Sıradaki içerik:

Nintendo, bilgisayar korsanını 3 yıl hapis cezasına çarptırdı

e
sv

Yılların Hack Sitesi HackTürkiye.Com Yeniden Aktif!

301 okunma — 07 Aralık 2020 01:29
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yılların Hack Sitesi HackTürkiye.Com Yeniden Aktif! 2001 yılında Neo & Hellking ve Hacker_Bioneem kod adlı hackerler tarafından kurulduğu bilinen şuan günümüzde halen daha yaşamını sürdüren, vizyon değişikliliğine uğramamış en eski hack forum sitesi olan hackturkiye.com yeniden aktif! HackTurkiye, yine sitenin eski emektarlarından (eski yönetici ekibinden) olduğu bilinen DexteR kodadlı hacker tarafından yeniden kurulduğu açıklandı.

Yılların Hack Sitesi HackTürkiye.Com Yeniden Aktif!

Eski kurucu yönetim ekibinden sonra yeni bir sisteme geçen HackTurkiye, “Canavarlarla savaşan kişi dikkat etmelidir, ki kendi bir canavara dönüşmesin. Sen dipsiz bir kuyuya uzun uzun baktığında, dipsiz kuyu da sana bakar.” sloganı ile eski görünüşünden uzak, yeni bir tasarımı ile yeniden yayın hayatına başladı. İhtişamlı tasarımı ile bildiğimiz HackTurkiye, yenilenen tasarımı ile sıfırdan forum kurulması, daha önceki tüm konuların, kullanıcıların kayıp hale gelmesine neden oldu. Ayrıca HackTurkiye, önemli operasyonları ve bu zamana kadar yeni sanal ortama armağan ettiği hacker yetiştirmiş olmasıydı.

İlgili Haber: HackTurkiye.com Saldırılarını Arttırdı

İlgili Haber: Türkiyenin en aktif hack forumları

HackTurkiye.Com Nedir?

2001 yılında Neo & Hellking ve Hacker_Bioneem kod adlı hackerler tarafından kurulduğu bilinen şuan günümüzde halen daha yaşamını sürdüren, vizyon değişikliliğine uğramamış en eski hack forum sitesidir. Geçmişten günümüze kadar birçok yazılım ve hack konuları ile forum üyelerini bilgilendirmiş, birçok hack araçlarını web sitesinde paylaşan Türkiyenin en eski hack forum sitelerinden biridir. Yenilenen tasarımı ile halen daha aktifliğini korumaktadır.

Grubun geçmişten günümüze kadar yüzlerce, belikde binlerce sitede imzası bulunmaktadır. Birçok hack sitesini, terör sitesini hacklemeleri ile ünlüdürler.

Forumun eski tasarımına bu adresten göz atabilirsiniz.

Peki Grubun İcraatleri Nelerdir?

Grup günümüze kadar birçok icraatte bulundu. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşacağız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
 • DexteR2 ay önce
 • Merhabalar hackturkiye adına gönderilen haberde hatalar mevcut sanırım size bu haberi bionem adlı şahıs gönderdi.kendisi hiçbir şekide kurucu yada yönetim bölümünde bulunmamış sadece moderatör olarak görev yapmıştır.Site satın alınmamış devir edilmiştir.Ben de site eski yöneticilerindendim co admin olarak görev yapıyordum.Bionem adlı şahıs sizinle hackturkiye adına iletişime veya haber göndermeye çalışırsa lütfen itimat etmeyiniz.

  admin
  • admin2 ay önce
  • Olayın aslını haber olarak gönderirseniz değiştirilecektir.