Sıradaki içerik:

WiFi Şifresi Nasıl Bulunur?

e
sv

Ümitcan Uygun İnstagram Hesabı Hacklendi !

27 Aralık 2020 15:43
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ümitcan Uygun İnstagram Hesabı Hacklendi !

Ümitcan Uygun İnstagram Hesabı Hacklendi. Geçtiğimiz günlerde ölen Aleyna Çakır’ı öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun isimli sahış’ın intagram hesabı kimliği belirsiz kişiler tarafından hacklendi.

Ankara’nın Keçiören ilçesinde Aleyna Çakır’ın evinde ölü bulunmasının ardından ölümünde sorumlu tutulan Ümitcan Uygun’un, Çakır’a şiddet uyguladığı görüntüler Türkiye gündemine oturmuştu.

Günlerce televizyon programına katılan Aleyna Çakır’ın ailesi, kızlarının ölümünden Ümitcan Uygun’u sorumlu tutarken, Uygun’un annesi Gülay Uygun 17 Eylül akşamında Ankara Keçiören’de dağlık alanda başından silahla vurulmuş olarak bulununca olaylar daha da karmaşık hale gelmişti.

Ümitcan Uygun İnstagram Hesabı Hacklendi !

Ümitcan Uygun, sosyal medya fenomeni Abdullah S.’yi ölümle tehdit etmesinin ardından önceki gün gözaltına alınmış ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. @dampyofficial tarafından ele geçirild.  Ümitcan Uygun’un instagram hesabını (um1tcanuygun.06) hacleyerek mesajlarını ifşa etti.

Kadınlarla olan iğrenç yazışmalar da sosyal medyanın gündemine oturdu. Hesabında bir çok kadından çıplak fotoğraf isteyen Ümitcan’ın konuşmaları gündeme oturdu.

Ümitcan Uygun kimdir?

Ankara’da yaşayan Ümitcan Uygun, aslen Yozgat Yerköylüdür. Ayakkabı satışı ve plakalık üretimi yapan işletmelerin sahibidir. Ümitcan Uygun‘un adı kız arkadaşı Aleyna Çakır’ın öldüğü olayda adı geçmiştir. Twitter’da Çakır’ı bayılana kadar dövdüğü videonun ortaya çıkmasıyla gündeme gelmişti.

Dampyofficial kimdir ?

Kimliği belirli olmayan bu Türk hacklerlar kendilerine dampyofficial adını vererek instagram hesaplarını hackliyorlar. Kim ve kimlerden oluştuğu henüz bilinmiyor.

Bir başka haber: TurkZ.org hacker grubu Türkiye’nin Yanında!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
 • Rıdvan3 ay önce
 • Ee hızlı giden atın b’ku seyrek düşermiş düşün şimdi kara kara