e
sv

Türk Hackerlardan Sert Darbe! Ermenistan’a Siber Savaş Başlattılar!

avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk Hackerlardan Sert Darbe!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Azerbaycan – Ermenistan sınırında gerçekleşen çatışmaya Azerbaycan & Türk hacker grupları tepkilerini göstermeye devam ediyor. Kesinliğinden emin olduğumuz bilgiye göre aslen Azerbaycan uyruklu olan Herakles Eagle kod adlı defacer tarafından dörtyüz’e yakın Rusya merkezli web sitesi geçtiğimiz gece yapılan operasyon ile hacklendi. (Saldırı kayıtları)

Web sitelerine yüklenen index’te “Bayrağına Kurban Olalım şanlı Azerbaycan” ve “son ermeni bükücüler” sloganı, bu hackerların hedefini ve saldırı nedenini açıklar nitelikte. Yapılan icraatler imhatimi hack forumunda yayımlandı.

Türk Hack Grupları Birlikte Hareket Ediyor!

Türk hacker grupları, Ermenistan – Azerbaycan sınırında gerçekleşen çatışmaya tepkilerini birleşerek gösterdi. Hackerlar, Çoğu Ermenistan ve Rusya uzantılı web sitelerini hackleyip imzalarını bıraktı. Hack aleminde çok rastlanılmayan fakat duymak istediğimiz hareketler gerçekleşiyor. Saldırıların İmha Timi adına Herakles Eagle, ElitHatz adına LQM33, TurkicHackersRulez adına M3T4L kod adlı hackerlar tarafından gerçekleştirildiği biliniyor.

Rus Telecom ve GeneralNews Hacklendi!

Hacklenilen siteler arasında isme uzak olmadığımız GeneralNews Rusya sitesi ve Rus Telecom resmi siteleri hacklendi. İmzalarında herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

Saldırı Kayıtları:

Türk hacker gruplarını tebrik ediyor, bu tarz hack girişimlerini Siber Basın olarak destekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli