e
sv

Root Ayyıldız Kim Kardashian’ı Hackledi !

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Root Ayyıldız Kim Kardashian'ı Hackledi !

Türkiyenin, Türklerin Ermenilere soykırım yaptığını iddia ederek son zamanda Türk düşmanlığı ile gündemde olan Kim Kardashian, Root Ayyıldız tarafından hacklendi. Türk milletine ağır itamlarda bulunan  Kim Kardashian yoğun tepkilerle karşılaşmış ve sonucunda Youtube hesabı siber saldırıya uğramıştı. Son zamanda Azerbaycan – Ermenistan sınırında yaşanan gerginliğe yeniden tepki gösterdi.

Osmanlı Türkleri kadın ve çocukları öldürdü !

Osmanlı Türkleri kadın ve çocukları öldürdü sözleri ile büyük tepki çeken  “Kim Kardashian”  KKW Güzellik adıyla bilinen kkwbeauty.com moda tasarım  sitesi  Root Ayyıldız tarafından hacklendi. Yaptığı hack saldırıları ile gündemde sürekli adından söz ettiren Root Ayyıldız isimli Türk Hacker bu sefer Kim Kardashian’ı hackledi.

Sitenin ana sayfasına “Tarih değil, hatalar tekerrür ediyor! İman edip hayırlı işler yapanların son duaları; ‘Alemlerin Rabbi olan Allah’a hamd olsun’ cümlesiSelam Olsun Can Azerbeycan Selam Olsun Turan Askerlerine Selam Olsun Ümmet-i Muhammed’e” sözlerini yazdı.

Saldırı Kayıtları:

Kim Kardashian Kimdir ? 

Kimberly Noel Kim Kardashian, Amerikalı magazin yıldızı. Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır. Daha çok sosyal hayatıyla, orijinal versiyonu ile E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ile bilinir.

Root Ayyıldız yaptığı hack saldırıları ile gündeme sürekli geliyor her ne kadar hack saldırılarını kınasakta Kim Kardashian’ın Türk Milletine ettiği sözler unutulacak gibi değildir. Root Ayyıldız‘ı tebrik ederiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli