Sıradaki içerik:

Sipahilerden Ermenistan Operasyonu!

e
sv

İMHA TİMİ VE TURKZ GRUP BİRLİK OLDU!

01 Ekim 2020 20:08
avatar

Omer

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk hack gruplarının zirvesinde yer alan iki hacker grubu Azerbaycan – Ermenistan sınırı çatışmalarına karşı birlik oldu. Bu çatışmaya siber dünya da tepkisini gösteren hacker grupları birlik ve beraberlik içinde gardaş ülkemiz Azerbaycan’a desteklerini beraber bildirdi. Yapılan operasyonlar sonucu onlarca Ermenistan, Yunanistan ve Rusya uzantılı siteler Zer0Day – Raussas – SpyWhite – Voldeux tarafından hacklendi.

Hacklenen siteler herhangi bir platformda yayımlanmadı fakat mirror kayıtları dikkatimizi çekti.

Hacklenen sitelere “Azerbaycan Yalnız Değildir !” sloganı ve Türk bayrağı eklendi. Hacklenen sitelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu gruplar daha önce de Azerbaycana destek için operasyonlar gerçekleştirmişti. O haberlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İMHA TİMİ HACK GRUBU KİMDİR?

2004 yılında Mectruy kod adlı hacker tarafından kurulan imhatimi.org büyük saldırılar gerçekleştirmiştir. Son bir yıldır yeniden sanalın görünmez yüzüne dönen bu hack grubu, kısa zamanda büyük işler yaptı. Yönetim ekibi Mectruy, FataLworm, WorthLess, Kripton ve mr.krblt kod adlı hackerlardan oluşmakta. Bu isimleri daha önce birçok kez duymuştuk. İmha Timi kendini Türk Hack Grubu olarak tanıtıyor ve “Türk düşmanlarına sanal ortamda gereken cezayı her zaman vereceğiz” diyerek kendilerine bu sözü misyon ediniyorlar…

Yazının devamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

TURKZ GRUP KİMDİR?

Turkz Grubun temelleri 2007 yılında atılmış olup, hiçbir resmi ya da gayri resmi kurumla bağlantısı yoktur. Grup, grubun misyonu doğrultusunda bir araya gelmiş bir ekiple kurulduğu günden bu yana farklı alan adları ile kesintisiz faaliyetlerini sürdürmektedir. Daha önce faaliyet gösterdiği alan adlarından en meşhuru yaptığı icraatleriyle DarkDevilZ ‘dir….

Yazının devamı için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

Birlik ve beraberlik içinde hareket eden bu iki hack grubunu tebrik ediyor, diğer hack gruplarına da örnek olmalarını diliyoruz. ????

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli