Sıradaki içerik:

Mac’te WiFi Parolası Nasıl Bulunur?

e
sv

ElitHatz Hack Sitesi Hacklendi!

04 Ocak 2021 10:02
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ElitHatz Hacklendi! Yapılan hack girişimi geçtiğimiz haftalarda yeni açılan hacktivizim hack forum sitesi adına RootAyyıldız kodadlı hacker tarafından yapıldı. Saldırı sonucu elithatz.com hack sitesi hacklendi. Yapılan saldırı hacktivizm.com hack forumunda paylaşıldı. Web sitesine yüklenen indekste;

Bilgisiz kart hırsızı aç insansın AÇ AÇ g****ndeki donu bile çalıntı kartlarla alıyorsunuz biraz adam olun gelin bana öyle laf atın.

sözleri eklendi. Ayrıca ElitHatz hacker grubuna daha önce de Türk Hackerlardan Sert Darbe! haberimizde karşılaşmıştık. Saldırıları sonucu Rus Telecom şirketi hacklenmişti.

hacktivizm hack forum sitesinden görüntü

İlgili Haber: Türk Hackerlardan Sert Darbe! Ermenistan’a Siber Savaş Başlattılar!

siteye yüklenen index

ElitHatz Hack Sitesi Hacklendi!

ElitHatz, daha önce de ittifak.org.tr, gaziler.gen.tr gibi önemli Türk sitelerine saldırı gerçekleştirmiş, açıklarını da web sitesi yöneticilerine bildirmişlerdi. Grubun hacklenme nedeni tam olarak bilinmese dahi karşılıklı bir kavganın sonucu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca grup, daha önce de M3T4L kodadlı hacker tarafından da hacklenmişti. Daha sonra yayın hayatına devam eden ElitHatz’ın site girişleri şuan için kapalı görünüyor.

Ayrıca RootAyyıldız, geçtiğimiz günlerde Çin merkezli Covid-19 ilaç şirketi olan sinovac resmi web sayfasını ve Joe Biden’in seçim sayfasını hacklemişti.

İlgili Haber: RootAyyıldız Sinovac Aşı Şirketini Hackledi!

Root Ayyıldız Kimdir?

2008 Yılında Hack ile tanışan RootAyyıldız Türk ve Müslüman biri olarak internet ortamlarında misyon ve vizyona bağlı kalarak dünyada Müslüman ve Türklere yapılan saldırıları kınamak için bir çok ülkenin önemli internet adreslerini hacklemiştir. Yaptığı siber saldırılar ile dünyadaki bir çok haber portalarında yer almıs ve yaptığı saldırılar sonucunda ülkeleri zora sokmuştur. Rootayyıldız, Türk hack dünyasında bir çok kişinin örnek aldığı isimlerden biridir. RootAyyıldız 2018 yılında çekirdek bir kadro oluşturup bünyesine yakın arkadaşlarını ekleyerek RootAyyıldız Türk Hacker Topluluğunu kurdu. RootAyyıldız’ın şuan yeni kurulan Hacktivizm hack forum sitesinde olduğu biliniyor.

Hacktivizm.Com Kimdir?

Grup, geçtiğimiz ay isimlerini daha önce de duyduğumuz FataLworm, Kripton ve KocaReis tarafından kuruldu. Eski powerhack.net hack forum sitesinin yöneticisi olan FataLworm tarafından yeniden kuruldu.

Hacktivizm.com sitesi yine powerhack sitesinde olduğu gibi amacı sanal dünyada hackerları bir arada toplamak ve bilgi alışverişi yapmaktır. Hacktivizm.org yasa dışı hiçbir hareket ve eylemlerde bulunmaz. İçerisinde barınan hackerlar kendi hackledikleri siteleri paylaşmakta özgürdürler ve hackledikleri sitelerden sorumludurlar. Hacktivizm.com sitesinde bulunan hackerlar “TÜRK” hack sitelerine herhangi bir zarar vermezler verilmesi durumunda forumdan uzaklaştırılırlar.

Amaçları sadece bilgi alışverişi yapmak ve Türkiye’nin en iyi hack forumlarından biri olmaktır. Bu arada hacktivizm bünyesindeki hackerlar ülkemize yapılan herhangi bir hacking saldırılarını karşılıksız bırakmayarak milliyetçi duygularıyla gereken cevabı vermek olduğunu belirtiyorlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli