Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Hangi Ekran Kartlarında Oynanır ?

e
sv

Hacktivizm Türk hacker forumu açıldı!

21 Aralık 2020 14:18
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hacktivizm.com Türk hacker forumu açıldı! Daha önce de powerhack hack grubu ile oluşan ekip ve devamı bu sefer hacktivizm.com hack sitesinde buluştu. FataLworm, (luxury) Kripton ve KocaReis önderliğinde kurulan grup, internet ortamında Türk hackerleri ve hacker adaylarını bir arada toplamaya yönelik çalışmalar yapıyor. Bu grup daha önce de powerhack ismiyle birçok pop sanatçılarının ve ünlü isimlerin web sitelerini hacklemişti.

İlgili Haber: İnternetin Görünmez Yüzü: Power Hack

Hacktivizm Türk hacker forumu açıldı!

Hacktivism, internet korsanı veya korsan gruplarının, sosyal ve politik mesajları iletme kaygısıyla, internet siteleri veya bilgisayar ağlarını hedef alan saldırılar gerçekleştirmesidir. Hacktivismde hackerlar; özel bilgilere zarar vermek, bilgileri çalmak veya kullanılmaz hale getirerek mesajlarını iletme amacıyla tehlikeli saldırılar düzenlerler. Saldırıların arkasındaki amaç bazen politik bazen de sosyal nedenlere dayanır. Hacktivism eylemleri sergileyen internet korsanlarına ise hacktivist denir.

Hacktivizm.com Neyi Amaçlıyor ?

Hacktivizm.org sitesi yine powerhack sitesinde olduğu gibi amacı sanal dünyada hackerları bir arada toplamak ve bilgi alışverişi yapmaktır. Hacktivizm.com yasa dışı hiçbir hareket ve eylemlerde bulunmaz. İçerisinde barınan hackerlar kendi hackledikleri siteleri paylaşmakta özgürdürler ve hackledikleri sitelerden sorumludurlar. Hacktivizm.org sitesinde bulunan hackerlar “TÜRK” hack sitelerine herhangi bir zarar vermezler verilmesi durumunda forumdan uzaklaştırılırlar. Amaçları sadece bilgi alışverişi yapmak ve Türkiye’nin en iyi hack forumlarından biri olmaktır. Bu arada hacktivizm bünyesindeki hackerlar ülkemize yapılan herhangi bir hacking saldırılarını karşılıksız bırakmayarak milliyetçi duygularıyla gereken cevabı vermek olduğunu belirtiyorlar.

Kendilerine yayın hayatlarında başarılar diliyoruz. Ülkemize yapılan saldırılara karşılık umarız powerhack başarısını bu isimle de duyarız.

İlgili Haber: Türkiye’nin En Aktif 6 Hack Forumu

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli