e
sv

Yunanistana Siber Saldırılar Devam Ediyor! Root Ayyıldız ve TurkDefOps Sahnede!

avatar

Omer

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yunanistana Siber Saldırılar Devam Ediyor!

Yunanistana karşı siber savaş devam ediyor! Geçtiğimiz ay Monzera kod adlı hacker tarafından birçok Yunan belediyesi hacklenmişti. Yunan Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi Aslan Neferler tarafından, Yunanistanın Güney Ege Bölge Başkanlığı Ayyıldız Tim tarafından, İç İşleri Bakanlığı da Root Ayyıldız tarafından hacklenmişti. Şimdi ise TurkDefOps ve Root Ayyıldız tarafından yeni operasyonlar yapıldı. Yapılan açıklamalar çoğu şeyi özetliyor. Anlaşılan o ki bu tip saldırılar Türk Hackerlerden gelmeye devam edecek. Türk hackerlerin açıklamalarına ek olarak Siber Basın olarak haber portalımıza geçtiğimiz ay Yunanistan lokasyonlu makineler tarafından tarafımıza ddos saldırısı gerçekleştiğini tespit ettik. Bu açıklamaları sizinle paylaşacağız.

TurkDefOps TOYOTA’nın Resmi İnternet Sitesini Hackledi!

Geçtiğimiz aylarda Yunanistana karşı tepkilerini gösteren Türk hacker grupları icraatlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün otomobil devi TOYOTA’nın resmi internet sayfası Türk hack grubu TürkDefOps tarafından hacklendi. Anonim Yunan Hack grubunun Türkiye Cumhuriyetine karşı yaptığı açıklamalara Türk hackerlardan sert tepki geliyor. TurkDefOps grubu web sitesinin indeksine onlara karşı birkaç gönderme yayımladı. Ayrıca bu grup daha önce de UNESCO, PHILIPS, MAZDA, FERRARİ, MITSUBISHI, HARVARD, CNN HABER, NATİONAL GEOGRAPHIC ve Türkiye gündeminin bir süre meşgul olduğu Atatürk’e benzeyen adam: Göksal Kaya’yı hacklemişti. Kendileri hakkındaki yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

TurkDefOps’tan Sert Tepki!

TurkDefOps tarafından yapılan açıklamalar büyük ilgi uyandırdı.

Yunan hackerlar, DDoS ile Türk web sitelerini kapatmak sizi büyük hackerlar yapmaz. Ama bu seni lamers’tan daha kötü yapıyor! Siz Türkiye’de küresel bir şirkete bile zarar veremediniz. Biz Yunanistan’da sadece bir saat içinde yaptık. Siz bilgisayarı nasıl kullanacağınızı öğrenirken biz bunu 2014’ten beri yapabiliyoruz. Lamerizm yapmaya devam ederseniz, ülkenizdeki küresel örgütlere saldırmaya devam edeceğiz. Yunanistan’daki Toyota kullanıcıları tüm verileri elimizde ve belki de paylaşacağız. Umarım beğenirsiniz, şerefe. 🙂

şeklinde açıklamalar yazıldı.

 

RootAyyıldız İcraatlerine Devam Ediyor! Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı Hacklendi!

Geçtiğimiz zamanlarda “Bizimle Savaşmaya Ne Gücünüz Var Nede Zekanız” sloganıyla birçok Yunan devlet sitesini hackleyen RootAyyıldız yine şaşırtmadı! Bu sefer de Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı resmi web sitesini hackledi. Ayrıca Anonim Yunan hacker grubuna karşı bir göndermede bulundu.

Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı, RootAyyıldız tarafından hack’lenmiştir. Oruç reis’e yapacağınız her saldırının internet üzerinden bir cevabı olacak.

Ayrıca yazıda Yunan Anonim grubu tarafından Ayyıldız Tim web sayfasına ddos atarak Root Ayyıldız kodadlı hackeri hacklediğini paylaşan aciz Anonim Yunan Hack grubuna bir gönderme bulunuyordu.

Bu arada önemli not düşelim… RootAyyıldız bireysel bir Hacker’dır. Herhangi bir grup yada gruplarla bağlantısı yoktur. Özentilere dikkat edilmeli.

sözlerini paylaştı. Root Ayyıldız’a ve Türk Hackerlere ait diğer hack haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk hackerleri saldırılarında ülkemizi müdafa ettikleri için tebrik ediyor, siber basın ailesi olarak destekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
 • Legend Hacker Team1 ay önce
 • Sa Devrelerim Bana Yunanistan siteleri verebilirmisiniz o alçakları hackleyeceğim.

Avatar
 • Ashley5 ay önce
 • Tebrikler ?

Avatar
 • RootAyyıldız5 ay önce
 • BeğendiM 🙂