşabilirsiniz.) (görsel 1.0)

görsel 1.1
görsel 1.2

Yapılan operasyona açıklama yapan Akıncılar:

AKINCILAR olarak akli dengesi yerinde olmayan Fransa Cumhurbaşkanı Macron‘un İslam karşıtı alçakça hareketlerine karşılık Fransız sistemlerini hedef alan saldırılar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Fransız sistemleri son 36 saattir AKINCILAR tarafından hedef ayırt etmeksizin saldırılara uğramaktadır. Fransız Belediye sistemlerine ve web sitelerine şanlı AKINCILAR mührü vurduk… Ayrıca veritabanlarından birçok kamu personeli bilgisi ele geçirilmiştir. Saldırılarımız hız kesmeden devam edecektir.

Şu Bilinmelidir ki;
AKINCILAR olarak karşımıza çıkan her fransız sistemini ezip geçeceğiz.

İlgili Linkler:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli