e
sv

Yunanistan Belediyeleri Monzera Tarafından Hacklendi!

avatar

Omer

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yunanistan Belediyeleri Monzera Tarafından Hacklendi!

Yunanistan ile Türkiye arasında geçen siber savaş gün geçtikçe kızışmaya devam ediyor. Türk Hackerler Yunanistan’a bağlı web sitelerini, belediyeleri ve devlet sitelerine saldırmaya, bilgilerini dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Aslan Neferler tarafından gerçekleşen operasyonu paylaşmışken bugün ise Monzera kod adlı hacker tarafından gerçekleştirilen operasyon ile Yunanistan devlet sitesi syzefxis.gov.gr adresindeki ve diğer belediyelerin bilgilerini youtube kanalı üzerinden ve dosya upload sitesi aracılığı ile paylaştı.

Yunanistan’a Saldırılar Devam Ediyor!

Türkiye Devlet sitelerini, 112 acil servislerini ve belirli devlet sitelerini devre dışı bıraktığını iddia ederken Türk Hackerler gün geçtikçe Yunanistan Devlet sitelerini çökertmeye, bilgilerini sanal ortamda paylaşmaya devam ediyor.

Monzera kod adlı hacker’in herhangi bir gruba dahil olmadığı, bireysel çalıştığı biliniyor. Videodan çıkarılan bilgilere göre ise kendisini VatanSever ve müslüman olarak herhangi bir siyasi ideoloji ile ilgisi olmadığı yönünde tanımlayabiliriz. Monzera, daha önce Tarım ve Ziraat Bilgi Bankası’nın sitesinde yer alan açıkları bildirmişti. Paylaştığı bu video, saatler içinde binlerce defa izlendi ve paylaşıldı.

Saldırılar devam ettikçe bizler paylaşmaya devam edeceğiz. Siber Basın Ekibi olarak monzera’yı tebrik ediyor, destekliyoruz. ??

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli