Sıradaki içerik:

Linkedin de Türkiyede Temsilcilik Açacak!

e
sv

GuvenGroup RootZeynus tarafından hacklendi!

165 okunma — 18 Ocak 2021 16:42
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GuvenGroup RootZeynus tarafından hacklendi! Hack faaliyetini gerçekleştiren RootZeynus, yaptığı operasyon neticesinde kontor.com.tr ve aynı alanda satış yapan birkaç Türkiye lokasyonlu web sayfasını hackledi. Yaptığı operasyonunun nedeni bilinmiyor. RootZeynus, web sayfalarına yüklediği indexte “Herturlu ZARAR VERILMISTIR.. şeklinde bir söz bıraktı.

Hacklenen sitelerin arasında kısaca paketkontor.com.tr, toptankontor.web.tr ve faturaodemenoktasi.com.tr yer alıyor.

İlgili Haber: Türkiye’nin En Aktif 6 Hack Forumu

Kontoryukle.com.tr Nedir?

GuvenGroup RootZeynus tarafından hacklendi!

“Güven Grup olarak 2007 yılında 8 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008′ de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. Kontorguven.com.tr web servisi ile Türkiye’ nin en iyi Online Kontör satış platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2008 yılının sonunda 500 bayi ye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 1000 adet bayi ye servis vermeye başlamıştır. Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır. Türkiye’ nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur. Kullanılan teknoloji ve yatırımlar ile sektörde adından oldukça bahsettirmiştir. 2010 yılı sonunda tüm Türkiye genelinde bayi sayısını 2000′ e çıkartarak hizmet ve servis vermeyi en optimum seviyeye çıkarmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. 2011 yılının ikinci çeyreğinde www.kontorguven.com.tr web servisini www.guvengroup.com.tr adresi ile birleştirerek bütünleşik bir Online Hizmetler web servisini meydana getirerek bayilere tek nokta üzerinden en iyi hizmeti vermeye başlamıştır.

Kontör alanındaki başarıları ile söz ettirmeyi başarmış ve Türkiye’ de bu alanda çok iyi bir yere gelmiştir. % 100 kendi öz sermayesi ile alanında lider, güçlü alt yapısı, kendi yazılımları ile daha güçlenerek tüm çalışmalaranıa devam etmektedir. Şirketimiz kendisine ait 600 m2 geniş 2 katlı ofisi ile Teksitilkent’ de hizmet vermeye devam etmektedir.”

şeklinde tanıtılıyor.

Hacklenen site;

Bir başka Haber: Henüz Lise Öğrencisi Olan Stabil Kod Adlı Hacker Tutuklandı !

Her zaman söylediğimiz gibi, Türk sitelerine yapılan saldırıları kınıyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli